پرتره

دوره عکاسی پرتره

خلاقانه و پرطرفدار !

عکاسی پرتره از متداول ترین گرایش های عکاسی است که به دلیل درآمد بالای این حرفه یکی از پرطرفدار ترین گرایش های عکاسی محسوب می شود. عکاسی پرتره، شاخه‌ای از عکاسی است که در آن از چهره انسان عکسبرداری می‌شود.

عکاسی پرتره یکی از مشهورترین انواع عکاسی است که هم در بین عکاسان آماتور و هم حرفه ای انجام می شود. این نوع عکاسی در زمینه های شخصی مثل عکاسی از دوستان، افراد خانواده و حتی خود عکاس نیز انجام می پذیرد. یک عکاس پرتره حرفه ای با استفاده از تکنیک های عکاسی مثل استفاده از نور، رنگ ها و ترکیب بندی, عکس های با کیفیتی می گیرد.

مدرسین مجرب

بهرمندی از اساتید تراز اول کشور

معتبرترین گواهینامه

اعطا مدرک از وزارت علوم تحقیقات و فناوری

تجهیزات بروز

مجهزترین امکانات آموزشی

در مورد دوره عکاسی پرتره چه می دانید؟ 

پرتره،در واقع به نقاشی یا عکس یا تصویری از صورت یک شخص گفته میشود که بوسیله این تصویر قصد دارند ماهیت یا شخصیت شخص را نمایش دهند. پرتره در لغت به معنی تصویر، نقاشی، مجسمه، پیکره و … است و در شکل اختصاصی آن به مجسمه ی صورت، تصویر صورت، عکس صورت و مجسمه ی نیم تنه، اطلاق می شود. 

عکاسی پرتره:

عکاسی پرتره یکی از پرطرفدار ترین گرایش های عکاسی می باشد که می تواند یک منبع درآمد بسیار عالی برای علاقه مندان این مهارت باشد.

چگونه عکاسی پرتره یاد بگیرم؟ چندین روش برای یادگیری این سبک عکاسی است برای خواندن مقاله کلیک کنید.

عکس پرتره سعی در نشان دادن شخصیت فرد و احساس او دارد.رایج ترین  آن پرتره های پرسنلی است که عموم با آن آشنایی دارند. 

پرتره، در واقع به نقاشی یا عکس یا تصویری از صورت یک شخص گفته میشود که بوسیله این تصویر قصد دارند ماهیت یا شخصیت شخص را نمایش دهند.

در تصویر پرتره، هدف اصلی عکاس ، فقط صورت شخص میباشد.

عکاسی پرتره در جهان ، یک هنر بسیار پردرآمد است چرا که بسیاری از مردم از دیدن چهره خود و خانواده بسیار لذت میبرند،به همین دلیل با نصب نمودن قاب بر روی دیوار یا سفارش نسخه بزرگ عکس بر روی بوم یا شاسی و نگهداری عکسها در آلبوم به عکس پرتره ارزش میدهند.

عکاسی پرتره دارای حالت های مختلفی مانند  عکس پرتره فارغ التحصیلی ، عکس پرتره عروسی ، عکس پرتره نوزاد و کودک ، عکس پرتره عاشقانه و … میباشد که به دلایل مختلف در مناسبتهای مختلف مردم نسبت به گرفتن آن اقدام می نمایند.

موسسه آموزش عالی آرمان این افتخار را دارد که برگزار گننده دوره تخصصی عکاسی پرتره باشد( از پایه تا پیشرفته) ، این دوره به مدت ۳ ماه (۳۰ ساعت) و به صورت یک جلسه در هفته با تدریس با تجربه ترین اساتید عکاسی پرتره کشور، در آتلیه عکاسی موسسه اموزش عالی آرمان که با جدید ترین امکانات آتلیه ای و عکاسی مجهز شده است برگزار میگردد.

خاطرنشان می شود این دوره­ ی تخصصی فقط برای افرادی مناسب است که با مباحث نورپردازی، عکاسی دیجیتال و ادیت و روتوش عکس آشنایی کامل داشته باشند.

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

بله انواع منابع نور و نورسنجی . سایر اصول مربوط به اصول نور آموزش داده خواهد شد.

بله نیاز هست که اصول  عکاسی دیجیتال و نورپردازی و ادیت عکس رو آموزش دیده باشید.

بله موسسه آموزش عالی آرمان مجهز به آتلیه عکاسی با تجهیزات کامل است و مبحث پرتره در آتلیه عکاسی برگزار می شود.

بله، شما به همراه اساتید جلسات عکاسی در باغ که معمولا توسط اساتید هماهنگ می شود حضور خواهید داشت و نسبت به آموزش تکنیکهای عکاسی پرتره در باغ و فضای باز آموزش خواهید دید.

بله، موسسه ارمان برای دانشجویان در حال تحصیل در آموزش عالی آرمان این امکان را فراهم کرده است که بتوانند به صورت ساعتی و با کمترین هزینه از آتلیه عکاسی استفاده کنند.

بله، در پایان دوره گواهینامه پایان دوره موسسه آرمان به هنرجویان اعطا می گردد.

۰
دوره برگزار شده

آرمانی شوید

۰
هیئت علمی
۰ +
سال سابقه
دوره های پیشنهادی
دوره جامع عکاسی

دوره جامع عکاسی

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

آموزش تدوین

دوره تدوین و ساخت تیزر

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

دوره عکاسی پرتره

گواهینامه داخلی موسسه آرمان

عکاسی تبلیغاتی

بسته های غیرحضوری عکاسی

گواهینامه داخلی موسسه آرمان