دوره غیرحضوری مدیریت MBA

دوره MBA که مخفف عبارت Master of Business Administration می ­باشد، از زیر مجموعه های رشته مدیریت محسوب می شود که به طور خاص برای کسانی که تخصص و تحصیل در زمینه های دیگر داشته اند طراحی شده است.

رونق کسب وکار و توسعه شرکتها بدون داشتن مهارتهای کلیدی کسب وکار امکان پذیر نمی­باشد و این یکی از بزرگترین چالشهای فارغ التحصیلان رشته های فنی ،مهندسی و غیربازرگانی در دنیا می باشد تا اینکه دانشگاه­های معتبری همچون هاروارد ، مدارس بازرگانی خود را افتتاح و در سال های اخیر دوره MBA را به منظور آموزش مدیران و صاحبان کسب وکاری که دانش تخصصی در زمینه تجارت و بیزینس ندارند، معرفی کردند.به همین دلیل این سال های دوره رونق MBA می­باشد .

عموم مخاطبان این دوره تحصیلات اصلی خود را در حوزه های مهندسی و غیره گذرانده و برای تکمیل مهارت های مدیریتی خود این رشته را در قالب دوره مدیریت MBA به عنوان یک گزینه برای افزایش مهارت های کسب وکار خود انتخاب می نمایند.

  • مدت دوره : ۳۰۰ ساعت
  • نحوه برگزاری دوره : غیرحضوری
  • شهریه دوره : ۴٫۰۰۰٫۰۰۰تومان
دوره مدیریت اجرایی MBA

گواهینامه وزارت علوم،تحقیقات و فناوری

در دنیای کسب وکار امروز، اداره سازمانهای بازرگانی، صنعتی و دولتی با ابعاد مختلف آن بدون بهره گیری از دانش مدیریت و دسترسی به اطلاعاتی که در تصمیم گیری لازم است امکان پذیر نیست به همین دلیل  دوره مدیریت MBA می تواند مدیران را در این راه یاری نماید.

لذا وظیفه مراکز آموزشی است که مدیران این سازمانها را برای قبول مسئولیت در سطوح مختلف مدیریت آموزش دهند تا بتوانند مسائل و مشکلات اقتصادی و بازرگانی سازمانهای خود را به خوبی بشناسند و برای حل این مسائل و مشکلات راه حلهای صحیح و منطقی پیدا نمایند.

حال در دنیای مدرن امروز که بزرگترین سرمایه، زمان و رقابت اصلی بر سر تمایزهاست آموزش غیرحضوری مدیریت این امکان را برای مدیران پرمشغله فراهم می آورد که با یک مدیریت زمان کوچک فرصت یادگیری که لازمه عصر مدرنیته می باشد را به دست آورند

دپارتمان تخصصی مدیریت موسسه آموزش عالی آرمان برای آن دسته از مدیران کشور که به هر دلیل امکان شرکت در دوره های حضوری آرمان را ندارند اقدام به برگزاری دوره غیرحضوری مدیریت MBA نموده است.

این دوره به صورت یک پکیج جامع و منحصر به فرد در قالب یک پکیج آموزشی شامل چند لوح فشرده آموزش تصویری،کتب مرتبط با دوره درخواستی ،کارت استفاده از سیستم مدیریت محتوی آموزشی می باشد که برای مخاطبین از طریق پست جمهوری اسلامی ارسال می گردد.

خاطرنشان می شود در انتهای دوره مدرک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری با امکان تایید و ترجمه قوه قضائیه و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ویژه متقاضیان مهاجرت اعطا می گردد.

ثبت نام در دوره

ثبت نام در دوره

دوره های پیشنهادی​

دوره جامع دیجیتال مارکتینگ

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

قیمت : ۱٫۵۰۰٫۰۰۰

دوره مدیریت اجرایی MBA

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

قیمت : ۷٫۰۰۰٫۰۰۰

دوره مدیریت راهبردی کسب و کار DBA

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

شهریه: ۹٫۰۰۰٫۰۰۰

دوره غیر حضوری مدیریت راهبردی DBA

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

قیمت : ۵٫۵۰۰٫۰۰۰