دوره تری دی مکس ۳D-MAX

ویژه طراحان داخلی و معماران

بی شک بر هیچ دانشجو و یا فارغ التحصیل رشته معماری و عمران جایگاه و اهمیت نرم افزار پرکاربرد ۳Dmax پوشیده نیست و همواره با توجه به عدم آموزش صحیح نرم افزارهای کاربردی حوزه صنعت ساختمان در دانشگاه ها ، ضعف این حوزه در فارغ التحصیلان معماری به وفور مشاهده می شود.
از این رو موسسه آموزش عالی آرمان در راستای رسالت آموزشی خود اقدام به برگزاری دوره جامع ۳Dmax & vray به مدت ۴۸ ساعت می نماید.

  • مدت دوره : ۴۸ ساعت
  • نحوه برگزاری دوره : حضوری
  • شهریه دوره : ۳۰۰٫۰۰۰ تومان
مدرک غیرحضوری دکوراسیون داخلی

گواهینامه وزارت علوم،تحقیقات وفناوری

نرم افزار ۳dmax یک نرم افزار بسیار مهم و کاربردی در حوزه صنعت ساختمان می باشد که در پیاده سازی سه بعدی فضاهای داخلی و خارجی نقش و توانایی بالایی دارد .

ولی متاسفانه به دلیل عدم آموزش کاربردی این نرم افزار قدرتمند در دانشگاه های ایران همواره ضعف دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های معماری و عمران در این نرم افزار به وضوح مشاهده می شود  و به همین دلیل نیاز شرکتهای معتبر داخلی و خارجی به افرادی که به نرم افزار ۳D Max تسلط داشته باشند حس می شود .

از اینرو دپارتمان معماری موسسه آموزش عالی آرمان با هدف ارتقاء سطح دانش نرم افزاری علاقه مندان به حوزه معماری داخلی اقدام به برگزاری دوره ۳D max & Vray  به مدت ۴۸ ساعت بصورت پروژه محور با تدریس برترین اساتید این حوزه در کشور نموده است.

شرکت کنندگان در طول دوره با انجام پروژه های متعدد می توانند علاوه بر کسب مهارت و تسلط حرفه ای به این نرم افزار ، رزومه ای مناسب برای ارائه به دفاتر طراحی داخلی داشته باشند.

لازم به ذکر است دوره آموزشی ۳dmax در مجموعه آرمان به همراه آموزش تخصصی Vray می باشد که یک موتور رندرگیری روز دنیا است , مکمل مهمی در طراحی با نرم افزار ۳DMAX می باشد.

هنرجویان این دوره برای شرکت در کلاس ها نیازی به همراه داشتن رایانه شخصی ندارند و این مجموعه با داشتن پیشترفته ترین سایت کامپیوتری روز دنیا به برگزاری نرم افزار ۳Dmax می باشد.

خاطرنشان می شود در انتهای دوره مدرک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری با امکان تایید و ترجمه قوه قضائیه و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ویژه متقاضیان مهاجرت اعطا می گردد.

ثبت نام در دوره

ثبت نام در دوره

دوره های پیشنهادی​
دوره جامع معماری داخلی و دکوراسیون​

دوره جامع معماری داخلی و دکوراسیون​

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

شهریه: ۳٫۳۰۰٫۰۰۰

کارگاه آموزش رنگ و رزین اپوکسی فلوید آرت

کارگاه آموزش رنگ و رزین اپوکسی فلوید آرت

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

قیمت : ۷۰۰٫۰۰۰

دوره روشنایی و نورپردازی اماکن

کارگاه سازه های چوب و رزین

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

قیمت : ۹۵۰٫۰۰۰

اتوکد

دوره اتوکد

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

شهریه: ۳۰۰٫۰۰۰