معرفی دپارتمان روانشناسی

موسسه آموزش عالی آزاد آرمان مفتخر است به پشتوانه­ ی متخصصانی نام­ آور در عرصه­ ی روانشناسیکشور، گامی کوچک اما موثر را در ارتقای آموزش حرفه­ ای روانشناسی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان تمامی گرایش های روانشناسی، علوم تربیتی و مشاوره بردارد. تمامی دوره ها و کارگاه های این موسسه بر اساس استانداردهای سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران و با ظرفیت حداکثر ۲۰ نفر برگزار می ­شود.

این دپارتمان درحال حاضر با بهره مندی از کامل ترین سرفصل های آموزش تخصصی و با تکیه برتجارب اساتید و مدرسین دانشکده های برتر روانشناسی فعالیت های آموزشی و پرورشی خود را در زیر گروه های ذکر شده ادامه می دهد:

دوره های تخصصی روانشناسی

کارگاه های ۱روزه روانشناسی(روانکاوی، داروشناسی، طرحواره درمانی، مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره تحصیلی، مصاحبه بالینی و ژنوگرام، آموزش تست های معتبر روانشناسی و … )

دوره های شخصیت شناسی انیاگرام

استعداد یابی کودکان و نوجوانان

مزایای تحصیل در  آرمان:

۱ . بهره منده از کاملترین سرفصل های تخصصی روانشناسی

۲ . بهرمندی از اساتید و مدرسین دانشکده های برتر روانشناسی

۳ . اعطای گواهینامه پایان دوره مورد تائید وزارت علوم و تحقیقات و فناوری

۴ . قابلیت ترجمه گواهینامه پایان دوره برای متقاضیان مهاجرت

۵ . امکان برگزاری کلاس در روزهای آخر هفته (پنجشنبه و جمعه) و ساعات غیر اداری

۶ . امکان معرفی فارغ التحصیلان دوره های روانشناسی به مراکز و کلینیک های مشاوره

موسسه آموزش عالی آرمان همواره بر اهمیت ارائه آموزش های با کیفیت و مهارت آموزی به صورت کاربردی تاکید دارد. به همین دلیل ما تلاش کرده ایم تا با استفاده از تجربه های اساتید مجرب و همچنین با استفاه از آخرین روش های آموزشی نوین، مسیر یادگیری را برای علاقه مندان به کسب دانش هموار کنیم. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ذکرشده در قسمت تماس با ما، ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را مطرح کنید.

 

روانشناسی