دوره اتوکد AUTO-CAD

ویژه طراحان داخلی و معماران

بی شک بر هیچ دانشجو و یا فارغ التحصیل رشته معماری و عمران جایگاه و اهمیت نرم افزار پرکاربرد اتوکد پوشیده نیست و همواره با توجه به عدم آموزش صحیح نرم افزارهای کاربردی حوزه صنعت ساختمان در دانشگاه ها ، ضعف این حوزه در فارغ التحصیلان معماری به وفور مشاهده می شود.
از این رو موسسه آموزش عالی آرمان در راستای رسالت آموزشی خود اقدام به برگزاری دوره جامع اتوکد به مدت ۳۰ ساعت می نماید.

  • مدت دوره : ۳۰ ساعت
  • نحوه برگزاری دوره : حضوری
  • شهریه دوره :۳۰۰٫۰۰۰ تومان
مدرک غیرحضوری دکوراسیون داخلی

گواهینامه وزارت علوم،تحقیقات وفناوری

نرم افزار اتوکد یک نرم افزار بسیار مهم و کاربردی در حوزه صنعت ساختمان می باشد که در پیاده سازی سه بعدی فضاهای داخلی و خارجی نقش و توانایی بالایی دارد .

ولی متاسفانه به دلیل عدم آموزش کاربردی این نرم افزار قدرتمند در دانشگاه های ایران همواره ضعف دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های معماری و عمران در این نرم افزار به وضوح مشاهده می شود  و به همین دلیل نیاز شرکتهای معتبر داخلی و خارجی به افرادی که به نرم افزار اتوکد تسلط داشته باشند حس می شود .

از اینرو دپارتمان معماری موسسه آموزش عالی آرمان با هدف ارتقاء سطح دانش نرم افزاری علاقه مندان به حوزه معماری داخلی اقدام به برگزاری دوره اتوکد  به مدت ۳۰ ساعت بصورت پروژه محور با تدریس برترین اساتید این حوزه در کشور نموده است.

شرکت کنندگان در طول دوره با انجام پروژه های متعدد می توانند علاوه بر کسب مهارت و تسلط حرفه ای به این نرم افزار ، رزومه ای مناسب برای ارائه به دفاتر طراحی داخلی داشته باشند.

هنرجویان این دوره برای شرکت در کلاس ها نیازی به همراه داشتن رایانه شخصی ندارند و این مجموعه با داشتن پیشترفته ترین سایت کامپیوتری روز دنیا به برگزاری نرم افزار اتوکد می باشد.

خاطرنشان می شود در انتهای دوره مدرک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری با امکان تایید و ترجمه قوه قضائیه و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ویژه متقاضیان مهاجرت اعطا می گردد.

ثبت نام در دوره

ثبت نام در دوره

دوره های پیشنهادی​
دوره جامع معماری داخلی و دکوراسیون​

دوره جامع معماری داخلی و دکوراسیون​

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

شهریه: ۳٫۳۰۰٫۰۰۰

کارگاه آموزش رنگ و رزین اپوکسی فلوید آرت

کارگاه آموزش رنگ و رزین اپوکسی فلوید آرت

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

قیمت : ۷۰۰٫۰۰۰

دوره روشنایی و نورپردازی اماکن

کارگاه سازه های چوب و رزین

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

قیمت : ۹۵۰٫۰۰۰

دوره تری دی مکس

دوره تری دی مکس

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

شهریه: ۳۰۰٫۰۰۰