معرفی دپارتمان
دوره جامع معماری داخلی
دوره جامع دکوراسیون داخلی
دوره تخصصی،کاربردی طراحی نما
دوره روشنایی و نورپردازی اماکن
دوره نرم افزارهای تخصصی
دوره باغچه مینیاتوری (تراریوم)
کف پوشهای سه بعدی اپوکسی
کارگاه مهارتی پتینه
طراحی و اجرای سیستم کناف
اعتبار مدارک کالج آرمان
معرفی اساتید
آرشیو اخبار
آلبوم تصاویر

دوره دکوراسیون داخلی

تاریخچه عـلاقـه آدمـی به تزئیـن چـیدمـان و آرایـش مـحـل زندگـی اش به دورانـی برمی گردد که انسان سر پناهی برای خــود یافت. لذا میتوان گفت این رشته به زیبایی و چیدمان المانهای محیطی اطراف انسان بر میگردد. از نقاشی های انسان هـای غـار نـشین گرفته تـا مقبره هـای مـصـریان باستان طـراحـی هـای داخلی قصر های رومیان مبلمان و تزئینات چینی، فرشهای ایرانی، صـدف کاری هـای ژاپـنی ومجـسمه هـای هنـری، همه و همه نشانگر علاقه ذاتی انسان به زیبایی و در نتیجه زیبایی محیط زندگی خود است. با توجه به سبک زندگی در دنیای امروزی و فاصله روز افزون انسانها از خود و دیگران در دنیای مـدرن و به وجـود آمـدن دغـدغـه ها و مشکلات فراوان نیاز به تغیراتی در زندگی، هرچند کوچک، الـزامی به نظر می رسد. لذا طـبق نـظـر سـنجی هـای به عمل آمده و برگزاری جلسات مشاوره با کارشناسان و صاحب نـظران ایـن رشته، فقدان دوره های کوتاه مدت معماری داخلی به وضوح احساس می گردد. در این راستا دپارتمان مـعماری موسسه آموزش عـالی آرمان با تشکیل کـار گروهی تخصصی اقدام به برنامه ریزی،تدوین و اجرای دوره های بلند مدت مـعـماری داخلی نموده است.

دوره ی دکوراسیون داخلی مختص افرادی است که فرصت کافی ندارند و یا تنها اطلاعات مربوط به طراحی و تزئین فضاهای مسکونی را نیاز دارند.

 
 
ردیف

نام درس

ساعت

هزینه(ریال)
1

مباني هنر و رنگ شناسی

280 ساعت 15000000
2

کارگاه طراحي دست آزاد

3

سبک شناسی

4

مبانی دکور

5

پتینه

6

کاربرد نرم افزار در دکوراسیون

7

پروژه طراحی داخلی

شرایط پرداخت 30 درصد نقدی مابقی طی دوفقره چک پرداخت گردد

خاطر نشان می گردد، در انتهای دوره مدرک مورد تایید و مهمور به مهر وزارت علوم،تحقیقات و فناوری با امکان تایید و ترجمه توسط قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران اعطا می گردد.