معرفی دپارتمان عکاسی
دوره عکاسی بلند مدت
دوره عکاسی کوتاه مدت
تصویر برداری
تدوین و ساخت تیزرهای تبلیغاتی
هیئت علمی
آرشیو اخبار

معرفی دپارتمان :

عکاسی هنری کاربردی است که با توجه به گسترش فضای رسانه ها در زمان حال بهره برداری های متنوعی از آن می توان نمود از حداقل هایی چون داشتن عکس هایی مناسب به صورت شخصی تا حداکثرهایی همچون بازار کار گسترده و حرفه ای در گرایش های گوناگون که به همت و پشت کار شما علاقه مند گرامی و تجربه و برنامه ریزی صحیح آموزشی مجموعه آموزش عالی آرمان قابل دستیابی می باشد.

دپارتمان هنرهای تصویری موسسه آموزش عالی آزاد آرمان از نیمه دوم سال 1388 آغاز به کار نمود و در حال حاضر این دپارتمان مفتخر است که پس از برنامه ریزی های چند ساله، دوره هایی با کیفیت عالی و نوآوری بی نظیر با بهره مندی از کاملترین سرفصل های رشته عکاسی و تصویربرداری و تجارب اساتید و مدرسین دانشکده های برتر عکاسی و تصویربرداری فعالیت آموزشی خود را با ظرقیت 120 دانشجوی فعال در این رشته ادامه می دهد.

این دپارتمان در حال حاضر فعالیت آموزشی خود را در چهار دوره: عکاسی بلند مدت ، عکاسی کوتاه مدت ، دوره تصویر برداری ، دوره میکس و مونتاژ رایانه ای ادامه می دهد. این دوره ها بر اساس زمان و هزینه مورد نظر علاقه مندان برنامه ریزی شده اند و سعی بر آن بوده که هر دوره به گونه ای طراحی شود که هنر جو توانایی های لازم را برای ادامه مسیر به دست آورد.

تجربه ما در بررسی و تجدید نظر و به روز رسانی شرح درس ها در طول دوره های برگزار شده عکاسی این مسیر را برای علاقه مندان بسیار هموار و مطلوب نموده است و شما نیز می توانید در این مسیر همراه ما باشید.

دوره های کوتاه مدت و بلند مدت عکاسی به همراه کارگاه های تخصصی و عمومی در کنار محیطی حرفه ای و بهره گیری از اساتید دانشگاهی و تجربیات حرفه ای ایشان حاصل جلسات کارشناسی و تخصصی گردانندگان موسسه آموزش عالی آرمان به عنوان یکی از برندهای آموزش های کابردی هنر عکاسی برای علاقه مندان به عکاسی است .

در مجموعه آرمان مواردی چون تورهای آموزشی تخصصی و کارگاه های تخصصی و عمومی نیز برای گسترش دایره معلومات و توانمندی های علاقه مندان برنامه ریزی گردیده اند. کارگاه های عکاسی از طبیعت، گرایش های عکاسی و ... جزو این برنامه ها می باشند که به عنوان ابزارهای کمک آموزشی در نظر گرفته شده اند.

ماموریت بعدی این دپارتمان افزایش حوزه های آموزشی خود در زمینه آموزشهای تخصصی کاربردی ، در رشته های تصویربرداری حرفه ای ، مونتاژ فیلم و ساخت انیمیشن می باشد.

 امید است این دپارتمان با تلاش نیروهای انسانی ساعی خود بتواند به سرعت به اهداف آموزشی خود رسیده و باعث پیشرفت کشور در زمینه رشته های مرتبط گردد.

ضمنا خاطرنشان می گردد زمینه ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر با عنایت به قراردادهای منعقده با شرکا آموزشی خارج از کشور و امکان اخذ پذیرش و بهره مندی از بورس تحصیلی در رشته های زیر گروه مـعمـاری را دردانشگاههای بـین المللی آسیایی و اروپـایـی همـاننـددانـشگـاه مدیـتـرانه شرقی (EMU) پونا هند و ... فراهم گردیده است.

مزایای تحصیل در موسسه آموزش عالی آرمان

1.       بهره منده از کاملترین سرفصل های دانشگاهی

2.       بهرمندی از اساتید و مدرسین دانشکده های برتر

3.       اعطای گواهینامه پایان دوره مورد تائید وزارت علوم و تحقیقات و فناوری

4.       قابلیت ترجمه گواهینامه پایان دوره برای متقاضیان مهاجرت

5.       امکان معادل سازی و پذیرش دروس گذرانده شده برای دانش پذیران میهمان و انصرافی از سایر موسسات

6.       امکان برگزاری کلاس در روزهای آخر هفته ( پنجشنبه ، جمعه ) و ساعات غیر اداری

7.       امکان جذب فارغ التحصیلان برتر در پروژه های اجرایی

8.       امکان شرکت در کلاسهای غیر حضوری (آنلاین) موسسه

9.       امکان بهره مندی از بسته های آموزش تصویری موسسه (برای اولین بار در ایران)