دوره اجرای سقف های کشسانی

? سقف کشسان چیست؟

سقف کشسان، نوعی سقف کاذب دکوراتیو است که جهت رفع معایب سایر سقفهای کاذب سنتی می باشد

از سقف های کشسان می توان با استفاده از انواع نورپردازی ها،  ایجاد فضایی مجازی و رویایی بسته به سلیقه کارفرما با سرعت اجرایی بالا بدور از هرگونه کثیف کاری در اجرا و با قابلیت جابجایی بهره برد.

سقف های کششی امروزه به عنوان یک محصول منحصر به فرد کاربرد وسیعی در صنعت ساختمان پیدا نموده که امکان عملی ساختن تمامی تخیلات و ایده های طراحان را به صورت نامحدود فراهم می سازد.

 این قابلیت به طراحان امکان تغییر فضای داخلی را به کمک نور می دهد . این تکنولوژی در طرای ویترین های فروشگاهی ، رستورانها و کافی شاپ ها ، سالن های انتظار و صحنه سازی تئاتر و و سینما و دیگر اماکن که در آنها اصل تغییر رنگ نور مد نظر است کاربرد نا محدود دارد.

سقف هاي كشسان قابليت باز و بسته كردن مكرر را دارند. و در صورت هرگونه خرابي در تأسيسات پشت سقف ، امکان باز کردن آن و دسترسی به تاسیسات و تجهیزات موجود در پشت سقف کاذب را به کاربر می‌دهد. تعمیرات بدون سر و صدا و در کوتاهترین زمان به دور از ایجاد آلودگی از دیگر مواردی است که این نوع سقف‌ها را گزینه‌ای مناسب برای مراکز بهداشتی و درمانی، که نیازمند سکوت و آرامش و پاکیزگی هستند، می‌کند.

♦مزایای سقف کشسان :

ایجاد آرامش و نشاط در محیط

طراحی زیبا و دلخواه

مقاوم در برابر رطوبت و گرما

قابلیت باز و بسته کردن به دفعات

ظرفیت بالا در فشار و بار عمودی تا ۲۰۰ کیلوگرم

آنتی باکتریال و آنتی استاتیک

نصب بدون نیاز به بنایی ظرف دوساعت

وزن سبک و کاملا بي خطر

 دوره آموزش سقفهای کشسان  شامل مباحث تئوری و عملی میباشد که طی یک روز از ساعت ۸ صبح شروع و ساعت ۱۸ عصر به پایان میرسد.

خاطرنشان می شود در انتهای دوره نیز مدرک رسمی و مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری که به منزله بالاترین مرجع آموزش کشور می باشد ، با قابلیت ترجمه و تائید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران (جهت متقاضیان مهاجرت ) اعطا می شود .