دوره مدیریت MBA گرایش بازاریابی

این روزها بازاریابی به یکی از مهارت‌های مهم و پول‌ساز در ایران و جهان بدل شده‌است که به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم تجارت شما را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد. اگر به‌ دنبال راه‌هایی برای کسب سود بیشتر هستید یا شغل و حرفه‌ای پول‌ساز می‌خواهید، بهتراست دوره mba گرایش بازاریابی را از قلم نیندازید.

این دوره مهارت‌ها و دانشی را به شما می‌‌آموزد که به‌واسطه آن فرصت ارتقای هر کسب‌وکاری را دارید. آشنایی با اصول و مبانی اولیه فروش، شناخت بازار و مشتریان، طراحی استراتژی فروش و طراحی واحدهای فروش وغیره از جمله مهارت‌هایی است که با آموختن آن راه موفقیت در هر تجارتی را خواهید دانست.

دوره غیرحضوری mba توسط بهترین اساتید هیئت علمی انجام می‌شود و این امکان را برای دانش‌آموختگان شهرستانی ایجاد کرده ‌است که با هزینه‌ای مناسب، بهترین خدمات را هم‌سطح تهرانی‌ها دریافت کنند

مدرسین مجرب

بهرمندی از اساتید تراز اول کشور

معتبرترین گواهینامه

اعطا مدرک از وزارت علوم تحقیقات و فناوری

تجهیزات بروز

مجهزترین امکانات آموزشی

اگر شما نیز یکی از دانش‌آموختگان دانشگاهی هستید که تصور می‌کنید توانایی و مهارت‌های لازم برای راه‌اندازی کسب‌وکار مورد علاقه‌تان را ندارید، توصیه می‌کنیم یکی از دوره‌های mba را بگذرانید. این دوره‌های آموزشی و کاربردی به شما کمک می‌کند غول بزرگ نتوانستن را شکست دهید و تجارتی پرسود و پرمنفعت برای خود به‌راه بیندازید.

این روزها بازاریابی به بخش جدایی‌ناپذیری از کسب‌وکارها تبدیل شده‌ است. مهم نیست شما مشغول انجام چه حرفه‌ای هستید، اگر با اصول اولیه بازاریابی آشنایی نداشته باشید، به‌زودی با مشکلاتی در فروش محصولات و خدمات خود مواجه می‌شوید. این مبحث به ‌‌اندازه‌ای اهمیت دارد که به یکی از رشته‌های تحصیلی در دانشگاه تبدیل شده ‌است

چرا گذراندن دوره mba گرایش بازاریابی از الزامات موفقیت است؟

اگر از تاثیرات شگفت‌انگیز دوره mba بر آینده تجارت و حرفه خود می‌دانستید، حتی لحظه‌ای را در آموختن آن از دست نمی‌دادید! شما با یادگیری این فنون قادر هستید فرصت‌هایی را که پیش ‌روی شماست، به ‌خوبی ببینید و از آن‌ها برای بهبود شرایط شغلی خود استفاده کنید. باید گفت دریافت مدرک mba لازمه هر تجارت و کسب ‌و کار موفقی است.

حتی ممکن ‌است شما تاکنون شغل مناسب خود را نیافته باشید و در پی یافتن پاسخ این سوال هستید که چه کاری برای شما مناسب ‌تر است؟! با دریافت این اطلاعات، دانشی را در اختیار خواهید داشت که به شما کمک می‌کند کسب‌وکار خود را رونق ببخشید یا به دیگران کمک کنید تجارت خود را سر و سامان دهند. درواقع باید گفت این علم و دانش برای هر فردی و در هر شرایط کاری مناسب است. یادگیری بازاریابی شما را چند قدم جلوتر از دیگران هدایت می‌کند.

حتی اگر تمایلی به راه‌اندازی کسب‌وکار خاص خودتان ندارید، با دریافت مدرک mba با گرایش بازاریابی، مدیران و صاحبان تجارت‌های بزرگ به شما اعتماد می‌کنند که بازاریابی تیم بزرگ خود را به شما می‌سپارند. بنابراین یادگیری این دوره هیچ ضرری برای شما نخواهد داشت!

در طول دوره mba گرایش بازاریابی چه می‌آموزید؟

شاید دوست داشته باشید بدانید چه مهارت‌هایی به شما آموزش داده می‌شود و چگونه به یک نگاه کلی به کسب‌وکارها و اصول و فنون آن‌ها دست می‌یابید. شما در طول دوره می‌آموزید چرا باید بفروشید؟ با مقوله فروش به‌صورت اساسی آشنا خواهید شد و مدیریت فروش را می‌آموزید.

هر کسب‌وکاری باید در نگاه نخست دارای یک استراتژی کلی باشد که براساس چشم‌‌انداز و اهداف آن تجارت طراحی شده باشد. سپس سایر مراحل فروش همچون شناخت بازار و بازاریابی بر مبنای آن برنامه‌ریزی و پیاده‌سازی می‌شوند. شما در طول دوره mba گرایش بازاریابی صفر تا صد کار را یاد می‌گیرید و از علوم پایه این دانش تا آموزش‌های حرفه‌ای پیش می‌روید.

از طرفی شما در طول دوره با مهارت‌های لازم برای برقراری ارتباط با دیگران آشنایی می‌یابید و کار را در قالب یک گروه می‌آموزید. تعامل با دیگران از مهم‌ترین مهارت‌هایی است که به گرایش بازاریابی ارتباط دارد و شما برای یک بازاریابی قدرتمند باید رموز برقراری رابطه با دیگر افراد را یاد بگیرید. این افراد ممکن ‌است همکاران یا مشتریان شما باشند.

آموختن مهارت‌های کلامی و زبانی از دیگر مهارت‌هایی است که پس از شرکت در دوره mba گرایش بازاریابی نصیب‌تان خواهد شد. امروزه تجارت‌ها و کسب‌وکارهایی موفق هستند که به‌خوبی از مهارت کار تیمی آگاه بوده و قادر به مدیریت نیروی انسانی خود هستند. شما نیز با آموختن این مهارت‌ها، کسب‌وکار خود را به‌سوی موفقیت بیشتر و کسب درآمد سرشار هدایت می‌کنید.

آموزش‌ها به دو صورت اصولی و تجربی و توسط مدرسان مجرب تدریس می‌شود. آگاهی و استفاده از تجارب بازاریابان بزرگی که این راه را پیموده‌اند، برای شما مفید خواهد بود و نکات ارزشمندی را به شما می‌آموزد. در طول دوره از تجارب این افراد نیز بهره‌مند خواهید شد.

شاید با این سوال مواجه شوید که پس از گذراندن دوره mba گرایش بازاریابی، چگونه امکان استفاده از آموخته‌های خود را دارید؟

پس از طی دوره غیرحضوری mba و تایید مدرسان این دوره، شما موفق به دریافت گواهینامه mba در زمینه بازاریابی خواهید شد. این مدرک از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تایید شده‌ و حتی در بسیاری از مراجع بین‌‌المللی نیز مورد تایید است. شما با دریافت آن این فرصت را دارید به‌صورت مستقیم یا غیرمستقیم در ایران و کشورهای مختلف از منافع این مهارت بهره‌مند شوید. تنها کافی ‌است مراحل اداری برای اخذ مدرک mba را بگذرانید.

حتی اگر تمایل دارید مهاجرت کنید، این مدرک فرصت طلایی را در اختیار شما قرار می‌دهد که بدون دردسر برای این کار اقدام کنید.

شرایط شرکت در دوره mba گرایش بازاریابی بسیار آسان است و به دو صورت حضوری و غیرحضوری برگزار می‌شود. در روزهایی که به علت‌های مختلفی نظیر کرونا و سایر اتفاقات مشابه، امکان برگزاری حضوری کلاس‌ها وجود نداشته باشد، دوره‌های غیرحضوری به‌سرعت جایگزین می‌شوند و اجازه نمی‌دهند دانش‌آموزی و کسب مهارت برای رشد اقتصادی لحظه‌ای متوقف شود.

جالب‌است بدانید برگزاری دوره غیرحضوری mba این امکان را در اختیار شرکت‌کنندگان ساکن در شهرستان‌ها قرار می‌دهد که به‌راحتی و بدون دردسر در باکیفیت‌ترین دوره‌های آموزشی پایتخت شرکت کنند. این‌ درحالی‌است که کلاس‌های حضوری با ایجاد محدودیت در رفت‌وآمد، فرصت‌های بسیاری را از افراد مختلف سلب کرده‌ است. از طرفی این کلاس‌ها هزینه بسیار مناسبی دارند و از هر لحاظ کاملا ایده‌آل هستند.

درنهایت شما همچون افرادی که در کلاس‌های حضوری شرکت یافته‌اند، مدرک mba خود را دریافت می‌کنید. این مدرک نیز همچون سایر مدارک از اعتبار بالایی برخوردار هستند. این قابلیت در اختیار تمامی افراد قرار گرفته ‌است که با یک کد در رابطه ‌با سندیت و اعتبار مدارک خود در وزارت علوم پیگیری‌های لازم را انجام دهند.

با طی دوره mba گرایش بازاریابی چه مشاغلی در انتظار شماست؟

تمام کسب‌وکارها به افراد ماهر و متخصصی نیاز دارند که از اصول بازاریابی آگاه باشند. از طرفی ممکن ‌است شما تمایل به راه‌اندازی یک تجارت داشته باشید، اکنون زمان آن رسیده‌ است که اصول و مبانی پایه آن را بیاموزید و تمام رویاهای همیشگی خود را محقق کنید.

علاوه‌بر مزایای این مدرک برای کسب‌وکارتان، با دریافت گواهینامه mba شما این فرصت را دارید که به‌عنوان مدیر بازاریابی، مدیر برند، تحلیل‌گر بازار، مدیر محصول، مدیر فروش، بازاریاب اینترنتی و برنامه‌ریز استراتژیک در شرکت‌ها و تجارت‌های مختلف فعالیت کنید.

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

MBA مخفف  Master of Business Administration، به معنی مدیریت ارشد کسب و کار می باشد.  این دوره برای ارتقاء مدیران حرفه ای و آینده نگر و با هدف کسب دانش و مهارت‌های مدیریت کسب وکار  برگزارمی شود. MBA در کشورهای توسعه یافته دوره ای شناخته شده و بسیار پرطرفدار برای مدیران و از جمله رشته های گرانقیمت بشمار می رود.

دوره MBA یکی از کامل‌ترین دوره‌ هایی است که در آن از صفر تا صد فعالیت های اجرایی یک شرکت یا سازمان را به مدیران آموزش می دهیم.اگر شما یک مدیر اجرایی، بازاریابی و یا یک کارآفرین هستید و یا قصد دارید در آینده در پست های مدیریتی مشغول به کار شوید، حضور در این دوره جایگاه مناسبی برای شما ایجاد می نماید.این دوره علاوه ‌بر مدیران و صاحبان کسب و کار، کارشناسان IT، مدیران استراتژی و بازاریابی و در نهایت هر فردی که به دنبال یافتن پست های مدیریتی در سازمان و شرکت ها است پیشنهاد می‌شود.

برای شرکت در این دوره نیاز به داشتن مدرک کارشناسی و یا حداقل ۵ سال سوابق مدیریتی می باشد.

افرادی که در این دوره ها شرکت میکنند علاوه بر فراگیری مهارت های مدیریت اجرایی یک سازمان دولتی یا شرکت تجاری ، گواهینامه ای مبنی بر تخصص ، مهارت و دانش سطح حرفه ای کسب وکار را نیز اخذ میکنند و در این دوره ها به شبکه ای از مدیران و صاحبان کسب وکار که در سطح ملی و بین المللی فعالیت دارند مرتبط خواهند شد.

گواهینامه پایان این دوره که مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوی بوده که با هولوگرام رسمی و شماره سریال اختصاصی در وبسایت VOHEC.IR قابل استعلام بوده و قابلیت ترجمه رسمی وزارت دادگستری و امورخارجه را نیز دارا می باشد.

۱
دوره برگزار شده

آرمانی شوید

۱
هیئت علمی
۱ +
سال سابقه
دوره های پیشنهادی
MBA

دوره مدیریت اجرایی MBA

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

دوره جامع دیجیتال مارکتینگ

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

DBA

دوره مدیریت DBA

گواهینامه داخلی موسسه آرمان

دوره غیرحضوری MBA

گواهینامه داخلی موسسه آرمان