سوالات رایج

آیا با پروانه کارآموزی می توان در همه ی شهرهای کشور وکالت نمود؟؟

بلی ، محدودیتی دراین خصوص وجود ندارد لیکن تاسیس دفتر فقط در شهر محل صدور پروانه مقدور است

تودیع پروانه وکالت به چه معناست؟؟

ممکن است وکلا در حین اشتغال به برخی مناصب نمایندگی یا دولتی و … برسند . دراینصورت به دلیل ممنوعیت جمع مشاغل باید تا زمانیکه در آن شغل هستند پروانه ی وکالت خودرا به کانون متبوع خویش اعاده نمایند و پس از فراغت از آن شغل می توانند مجدداً پروانه خودرا از کانون دریافت نمایند .

آیا با پروانه وکالت ایران می توان در خارج از کشور وکالت نمود؟؟

شما می توانید به عنوان وکیل ایرانی در محاکم خارجی فعالیت کنید لیکن به عنوان وکیل داخلی حق فعالیت نخواهید داشت

کار وکالت جزء اولویتهای استخدامی محسوب می شود؟؟

ج- بر اساس بند 3 قسمت ج آگهی استخدام در صورت وجود سایر شرائط از اولویت های استخدامی می باشد

موسسه آموزش عالی آرمان دارای چه مجوزی می باشد ؟

موسسه آموزش عالی آرمان از سال 1386 با اخذ مجوز قطعی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری اقدام به برنامه ریزی و تدوین دوره های کاربردی ویژه بازار کار نموده است و بیش از یک دهه نسبت به برگزاری دوره های مذکور سابقه فعالیت دارد .

موسسه آموزش عالی آرمان در چه حوزه های دوره های آموزشی برگزار می نماید؟

موسسه آموزش عالی آرمان در حوزه های معماری ، عکاسی ،مدیریت ،حقوق و... با بیش از یک دهه سابقه فعالیت می نماید .

آیا امکان پرداخت اقساطی شهریه می باشد ؟

بله ، امکان پرداخت اقساط شهریه می باشد البته در صورت پرداخت یکجا امکان بهره مندی از تخفیف و همچنین عدم افزایش شهریه در سنوات آموزشی وجود دارد .

در پایان دوره های آرمان چه گواهینامه ای ارایه می شود ؟

در پایان دوره گواهینامه مورد تایید و ممهور به مهر وزارت علوم تحقیقات و فناوری با امکان ترجمه و تایید قوه قضاییه و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران اعطا می شود .

گواهینامه وزارت علوم دارای چه اعتباری می باشد ؟

با توجه به تایید گواهینامه پایان دوره توسط وزارت علوم تحقیقات و فناوری امکان ترجمه و تایید قوه قضاییه و وزارت امور خارجه ویژه افرادی که متقاضی مهاجرت می باشد بوجود می آید البته در داخل کشور نیز با توجه به تایید مدارک توسط وزارت علوم در کلیه ادارات دولتی و خصوصی قابل ارایه و ارزشیابی می باشد .

آیا یک نفر می تواند هزمان در چند دوره شرکت کند؟

بله ، فقط بایستی تداخل زمانی نداشته باشد .

آیا امکان استعلام گواهینامه پایان دوره دریافت شده از وزارت علوم می باشد ؟

بله ، کافیست بارکد درج شده در روی گواهینامه را در سایت استعلام مدارک به نشانی vohec.ir وارد نموده تا تصویر گواهینامه شما نمایش داده شود ضمنا گواهینامه های مورد تایید وزارت علوم دارای هالوگرام و موارد امنیتی جهت جلوگیری از سو استفاده های احتمالی داراست .

آیا مدارک آرمان در خارج از کشور هم اعتبار دارد ؟

بله ، در خارج از کشور با توجه به تایید و ممهور بودن مدارک به مهر وزارت علوم همانند مدارک دانشگاهی دارای اعتبار و ارزشیابی می شود

تفاوت دوره های آرمان با دانشگاه ها در چیست ؟

در تعریف دوره های آرمان سعی شده است نیاز واقعی بازار کار مد نظر باشد و نسبت به آموزشهای تئوری اکیدا خودداری می شود ضمنا اساتید هر دوره علاوه بر دانش آکادمیک و دانشگاهی جز نفرات برتر حوزه خود در بازارکار بوده که امکان جذب شرکت کنندگان در دوره را به بازار کار مهیا می نماید ضمنا از لحاظ مدت و شهریه دوره به مراتب کمتر از دانشگاه ها می باشد

تفاوت دوره های آرمان با سایر موسسات فنی حرفه ای ، وزارت ارشاد وغیره در چیست؟

بصورت کلی در مقایسه مراکز بایستی به موارد ذیل توجه داشت سابقه فعالیت ، اعتبار گواهینامه پایان دوره ، اساتید و امکانات برگزاری دوره ، شهریه دوره و همچنین میزان رضایت و تعداد فارغ التحصیلان هر دوره که بی شک می توان گفت آرمان با بیش از یک دهه سابقه در تمام موارد اعلام شده نمره بالایی اخذ نموده و همواره علاقمندان به شرکت در دوره های خود را نسبت به مقایسه این آیتمها با موسسات دیگر ترغیب می نماید

بیمه تضمینی آموزش چیست ؟

با توجه به سابقه فعالیت آرمان ، همچنین نحوه تدریس اساتید دوره ، طبق بندهای درج شده در فرم ثبت نام شرکت کنندگان دوره هر فرد ، در صورت نیاز و تمایل به حضور مجدد در کلاس می تواند پس از اتمام دوره خود ، تجدید دوره نموده و نسبت به حضور در دوره بعد ، بدون پرداخت شهریه اقدام نماید .

مدارک بین المللی ارایه شده توسط آرمان چیست و چگونه می توان این مدارک را دریافت نمود؟

نظر به حسن سابقه آموزشی آرمان و با عنایت به قراردادهای منعقده با مجموعه های آموزشی و پژوهشی خارج از کشور ، شرکت کنندگان در دوره امکان دریافت گواهینامه بین المللی مورد نظر خود را بدون شرکت در آزمون مجدد را فقط با پرداخت هزینه مربوطه خواهند داشت .

آسان ترین و بهترین مسیر برای رسیدن به آرمان چیست ؟

دسترسی با مترو(ایستگاه مترو جهاد) و BRT (ایستگاه زرتشت) میدان ولیعصر،بعد از پمپ بنزین زرتشت ،تقاطع ولیعصر فاطمی، خیابان عبده ، پلاک 24، ساختمان آرمان

ساعات برگزاری کلاس ها چه زمانی است ؟

بصورت معمول کلاسها در روزه های زوج ، فرد و پنج شنبه و جمعه برنامه ریزی و برگزار می شود و شرکت کنندگان در زمان ثبت نام مختار به انتخاب گروه مورد نظر خود می باشند .

آِیا در دوره های غیرحضوری مدرک وزارت علوم ارایه می شود ؟

بله ، به شرکت کنندگان در دوره پس از شرکت در آزمون پایان دوره گواهینامه مورد تایید وزارت علوم اعطا می شود .