کارگاه اجرای سقف های کشسانی

سقف کشسان، نوعی سقف کاذب دکوراتیو است که جهت رفع معایب سایر سقفهای کاذب سنتی می باشد.

از سقف های کشسان می توان با استفاده از انواع نورپردازی ها،  ایجاد فضایی مجازی و رویایی بسته به سلیقه کارفرما با سرعت اجرایی بالا بدور از هرگونه کثیف کاری در اجرا و با قابلیت جابجایی بهره برد.

سقف های کششی امروزه به عنوان یک محصول منحصر به فرد کاربرد وسیعی در صنعت ساختمان پیدا نموده که امکان عملی ساختن تمامی تخیلات و ایده های طراحان را به صورت نامحدود فراهم می سازد.

 این قابلیت به طراحان امکان تغییر فضای داخلی را به کمک نور می دهد . این تکنولوژی در طرای ویترین های فروشگاهی ، رستورانها و کافی شاپ ها ، سالن های انتظار و صحنه سازی تئاتر و و سینما و دیگر اماکن که در آنها اصل تغییر رنگ نور مد نظر است کاربرد نا محدود دارد.

سقف هاي كشسان قابليت باز و بسته كردن مكرر را دارند. و در صورت هرگونه خرابي در تأسيسات پشت سقف ، امکان باز کردن آن و دسترسی به تاسیسات و تجهیزات موجود در پشت سقف کاذب را به کاربر می‌دهد. تعمیرات بدون سر و صدا و در کوتاهترین زمان به دور از ایجاد آلودگی از دیگر مواردی است که این نوع سقف‌ها را گزینه‌ای مناسب برای مراکز بهداشتی و درمانی، که نیازمند سکوت و آرامش و پاکیزگی هستند، می‌کند.

مزایای سقف کشسان :

♦ ایجاد آرامش و نشاط در محیط

♦ طراحی زیبا و دلخواه

♦ مقاوم در برابر رطوبت و گرما

♦ قابلیت باز و بسته کردن به دفعات

♦ ظرفیت بالا در فشار و بار عمودی تا ۲۰۰ کیلوگرم

♦ آنتی باکتریال و آنتی استاتیک

♦ نصب بدون نیاز به بنایی ظرف دوساعت

♦ وزن سبک و کاملا بي خطر

 دوره آموزش سقف های کشسان  شامل مباحث تئوری و عملی میباشد که طی یک روز از ساعت ۸ صبح شروع و ساعت ۱۸ عصر به پایان میرسد.

خاطرنشان می شود در انتهای دوره مدرک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری با امکان تایید و ترجمه قوه قضائیه و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ویژه متقاضیان مهاجرت اعطا می گردد.

آیا نصب سقف کشسان بازار کار خوبی دارد؟

بله با توجه به بروز شدن متریال ها و تنوع سلیقه دیزاینر های داخلی ، استفاده از سقف کشسان بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و بازار کار خوبی دارد.

در چه مکان هایی استفاده می شود؟

سالن های پذیرایی، اتاق خواب ، لابی ساختما ن ها و ...

آیا اشتعال پذیر است؟

خیر به هیچ عنوان