معرفی دپارتمان عکاسی

عکاسی ،هنری کاربردی است که در حال حاضر و با توجه به گسترش فضای رسانه ها، می توان از آن بهره برداری های متنوعی نمود.

در موسسه آموزش عالی آرمان یادگیری طیف گسترده ای از مهارت ها مانند گرفتن عکس هایی مناسب و حرفه ای به صورت شخصی و یا فعالیت حرفه ای در بازار کار و انجام پروژه ها در گرایش های گوناگون، با همت و پشت کار شما علاقه مندان گرامی و تجربه و برنامه ریزی صحیح آموزشی مجموعه آموزش عالی آرمان قابل دستیابی می باشد.

دپارتمان عکاسی موسسه آموزش عالی آزاد آرمان از نیمه دوم سال ۱۳۸۸ آغاز به کار نمود و در حال حاضر این دپارتمان مفتخر است که پس از برنامه ریزی های چند ساله، دوره هایی با کیفیت عالی و نوآوری بی نظیر با بهره مندی از کامل ترین سرفصل های رشته عکاسی و تصویربرداری و تجارب اساتید و مدرسین دانشکده های برتر عکاسی و تصویربرداری را برگزار کرده و فعالیت آموزشی خود را در این رشته گسترش داده است.

این دپارتمان در حال حاضر فعالیت آموزشی خود را در چهار دوره عکاسی بلند مدت، عکاسی کوتاه مدت، عکاسی پرتره، عکاسی تبلیغات صنعتی ادامه می دهد و با برگزاری تورها و کارگاههای آموزشی  تخصصی و عمومی برای گسترش دایره معلومات و توانمندی های علاقه مندان برنامه ریزی می کند.

دوره های موسسه آموزش عالی آرمان با توجه به روش های نوین آموزشی برنامه ریزی شده است و سعی بر این بوده که بهترین بازخورد را داشته باشد.

ما در موسسه آموزش عالی آرمان خود را موظف به ارائه بهترین خدمات می دانیم و همواره تلاش می کنیم تا با آموزش مهارت های گوناگون در سطوح حرفه ای، علاقه مندان و دانشجویان عزیز را برای رسیدن به اهداف خود یاری دهیم.

ویژگی های دپارتمان عکاسی:

بهره مندی از کاملترین سرفصل های دانشگاهی

بهرمندی از اساتید و مدرسین دانشکده های برتر عکاسی

اعطای گواهینامه پایان دوره مورد تائید وزارت علوم و تحقیقات و فناوری

قابلیت ترجمه گواهینامه پایان دوره برای متقاضیان مهاجرت

امکان معادل سازی و پذیرش دروس گذرانده شده برای دانش پذیران میهمان و انصرافی از سایر موسسات

امکان برگزاری کلاس در روزهای آخر هفته و ساعات غیر اداری

امکان شرکت در کلاسهای غیر حضوری (آنلاین) موسسه (برای اولین بار در ایران)

امکان بهره مندی از بسته های آموزش تصویری موسسه (برای اولین بار در ایران)

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر شما عزیزان می توانید با شماره های ذکر شده در بخش تماس با ما ارتباط برقرار کنید و در صورت نیاز، از مشاوره های کارشناسان مجرب بهره مند شوید.