کارگاه آموزش رنگ و رزین اپوکسی فلوید آرت

با توجه به پیشرفت و تنوع روزافزون جامعه به هنر های دکوراتیو و طراحی و چیدمان های داخلی  ، امروزه توجه طراحان بسیار بیشتر از گذشته به هنر تلفیق رنگ و رزین اپوکسی جلب شده است. از این رو موسسه آموزش عالی آرمان با برگزاری ورکشاپ یک روزه به صورت حرفه ای ، نقش بسیار موثری در گسترش این هنر معاصر و نوین خواهد داشت

فلوید آرت چیست:

هنر فلوید آرت در واقع به معنای خلق شاهکارهای آبستره(انتزاعی)که با رها کردن رنگها در روی یک سطح اتفاقمی افتد.  

در واقع فلویدآرت قابل استفاده بر روی تمامی سطوح  از قبیل  : میز، کانتر آشپزخانه ، ظروف ، بوم نقاشی و متریال هایی مانند چوب ، فلز ، سنگ و پارچه  می باشد.

در این هنر، از رنگهای آکریلیک مایع برای خلق نقاشیهای منحصربفرد استفاده میشود. به دلیل روشهایمختلف ترکیب رنگهای آکریلیک با یکدیگر، راهکارهای خلاقانه بیشماری نیز برای نقاشی به این روش وجوددارد.

شروع کار در این هنر چندان سخت نیست و این، فلوید آرت را به هنری فوق العاده و جذاب برای هر سطحمهارتی تبدیل کرده است. همچنین تکنیک مورد استفاده، بسته به علاقه هر فرد میتواند بسیار ساده و یا پیچیده باشد.

هنر آموزان این مهارت ، توانایی این را خواهند داشت که با استفاده از کمترین فضای کارگاهی ( حتی در منزل) و با حداقل سرمایه و نیاز به کمترین ابزار و با بیشترین سود ،اثاری متنوع را خلق کنند/

در دوره های حضوری و غیر حضوری فلوید آرت چه می آموزید:

آموزش تکنیک  آبستره سلولی

♦ آموزش تکنیک موج و صخره

♦ آموزش تکنیک ابر و باد

♦ آموزش تکنیک ژئود (عقیق)

مخاطبین مهارت فلوید آرت:

♦ علاقه مندان به خلق آثار هنری (بدون تجربه قبلی از طراحی و نقاشی)

♦ طراحان داخلی که علاقه مند به استفاده از تکنیک های جدید در دیزاین داخلی هستند

♦ نقاشان و هنرمندان

♦ کسانی که به دنبال شغلی با حد اقل سرمایه هستند

♦ کسانی که در حوزه طراحی میز و مبلمان فعالیت دارند

♦ کسانی که نیاز به شغلی درآمد زا در منزل هستند

♦ کسانی که قصد مهاجرت از طریق ویزای کار دارند.

تمام کسانی که علاقه مندند در زمینه هنر های دکوراتیو ،طراحی ، فعالیت داشته و کسب درآمد کنند اعم از خانم ها و آقایان در هر گروه شغلی و مهارتی  و بدون نیاز به پیشینه هنری و زمینه تحصیلی مرتبط.

خاطرنشان می شود در انتهای دوره مدرک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری با امکان تایید و ترجمه قوه قضائیه و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ویژه متقاضیان مهاجرت اعطا می گردد.

برای این دوره لازمه که نقاشی بلد باشیم؟

خیر نیازی به هیچ پیش زمینه هنری ندارید و فقط خلاقیت لازمه و علاقه شما.

روی چه سطوحی قابل استفاده است؟

روی تمام سطوح چوبی ، فلزی ، پارچه ای و سنگی و ....