دوره تربیت درمانگر

ویژه مشاوران و روان شناسان

همچون هر درمان مؤثر دیگر، درمان شناختی- ­رفتاری اگر به طور نامناسب یا ناکافی اجرا شود، یا اگر به شیوه­ غیراخلاقی ارائه شود، ممکن است آسیب ­زننده باشد. درمان شناختی­- رفتاری اگر توسط درمانگران آموزش ­ندیده، بدون نظارت کافی و به شیوه­ غیرماهرانه، با یک فرمول­ بندی نادرست برای مراجعان نامناسب ارائه ­شود، می­ تواند ناسالم و گاه مخاطره­ آمیز باشد.

  • مدت دوره : ۷۰ ساعت
  • نحوه برگزاری دوره : حضوری
  • شهریه دوره : ۱٫۴۰۰٫۰۰۰ تومان
مدرک دوره تربیت درمانگر

گواهینامه وزارت علوم،تحقیقات و فناوری

رمان شناختی- رفتاری نوعی نظام روان درمانی مبتنی بر شواهد علمی، کوتاه مدت، تکلیف مدار، ساخت یافته، مشارکتی و مبتنی بر مفهوم سازی موردی است که تلاش می کند واکنش های هیجانی شدید و رفتارهای خود آسیب رسان مراجعان را از طریق اصلاح و تغییر تفکر مخدوش و باورهای غیرانطباقی زیربنایی این واکنش ها کاهش دهد. ­درمان شناختی رفتاری در ظاهر درمانی آسان جلوه می کند که هر کسی می تواند آن را انجام دهد!!!، اما درک صحیح، تسلط و به کارگیری موثر فنون و راهبرد این شیوه درمانی مستلزم برخورداری از دانش، نگرش و مهارتهای اساسی است که فقط در سایه آموزش و نظارت بالینی صحیح حاصل می شود و هدف دوره آموزشی تربیت درمانگر شناختی-رفتاری تقویت این توانایی ها است.

با توجه به ضرورت و اهمیت آموزش و نظارت بالینی موسسه آموزش عالی آرمان به‌منظور ارتقاء سطح علمی و عملی دانشجویان و دانش‌آموختگان رشته‌های روانشناسی و مشاوره در کاربرد مؤثر درمان شناختی رفتاری دوره آموزشی تربیت درمانگر شناختی-رفتاری را طراحی و اجرا می نماید.

خاطرنشان می شود در انتهای دوره مدرک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری با امکان تایید و ترجمه قوه قضائیه و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ویژه متقاضیان مهاجرت اعطا می گردد.

ثبت نام در دوره

ثبت نام در دوره

دوره های پیشنهادی​

دوره جامع دیجیتال مارکتینگ

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

قیمت : ۱٫۵۰۰٫۰۰۰

دوره تربیت جنسی کودک

دوره تربیت جنسی کودک

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

قیمت : ۳۲۰٫۰۰۰

دوره درمان اختلالات جنسی

دوره درمان اختلالات جنسی

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

شهریه: ۱٫۵۰۰٫۰۰۰

دوره زوج درمانی

دوره زوج درمانی

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

قیمت : ۱٫۰۰۰٫۰۰۰