معرفی دپارتمان
دوره جامع معماری داخلی
دوره جامع دکوراسیون داخلی
دوره تخصصی،کاربردی طراحی نما
دوره روشنایی و نورپردازی اماکن
دوره نرم افزارهای تخصصی
کف پوشهای سه بعدی اپوکسی
کارگاه مهارتی پتینه
اعتبار مدارک کالج آرمان
معرفی اساتید
آرشیو اخبار
آلبوم تصاویر

کارگاه مهارتی پتینه:

هدف از اجرای کارگاههای دکوراتیو در موسسه آموزش عالی آرمان آشنایی هنرجویان با شاخه ای از معماری داخلی به نام  افکتهای دکوراتیو است و اهمیت آن از جهت توانایی ایجاد زیبایی بصری و هارمونی رنگی در فضای داخلی و یادگیری تکنیک های تخصصی مربوط به آن است.

کارگاههای مرتبط با این دوره که در موسسه آموزش عالی آرمان برگزار می گردد در دو سطح پتینه مقدماتی و پتینه پیشرفته با سرفصلهای و اهداف آموزشی متفاوت برنامه ریزی و اجرا می گردد ، که در ذیل به تفصیل آمده است.

 :: کارگاه مهارتی پتینه مقدماتی ::

موسسه آموزش عالی آرمان ، کارگاه پتینه را در دو ترم متوالی برگزار می نماید ، لذا در ترم مقدماتی هنرجویان توانایی اجرای انواع تکنیک های رنگ آمیزی روی سطوح مانند: دیوار، شومینه،سقف،کف ،کمد و طراحی wallpaper های متنوع و قدیمی و ترکیب بندی رنگی این سطوح را در فضای داخلی به منظور ایجاد هماهنگی بصری و زیبایی دکوراتیو ، مورد توجه قرار می دهد.

 

 :: کارگاه مهارتی پتینه پیشرفته::

در ترم پیشرفته هنرجویان توانایی اجرای انواع تکنیک های رنگ آمیزی روی وسایل منزل به منظور نو و یا کهنه کردن وسایل و یا Antique look کردن وسایل (مبلمان،ظروف و...) جهت قیمت و قدمت دادن به فضای داخلی را خواهند آموخت.

لازم به ذکر است، در راستا خدمت رسانی به علاقمندان این هنر که امکان حضور در کارگاه های مذکور را ندارند، دپارتمان آموزشهای غیرحضوری موسسه اقدام به تهیه بسته های آموزشی تصویری کارگاههای مذکور را نموده است و علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش بسته های آموزش تصویری کارگاه پتینه (مقدماتی،پیشرفته) به بخش آموزشهای غیرحضوری موسسه مراجعه نمایند.