دوره عکاسی پرتره

خلاقانه و پرطرفدار !

عکاسی پرتره از متداول ترین گرایش های عکاسی است که به دلیل درآمد بالای این حرفه یکی از پرطرفدار ترین گرایش های عکاسی محسوب می شود. عکاسی پرتره، شاخه‌ای از عکاسی است که در آن از چهره انسان عکسبرداری می‌شود.

عکاسی پرتره یکی از مشهورترین انواع عکاسی است که هم در بین عکاسان آماتور و هم حرفه ای انجام می شود. این نوع عکاسی در زمینه های شخصی مثل عکاسی از دوستان، افراد خانواده و حتی خود عکاس نیز انجام می پذیرد. یک عکاس پرتره حرفه ای با استفاده از تکنیک های عکاسی مثل استفاده از نور، رنگ ها و ترکیب بندی, عکس های با کیفیتی می گیرد.

  • مدت دوره : ۳۰ ساعت
  • نحوه برگزاری دوره : حضوری
  • شهریه دوره : ۴۵۰٫۰۰۰ تومان

گواهینامه داخلی موسسه آرمان

در مورد دوره عکاسی پرتره چه می دانید؟ 

پرتره،در واقع به نقاشی یا عکس یا تصویری از صورت یک شخص گفته میشود که بوسیله این تصویر قصد دارند ماهیت یا شخصیت شخص را نمایش دهند. پرتره در لغت به معنی تصویر، نقاشی، مجسمه، پیکره و … است و در شکل اختصاصی آن به مجسمه ی صورت، تصویر صورت، عکس صورت و مجسمه ی نیم تنه، اطلاق می شود. 

عکاسی پرتره:

عکاسی پرتره یکی از پرطرفدار ترین گرایش های عکاسی می باشد که می تواند یک منبع درآمد بسیار عالی برای علاقه مندان این مهارت باشد.

چگونه عکاسی پرتره یاد بگیرم؟ چندین روش برای یادگیری این سبک عکاسی است برای خواندن مقاله کلیک کنید.

عکس پرتره سعی در نشان دادن شخصیت فرد و احساس او دارد.رایج ترین  آن پرتره های پرسنلی است که عموم با آن آشنایی دارند. 

پرتره، در واقع به نقاشی یا عکس یا تصویری از صورت یک شخص گفته میشود که بوسیله این تصویر قصد دارند ماهیت یا شخصیت شخص را نمایش دهند.

در تصویر پرتره، هدف اصلی عکاس ، فقط صورت شخص میباشد.

عکاسی پرتره در جهان ، یک هنر بسیار پردرآمد است چرا که بسیاری از مردم از دیدن چهره خود و خانواده بسیار لذت میبرند،به همین دلیل با نصب نمودن قاب بر روی دیوار یا سفارش نسخه بزرگ عکس بر روی بوم یا شاسی و نگهداری عکسها در آلبوم به عکس پرتره ارزش میدهند.

عکاسی پرتره دارای حالت های مختلفی مانند  عکس پرتره فارغ التحصیلی ، عکس پرتره عروسی ، عکس پرتره نوزاد و کودک ، عکس پرتره عاشقانه و … میباشد که به دلایل مختلف در مناسبتهای مختلف مردم نسبت به گرفتن آن اقدام می نمایند.

موسسه آموزش عالی آرمان این افتخار را دارد که برگزار گننده دوره تخصصی عکاسی پرتره باشد( از پایه تا پیشرفته) ، این دوره به مدت ۳ ماه (۳۰ ساعت) و به صورت یک جلسه در هفته با تدریس با تجربه ترین اساتید عکاسی پرتره کشور، در آتلیه عکاسی موسسه اموزش عالی آرمان که با جدید ترین امکانات آتلیه ای و عکاسی مجهز شده است برگزار میگردد.

خاطرنشان می شود این دوره­ ی تخصصی فقط برای افرادی مناسب است که با مباحث نورپردازی، عکاسی دیجیتال و ادیت و روتوش عکس آشنایی کامل داشته باشند.

ثبت نام در دوره

ثبت نام در دوره

دوره های پیشنهادی​
دوره جامع عکاسی

دوره جامع عکاسی

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

شهریه: ۲٫۵۵۰٫۰۰۰

دوره غیر حضوری عکاسی

بسته های غیرحضوری عکاسی

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

قیمت : ۹۰۰٫۰۰۰

دوره تدوین و ساخت تیزر

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

قیمت : ۲٫۹۰۰٫۰۰۰

دوره عکاسی تبلیغات صنعتی

گواهینامه داخلی موسسه آرمان

قیمت : ۴۵۰٫۰۰۰