دوره آموزشی بیمه آیین نامه ۷۵

شرکت بیمه برای ارائه محصولات خود نیاز به مشاورانی دارد که انواع بیمه نامه ها را به اقشار مختلف جامعه معرفی کند . نمایندگان بیمه همچون سفیران صلحی هستند که برای افزایش رفاه اجتماعی گام برمی دارند و با مشاوره و پیشنهاد بیمه نامه مورد نظر،  به بالا رفتن ضریب امنیت و آرامش جامعه کمک می کنند. نمایندگی بیمه شغلی مقدس است زیرا این سفیران آرامش، مشاوران دلسوزی هستند که با ممارست و پیگیری خود جهت خرید بیمه نامه شرایط ارتقا کیفی زندگی افراد جامعه را فراهم می کنند و آینده ای بهتر را برای افراد رقم می زنند.

شوراي‌عالي بيمه در اجراي بند ۵ ماده ۱۷ قانون تأسيس بيمه مركزي ايران و بيمه‌گري، در جلسه مورخ ۱۳۹۱/۰۶/۰۶ “آيين‌نامه تنظيم امور نمايندگي بيمه” را مشتمل بر ۳۰ ماده و ۳۰ تبصره تصويب نمود. برای اخذ کد نمایندگی، علاوه برداشتن شرایط عمومی قوانین استخدامی کشور،داشتن حداقل مدرك كارشناسي در رشته بيمـه (و يا ساير رشته‌ها با گرايش بيمه) بدون نياز به داشتن سابقه كار بيمه‌اي، يا حداقل مدرك كارشناسي در رشته‌هاي مرتبط (شامل اقتصاد، امور مالي، حسابداري، آمار، مديريت و حقوق) با يك سال سابقه كار بيمه‌اي فني و تخصصي، يا حداقل مدرك كارشناسي در ساير رشته‌ها با دو سال سابقه كار بيمه‌اي فني و تخصصي، يا حداقل مدرك ديپلم با سه سال سابقه كار بيمه‌اي فني و تخصصي الزامی است. متقاضیان همچنین باید آزمون آداب را با موفقیت گذرانده باشند.

درمجموع افرادی که دارای مدرک کارشناسی هستند باید ۱۴۰ ساعت و افرادی که مدرک آنها پایین تر از کارشناسی است، ۱۶۰ ساعت دوره را طی کنند. در پایان دوره­ ی آموزشی و پس از موفقیت در آزمون نهایی، برای متقاضیان گواهینامه اخذ کد نمایندگی با مجوز بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران صادر خواهدشد.

دپارتمان بیمه موسسه آموزش عالی آرمان با اخذ مجوز برگزاری دوره های آموزشی بیمه در سال ۹۵ و تمدید آن به شماره ۴۵۶۵۱/۶۰۲/۹۷ تاریخ ۹۷/۰۶/۱۱ از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران تلاش دارد رسالت آموزشی خود را با ارائه خدمتی نوین  و با استفاده از اساتید تراز اول صنعت بیمه کشور به متقاضیان انجام دهد.در سال ۱۳۹۷ موسسه آموزش عالی آرمان به حول و قوه الهی موفق شد دوره­ ی آموزش اخذ کد نمایندگی معروف به آیین نامه ۷۵ را در شهرهای: 

ساری(۴دوره) ، رشت(۲دوره) ،  اردبیل(۲دوره) ، زنجان(۱دوره) ، کرمانشاه(۱دوره) ، بیرجند(۱دوره) ، سمنان(۱دوره) و تهران(۲دوره) برگزارکند و بیش از ۹۵% شرکت کنندگان موفق به اخذ نمره قبولی و حائز شرایط دریافت کد نمایندگی در سراسر کشور شدند.همانطور که از اسامی شهرهای برگزاری پیداست، موسسه آرمان تلاش دارد خدمات آموزشی خود را در تمام نقاط کشور و برای همه­ ی متقاضیان با شرایط گوناگون به کارگیرد.

در سال جاری هم طبق برنامه­ ریزی های گسترده و کلان شورای آموزشی موسسه، دوره های مذکور کما فی السابق  در تهران و مراکز استان برگزار می گردد. در تهران علاوه بر آیین نامه ۷۵ دیگر دوره های آموزشی نظیر: آیین نامه ۹۶ ، محاسبات بیمه ای، آنالیز و تحلیل داده های فروش در بیمه و …. را نیز برگزار می شود.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام در دوره ها می توانند با شماره تلفن های موسسه تماس حاصل نمایند.

۰۲۱-۸۸۹۰۵۱۶۵   ،    ۰۲۱-۸۸۹۰۵۱۶۶