بهترین آموزشگاه عکاسی تهران

بهترین آموزشگاه عکاسی تهران

بهترین آموزشگاه عکاسی تهران

بهترین آموزشگاه عکاسی تهران

بهترین آموزشگاه عکاسی تهران کدام است ؟ اجازه دهید تا قبل از پاسخ دادن به این سوال در مورد عکاسی و اهمیت آن اندکی بیشتر توضیح دهیم . بی تردید عکاسی از رشته های بسیار مهم هنری است که علاقمندان زیادی دارد. عکاسی هنری ذوقی و بصری است که با رعایت تکنیک‌هایش به کمال می‌رسد.

حال این سوال مطرح می گردد که آیا عکاسی صرفا یک هنر ذاتی است و نیاز به آموزش ندارد؟آیا هر شخصی می تواند بدون شرکت در دوره های عکاسی و یا آموزش این حرفه  به یک فرد متخخص در این حوزه تبدیل شود؟ قطعا پاسخ این سوال منفی است. برای ثبت هرچه بهتر لحظات زندگی و تبدیل شدن به یک عکاس حرفه‌ای نیاز به آموزش دارید.در ادامه به بررسی اهمیت شرکت در کلاس عکاسی و معرفی بهترین آموزشگاه عکاسی تهران خواهیم پرداخت.

بیشتر بخوانید : دوره عکاسی

اهمیت شرکت در کلاس عکاسی چیست؟

اثرگذاری بالای ذوق و سلیقه‌ی عکاس در نتیجه کار، باعث شده تا برخی، شرکت در دوره‌های عکاسی را بی‌مورد بدانند. در حالی که این تصور کاملا اشتباه بوده و چنین افرادی از جنبه‌های علمی عکاسی بی‌بهره می‌مانند. حضور در آموزشگاه‌های عکاسی به شما کمک می‌کند تا:

  • جهت‌یابی درستی در این حرفه پیدا کنید.
  • عادات درستی برای عکاسی در شما تقویت گردد.
  • تکنیک‌ها و اصول علمی عکاسی را بیاموزید.
  • تجربه‌هایی بسیار موثر در کار عکاسی پیدا کنید.
  • سبک کاری خود در حرفه عکاسی را پیدا کنید.

بنابراین شرکت در کلاس عکاسی برای افرادی که در این حوزه جدی هستند ضروری و بسیار حائز اهمیت است. اما هر موسسه و آموزشگاهی قابل اعتماد نیست و قابلیت تربیت عکاسان حرفه ای و متخصص را ندارد. برای این منظور باید فاکتورها و مولفه‌های مختلفی در نظر گرفته شود تا یک عکاس موفق تربیت گردد.

فرض کنیم شما قصد دارید به یک عکاس حرفه ای تبدیل شوید قطعا اگر در تهران ساکن هستید دغدغه انتخاب یک آموزشگاه عکاسی معتبر را دارید.  آموزشگاه‌های عکاسی بسیار زیادی در تهران وجود دارند که اقدام به برگزاری دوره های عکاسی می‌کنند. شما می توانید با انتخاب یکی از آنها و شرکت در دوره عکاسی آن آموزشگاه آموزش ببینید.اما سوال این است که بهترین آموزشگاه عکاسی در تهران کدام است؟کدام یک از این آموزشگاه ها  صلاحیت و امکانات مناسب برای برگزاری دوره های آموزش عکاسی را دارند؟

در ادامه به معرفی موسسه آموزش عالی آرمان و ویژگی های منحصر به فرد دوره عکاسی آرمان خواهیم پرداخت.لازم به ذکر است که این ویژگی ها موسسه آرمان را به بهترین آموزشگاه عکاسی در تهران تبدیل کرده است.

 

بهترین آموزشگاه عکاسی در تهران چه ویژگی‌هایی دارد؟

بعد از تصمیم برای ورود به دنیای عکس و عکاسی مهم‌ترین اقدام انتخاب یک  آموزشگاه عکاسی معتبر است. موسسات و آموزشگاه‌های عکاسی زیادی در تهران وجود دارند که دوره های عکاسی برگزار می‌کنند. اما همه این دوره‌ها الزاما کارآمد و موثر نیستند. اصلی‌ترین ویژگی‌ها و فاکتورهای انتخاب یک آموزشگاه عکاسی شامل موارد زیر است در ادامه به معرفی دوره جامع آرمان و ویژگی های منحصر به فرد آن خواهیم پرداخت.

 

1- تدریس دروس عکاسی به صورت کاملا عملی  در فضای آتلیه موسسه آرمان :

فراهم نمودن آتلیه مجهز و بروز با تمامی امکانات یا فضای آموزشی مناسب  توسط آموزشگاه عکاسی بسیار حائز اهمیت است.این فاکتور چنان اهمیت دارد که هنگام انتخاب یک دوره عکاسی باید به عنوان اولین اولویت خود به آن توجه داشته باشید. موسسه آموزش عالی آرمان دارای آتلیه عکاسی بسیار مجهزی است که امکان برگزاری دوره را برای کارآموزان خود با بهترین کیفیت و امکانات فنی در داخل آموزشگاه فراهم می سازد.

زمانی که تدریس دروس عکاسی در آتلیه و محیط کاری و به صورت کاملا عملی انجام می گیرد برای دانش جویان درک و  شناخت بهتری از شرایط کار ایجاد می‌شود. این شیوه تدریس بی‌شک نسبت به روش‌های سنتی که اغلب تئوری محور هستند کارآمدتر است. این فضا به ایجاد حال و هوای حرفه‌ای در کار عکاسی کمک زیادی می‌کند. در موسسه آموزش عالی آرمان تمام واحدهای آموزش عکاسی از ابتدا در فضای آتلیه برگزار می‌شود. زیرا تاثیرگذاری این فضا در آموزش هرچه بهتر شرکت‌کنندگان در کلاس عکاسی ثابت شده است.

2- ارائه امکانات آموزشگاه به شرکت‌کنندگان دوره عکاسی:

دسترسی به امکانات پیشرفته و تجهیزات عکاسی از چالش‌های اصلی شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها می‌باشد. بسیاری از کارآموزان عکاسی ناگزیر به سراغ کرایه کردن برخی از امکانات مورد نیاز خود هستند. اما در بهترین آموزشگاه عکاسی تهران در موسسه آرمان تجهیزات در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد.  این امکان حتی در ساعاتی غیر از کلاس فرد نیز با هماهنگی کادر آموزش موسسه وجود دارد. بنابراین یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های شرکت‌کنندگان در دوره‌های عکاسی در این موسسه آموزشی مرتفع شده است.

3- حضور اساتید برجسته و تراز اول کشور:

در هر پروسه آموزشی اساتید نقش به سزایی را ایفا می‌کنند عکاسی نیز از قاعده مستثنی نیست. بهترین استاد در حوزه عکاسی باید علاوه بر تحصیلات بالای آکادمیک در زمینه عکاسی فعالیت هم داشته باشد. به این ترتیب علاوه بر علم روز دنیا تجربه‌های مفیدی در حوزه عکاسی به کارآموز خود ارائه می‌کند. تمام اساتید موسسه آموزش عالی آرمان علاوه بر مدارک بالای دانشگاهی در این حوزه کاری فعال هستند. به همین خاطر در بین اساتید عکاسی این موسسه اسامی برتر و بزرگ کشور در این حوزه را مشاهده می‌کنید. برای مشاهده نام و اطلاعات استادان عکاسی موسسه آرمان  به سایت مجموعه مراجعه کنید.

4- گواهینامه دوره عکاسی:

بدون ارائه گواهینامه معتبر و مورد تایید وزارت علوم هیچ موسسه‌ای به بهترین آموزشگاه عکاسی تهران بدل نمی‌شود. مدرک ارائه شده در موسسه آموزش عالی آرمان مورد تایید وزارت علوم و با هلوگرام این وزارتخانه می‌باشد. این مدرک برای ورود به بازار کار داخل و خارج از کشور مورد تایید و ارزشمند است. کسانی که قصد مهاجرت از طریق عکاسی را دارند از طریق دریافت مدرک عکاسی موسسه آرمان می‌توانند اقدام کنند.

5- عکاسی در محیط‌های باز و با نور طبیعی:

بسیاری از اوقات عکاسان به جای محیط آتلیه باید در فضای باز و با نور طبیعی عکاسی کنند. بنابراین لازم است در دوره عکاسی چنین شرایطی را به صورت عملی تجربه کرده باشند. به یاد داشته باشید که تجربه مهم‌ترین قسمت آموزش هر فن و هنری محسوب می‌شود. در موسسه آموزش عالی آرمان جلساتی برای فراگیری اصول عکاسی با نور طبیعی در محیط‌های باز برگزار می‌شود. این محیط‌های باز اعم از موزه‌ها- پارک‌ها و بازارهای سنتی شهر می‌باشند.

6- ژوژمان‌های پایان دوره:

هرچه ژوژمان‌های پایان دوره در رشته‌های هنری نظیر عکاسی جدی‌تر برگزار شود تجربه‌ی شرکت‌کننده قوی‌تری خواهد بود. در موسسه آرمان، در پایان هر درس ژوژمانی با شبیه‌سازی کامل نمایشگاه عکاس برگزار می‌شود. شرکت‌کنندگان دوره‌های عکاسی امکان دعوت از دوستان خود در این ژوژمان‌ها را دارند. اساتید مختلفی نیز از طرف موسسه برای حضور در ژوژمان پایان دروس دعوت خواهند شد. توجه به تمام این مولفه‌ها موجب شده تا موسسه آموزش عالی آرمان به عنوان بهترین آموزشگاه عکاسی تهران شناخته شود. شما می‌توانید برای ثبت‌نام و شرکت در دوره عکاسی موسسه آرمان به سایت مجموعه مراجعه فرمایید.

7- برگزاری کلاس‌ها در ساعات مختلف روز:

تنوع و گستردگی ساعات برگزاری کلاس عکاسی موجب می‌شود تا شرکت‌کنندگان راحت‌تر برنامه‌ریزی نمایند. دوره‌های عکاسی در موسسه آموزش عالی آرمان در ساعات و روزهای مختلف هفته برگزار می‌شود. این گستردگی ساعات و روزهای دوره عکاسی به دلیل پرمخاطب بودن این رشته در موسسه آرمان امکان‌پذیر است. در نتیجه تمام علاقه‌مندان به دنیای عکاسی می‌توانند به راحتی برنامه‌های کاری خود را با دوره مورد نظر تطبیق دهند.

8- شهریه مناسب:

اما مورد بعدی که یک آموزشگاه عکاسی را در دسته‌ی بهترین‌ها جای می‌دهد اخذ شهریه مناسب است. بعضی اوقات شهریه‌های نامتعارف و بسیار بالا موجب دور ماندن علاقه‌مندان به عکاسی از دوره‌های آموزشی می‌گردد. این در حالی است دوره‌ عکاسی موسسه آموزش عالی آرمان پایین‌ترین میزان شهریه نسبت به ساعات آموزشی را دارد. تعرفه‌های موسسه آموزشی آرمان با نظارت وزارت علوم تعیین می‌گردد. بنابراین بدون نگرانی از شهریه بالا، می‌توانید بهترین سطح کیفی آموزش عکاسی را در این موسسه آموزش عالی تجربه کنید.

سخن پایانی:

انتخاب بهترین دوره عکاسی برای یادگیری علمی و تکنیکی این حرفه از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. ویژگی‌ها و شاخصه‌های یک آموزشگاه عکاسی خوب در این مطلب به طور کامل شرح داده شد. برای ثبت‌نام در کلاس عکاسی بهترین آموزشگاه عکاسی تهران به سایت موسسه آموزش عالی آرمان مراجعه فرمایید.

جهت دریافت مشاوره رایگان و دیدن نظرات شرکت کنندگان دوره عکاسی آرمان می توانید به وب سایت موسسه مراجعه کنید.

به این محصول امتیاز دهید

اشتراک گذاری این مطلب :

مطالب مرتبط

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۰ دیدگاه ثبت شده است.