معرفی دپارتمان عکاسی

عکاسی هنری کاربردی است که با توجه به گسترش فضای رسانه ها در زمان حال بهره برداری های متنوعی از آن می توان نمود از حداقل هایی چون داشتن عکس هایی مناسب به صورت شخصی تا حداکثرهایی همچون بازار کار گسترده و حرفه ای در گرایش های گوناگون که به همت و پشت کار شما علاقه مند گرامی و تجربه و برنامه ریزی صحیح آموزشی مجموعه آموزش عالی آرمان قابل دستیابی می باشد.

دپارتمان عکاسی موسسه آموزش عالی آزاد آرمان از نیمه دوم سال ۱۳۸۸ آغاز به کار نمود و در حال حاضر این دپارتمان مفتخر است که پس از برنامه ریزی های چند ساله، دوره هایی با کیفیت عالی و نوآوری بی نظیر با بهره مندی از کاملترین سرفصل های رشته عکاسی و تصویربرداری و تجارب اساتید و مدرسین دانشکده های برتر عکاسی و تصویربرداری فعالیت آموزشی خود را در این رشته ادامه می دهد.

این دپارتمان در حال حاضر فعالیت آموزشی خود را در چهار دوره: عکاسی بلند مدت ، عکاسی کوتاه مدت ، عکاسی پرتره ، عکاسی تبلیغات صنعتی ادامه می دهد.

در مجموعه آرمان مواردی چون تورهای آموزشی تخصصی و کارگاه های تخصصی و عمومی نیز برای گسترش دایره معلومات و توانمندی های علاقه مندان برنامه ریزی گردیده اند.

عکاسی و تصویربرداری