پکیچ طلایی ۳*۱ دکوراسیون داخلی

آموزش سه مهارت اصلی دکوراسیون داخلی در یک دوره آموزشی:

مهارت ۱: نصب کفپوش های سه بعدی اپوکسی

مهارت ۲: نصب پوسترهای دیواری

 مهارت ۳: نصب سقفهای کشسان 

کفپوشهای سه بعدی چیست :

پیشرفت تکنولوژی در صنعت ساختمان باعث جایگزینی مصالح نوین با مصالح سنتی شده است.

از جمله این موارد می توان به کفپوشهای سه بعدی اپوکسی اشاره کرد که استفاده از آن ها در صنعت ساختمان سازی به صورت فراگیر در اروپا و ایران در حال توسعه می باشد.

کفپوش اپوکسی نوعی کفپوش با مقاومت بسیار بالا است که به صورت سه جزئی عرضه و تولید شده و مخصوص کفسازی با ضخامت‌های ۱ میلی متر تا ۶ میلی متر می‌باشد.

♦ پوسترهای دیواری سه بعدی :

پوستر دیواری یکی از محصولات محبوب در سالهای اخیر است که مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است و بخاطر سه بعدی بودن آنها، طرفداران زیادی پیدا کرده است. پوستر دیواری دیوارپوشی است مانند کاغذ دیواری با این تفاوت که طرحهای روی آن مانند پوستر از یک شکل و موضوع کامل و بزرگ مانند تصویری از یک ساحل و یا عکسی از یک درخت و منظره اطراف آن تشکیل شده است.

اکثر تصاویر چاپ شده بر روی پوستر دیواری ها سه بعدی بوده و به همین خاطر به پوستر دیواری سه بعدی خطاب می شوند که بعضی افراد به اشتباه آن را کاغذ دیواری سه بعدی می نامند.

پوستر سه بعدی دیواری بر روی دیوار چسبیده می شود و همانطور که اشاره شد، از طرح بزرگی تشکیل شده که بخاطر امکان نصب و سهولت نصب آن بر روی دیوار، برش خورده و مانندد کاغذ دیواری بصورت نوارهای طولی کانر هم قرار گرفته و شکل مورد نظر را تشکیل می دهند .

 

♦ سقفهای کشسان :

سقف کشسان، نوعی سقف کاذب دکوراتیو است که جهت رفع معایب سایر سقفهای کاذب سنتی می باشد.

از سقف های کشسان می توان با استفاده از انواع نورپردازی ها، ایجاد فضایی مجازی و رویایی بسته به سلیقه کارفرما با سرعت اجرایی بالا به دور از هرگونه کثیف کاری در اجرا و با قابلیت جابجایی بهره برد.

سقف های کششی امروزه به عنوان یک محصول منحصر به فرد کاربرد وسیعی در صنعت ساختمان پیدا نموده که امکان عملی ساختن تمامی تخیلات و ایده های طراحان را به صورت نامحدود فراهم می سازد.

این قابلیت به طراحان امکان تغییر فضای داخلی را به کمک نور می دهد .

این تکنولوژی در طرای ویترین های فروشگاهی ، رستورانها و کافی شاپ ها ، سالن های انتظار و صحنه سازی تئاتر و سینما و دیگر اماکن که در آنها اصل تغییر رنگ نور مد نظر است کاربرد نا محدود دارد.

پکیچ سه در یک دکوراسیون داخلی که شامل آموزش نصب کفپوش های سه بعدی ، سقف های کشسان و نصب پوستر های دیواری سه بعدی می باشد  در روزهای آخر هفته (پنج شنبه و یا جمعه) بصورت کارگاه دو روزه و کاملا عملی ، توسط اساتید تراز اول این حرفه برگزار می شود .

مخاطبین دوره پکیچ طلایی(کفپوش اپوکسی، سقف کشسان ، نصب پوستر دیواری سه بعدی):

♦ کسانی که علاقه دارند به بازار کار امور داخلی ساختمانی وارد بشوند ( بدون داشتن پیشینه شغلی و یا مهارتی در این حوزه)

♦ کسانی که نیاز به شغلی با حداقل سرمایه دارند.

♦ کسانی که در حوزه های تزئینات داخلی و طراحی داخلی فعالیت دارند

♦ کسانی که قصد مهاجرت از طریق ویزای کار دارند.

 خاطرنشان می شود در انتهای دوره مدرک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری با امکان تایید و ترجمه قوه قضائیه و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ویژه متقاضیان مهاجرت اعطا می گردد.

این پکیج شامل چه اموزش هایی است؟

آموزش نصب کفپوش های اپوکسی ساده ، استیکر دار، ابر و باد و سه بعدی و نصب سقف کشسان به همراه نورپردازی سقف و نصب پوستر دیواری سه بعدی

دو روز آموزش برای این پکیج کافی هست؟

بله 100 درصد و آموزش با کیفیت بسیار بالا ارائه خواهد شد اما به هر دلیلی اگر نیاز به تکرار دوره داشتید می توانید به صورت کاملا رایگان مجددا دوره رو تکرار کنید.

خانم ها هم میتوانند در این دئره شرکت کنند؟

بله حتما . به دلیل این که این پکیج و فعالیت در این زمینه ها سنگین و سخت نیست و فقط مختص به آقایان نمیباشد.