دوره غیر حضوری عکاسی

هنری که میتواند شغلی پردرآمد باشد !

با گسترش و پیشرفت دوربین های دیجیتال در سطح جامعه و افزایش علاقه مندان به رشته عکاسی دپارتمان عکاسی موسسه آموزش عالی آرمان اقدام به تولید بسته آموزش غیرحضوری عکاسی جهت پاسخگویی به آن دسته از علاقمندان به این حوزه که امکان شرکت در دوره های حضوری عکاسی موسسه را نداشته اند ، نموده است.

  • مدت دوره : --
  • نحوه برگزاری دوره : غیر حضوری
  • شهریه دوره : ۴۵۰٫۰۰۰ تومان

گواهینامه وزارت علوم،تحقیقات و فناوری

در راستای پاسخگویی به عزیزانی که از سراسر کشور درخواست برگزاری دوره جامع عکاسی را در شهر و استان خود داشتند، دپارتمان آموزش غیرحضوری موسسه آموزش عالی آرمان اقدام به تولید بسته غیرحضوری عکاسی نمود.

دوره‌ غیرحضوری عکاسی، به‌طور خاص برای افرادی در نظر گرفته‌ شده است که به علت مشغله کاری و یا دوری مسافت نمی‌توانند به صورت حضوری در کلاسها شرکت نموده و یا نمی توانند مدت زمان طولانی را صرف یادگیری و آموزش نمایند.

به شرکت کنندگان در دوره غیرحضوری عکاسی یک پکیج  آموزشی که شامل شش عنوان آموزش تصویری از سرفصل های پرکاربرد رشته عکاسی می باشد، توسط پست جمهوری اسلامی ایران و بصورت رایگان ارسال می گردد.

دوره غیرحضوری عکاسی به دلیل کوتاه بودن دوره و همچنین پایین بودن هزینه آن ، به‌طور خاص مورد استقبال افراد قرار می‌گیرد

محتواهای آموزشی کاملا فارسی بوده و شرکت کنندگان در دوره غیرحضوری عکاسی می توانند در صورت نیاز با اساتید هر درس ارتباط داشته و مشکلات خود را توسط اعضای هیت علمی دپارتمان برطرف نمایند .

در انتها نیز با ارسال نمونه آثار خود و اخذ نمره قبولی موفق به اخذ گواهینامه پایان دوره مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری با امکان ترجمه و تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ویژه متقاضیان مهاجرت می گردند.

دوره های پیشنهادی​
دوره جامع عکاسی

دوره جامع عکاسی

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

شهریه: ۲٫۱۰۰٫۰۰۰

دوره عکاسی کوتاه مدت

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

قیمت : ۶۰۰٫۰۰۰

دوره عکاسی پرتره

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

قیمت : ۴۰۰٫۰۰۰

دوره عکاسی تبلیغات صنعتی

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

قیمت : ۴۰۰٫۰۰۰