درباره آرمان

 

درباره آرمان

مجتمع آموزش عالی آرمان، با اخذ مجوز قطعی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری از سال ۱۳۸۶ فعالیت اصلی خود را در سه حوزه آموزش، پژوهش و نشر آغاز نموده است.

این مجتمع به عنوان رکنی اثر گذار در عرصه آموزش کشور همچون پل ارتباطی میان دانشگاهیان و صنعت، ایفای نقش نموده و بعنوان سازمانی  متعهد به جامعه، با نگاهی رو به آینده و همگام با تحولات علمی و فناوری، بر آن است متخصصانی کارآمد و کارآفرین برای توسعه کشور آموزش دهد.

مجتمع آموزش عالی آرمان مأموریت خود را گسترش و ارتقای خدمات آموزشی در حوزه های : مدیریت ،حقوق ، روانشناسی، عکاسی ومعماری بر اساس نیاز کنونی جامعه ترسیم نموده است.
این مجتمع مفتخر است :

در حوزه مدیریت، آموزش مدیران و کارشناسان شرکتها و سازمانهای خصوصی و دولتی، را در بالاترین سطح کیفی از نظر محتوای آموزشی، اساتید و نحوه برگزاری دوره ها اجرا نموده  و رضایت مشتریان خود را کسب نماید.

در حوزه حقوق ، برگزاری دوره های آمادگی آزمونهای شغلی (وکالت و قضاوت) و همچنین آزمونهای تحصیلات تکمیلی (ارشد و دکترا) را با تکیه بر توانایی اساتید انحصاری خود برگزار نماید

در حوزه روانشناسی نیز اقدام به برگزاری کارگاه های تخصصی و عمومی روانشناسی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان این رشته نموده است.

در حوزه های هنر ومعماری نیز توانسته است به اهداف خود که  افزایش مهارت و دانش متقاضیان می باشد ، نائل آید و جمع کثیری از فارغ التحصیلان خود را به عنوان نیروی متخصص به بازار کار معرفی نماید .

هیات مدیره و مدیران مجتمع بر این باورند، با تلاش و برنامه ریزی دقیق که در جهت  نیل به اهداف عالی این مجتمع آموزشی در نظر گرفته شده است، خواهیم توانست

رسالت خود را که همانا ارتقاء سطح علمی و مهارتی دانشجویان می باشد انجام دهیم.

لذا می کوشیم تا درافق چشم انداز سازمانی خود ،سرآمد و پیشرو درسطح ملی  و مطرح درسطح بین المللی باشیم .

چشم انداز موسسه آموزش عالی آرمان :

ارائه آموزشهای مرتبط با نیاز بازار کار .

تربیت نیروهایی، با دانش و مهارت های فنی بالا .

مطرح شدن به عنوان یک Brandمعتبر آموزشی در کشور .

مطرح شدن به عنوان یک منبع معتبر معرفی نیروی انسانی در بازار کار .

مطرح شدن به عنوان یک مرکز معتبر اجرای پروژه های تحقیقاتی دولت و بخش خصوصی .

مدیریت مجتمع  آموزش عالی آرمان

مهندس حمید رضا مهرور