دوره غیر حضوری عکاسی

دوره غیر حضوری عکاسی

در راستای پاسخگویی به عزیزانی که از سراسر کشور درخواست برگزاری دوره جامع عکاسی را در شهر و استان خود داشتند، دپارتمان آموزش غیرحضوری موسسه آموزش عالی آرمان اقدام به تواید بسته غیرحضوری عکاسی  نمود.

این بسته شامل ۶ حلقه دی وی دی آموزش تصویری عکاسی با سرفصل هایی ذیل می باشد:

۱ – آموزش مبانی هنر های تصویری آموزش خط، حجم ، نقاط طلایی و کادربندی ها

۲ – آشنایی با دوربین دیجیتال : آموزش تمامی ریزمنو های دوربین دیجیتال و آشنایی با شاتر ، دیافراگم ، عمق میدان و همینطور کار با انواع لنز های عکاسی

۳ – تاریخچه عکاسی : سیر تکامل عکاسی  از گذشته تا کنون

۴ -نورپردازی در عکاسی : آموزش مربوط به آشنایی با انواع فلاش ها و طراحی نور

۵ -عکاس در شب و نور کم  : آموزش عکاسی حرفه ای در فضاهای کم نور و یا فاقد نور

۶ -ادیت و آماده سازی عکس  و همچنین نرم افزار خود آموز فتوشاپ برای ادیت و روتوش عکس ها است.

دوره‌ غیرحضوری عکاسی، به‌طور خاص برای افرادی در نظر گرفته‌ شده است که بعلت مشغله کاری و یا دوری مسافت  نمی‌توانند بصورت حضوری در کلاسها شرکت نموده و یا نمی توانند مدت زمان طولانی را صرف یادگیری و آموزش نمایند.

به شرکت کنندگان در دوره غیرحضوری عکاسی  یک کیف که شامل شش حلقه آموزش تصویری می باشدتوسط پست جمهوری اسلامی ایران ارسال می گردد که پس از مطالعه آن داوطلب می تواند درخواست شرکت در آزمون پایان دوره را از طریق پرتال دانشجویی خود اعلام نماید و پس از شرکت در آزمون پایان دوره ، مدرک صادر و برای شرکت کننده ارسال می گردد.

❌ دوره غیرحضوری عکاسی  به دلیل کوتاه بودن دوره و همچنین پایین بودن هزینه آن ، به‌طور خاص مورد استقبال افراد قرار می‌گیرد .

خاطرنشان می شود در انتهای دوره مدرک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری با امکان تایید و ترجمه قوه قضائیه و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ویژه متقاضیان مهاجرت اعطا می گردد.