کارگاه تحلیل رفتار متقابل

تحلیل رفتار متقابل یا همان Transactional Analysis از مهمترین و پرکاربردترین علوم است. همه ما از این علوم آگاهی داریم اما هیچ کدام دقیقا نمی‌دانیم با چه چیزی رو‌به‌رو هستیم. در کارگاه تحلیل رفتار متقابل TA به شما این فرصت داده شده‌است که در مقابل شرایط خاص چگونه کار درست را انجام دهید.

اگر به دنبال فرصت‌هایی برای پیشرفت در کار و تحصیل خود هستید پیشنهاد ما شرکت در کارگاه تحلیل رفتار متقابلTA  خواهد بود. در این دوره با ارائه گواهینامه کارگاه تحلیل رفتار متقابل TA دیگر نگران اعتبار مدرک نخواهید بود. کارگاه‌های حضوری و غیر حضوری تحلیل رفتار متقابل  TAاعتبار بین‌المللی دارد و به شما در تمامی مراحل کاری، تحصیلی و مهاجرت کمک بزرگی خواهد کرد.

به وسیله روش تحلیل رفتار متقابل TA شما با ریشه‌‌یابی درست، توانایی حل مشکلات رفتاری، مدیریتی، تربیتی، روانشناسی و بسیاری از موارد دیگر را خواهید داشت.

مدرسین مجرب

بهرمندی از اساتید تراز اول کشور

معتبرترین گواهینامه

اعطا مدرک از وزارت علوم تحقیقات و فناوری

تجهیزات بروز

مجهزترین امکانات آموزشی

در چند دهه اخیر روانشناسان دریافته‌اند دارو و درمان‌‌های سخت روش درمان قطعی برای بسیاری از اختلالات و مشکلات روحی و خلقی نیست . برای معالجه روان این افراد بهتر است ابتدا مشکلات آنان را شناسایی کنید و با صبر و علم کافی به درمان آن بپردازید.

برای بسیاری از روانشناسان پیش‌آمده‌است که مراجعه‌کنندگانی داشته‌اند که از استفاده دارو پرهیز کرده‌اند و خواستار معالجه تمرینی و کند بوده‌اند. آن زمان است که بعضی روانشناسان از معالجه افراد درمانده می‌شوند. اگر در کار خود تخصص دارید، قصد ما در کارگاه تحلیل رفتار متقابل TA این است تا علم و تخصص شما را افزایش دهیم.

کارگاه تحلیل رفتار متقابل TA که کوتاه مدت و ۴۰ ساعته است، به شما نشان می‌دهد اگر در هر زمینه‌ای از روانشناسی فعالیت دارید، همچنان فرصت افزایش سطح علم و مهارت شما وجود دارد.

دانشجویان و فارغ‌التحصیلانی که قصد کار در این زمینه را دارند باید توجه کنند با شرکت در کارگاه تحلیل رفتار متقابل TA دیگر احتیاجی به نگرانی در مصاحبه‌ها و آزمون‌های استخدامی ندارند. ما در اینجا به شما کمک می کنیم به تمامی مباحث مربوطه تسلط کامل داشته باشید و از پس حل اختلالات و مشکلات مراجعه‌کنندگان برآیید.

گواهینامه کارگاه تحلیل رفتار متقابل TA دارای اعتبار بین‌المللی و زیر نظر وزارت علوم است. پس از اتمام کارگاه و ارائه مدرک کارگاه تحلیل رفتار متقابل TA به شما کدی اعطا می‌شود. با وارد کردن این کد در سامانه معتبر وزارت علوم از اعتبار آن اطمینان حاصل خواهید کرد. از مزایای این مدرک این است که مدرک کارگاه تحلیل رفتار متقابل TA قابل ترجمه است. افرادی که قصد مهاجرت دارند و نگران ترجمه مدارک هستند، یک مزیت مهم در کارنامه کاری و درسی خود خواهند داشت.

شرکت در این کارگاه چه مزیت هایی برای شما خواهد داشت؟

برای بسیاری از فارغ‌التحصیلان و حتی متخصصان این زمینه پیش‌آمده‌است که پس از مدتی آنطور که توقع داشته‌اند از آگاهی و علم و تجربه مناسبی برخوردار نیستند. در کارگاه تحلیل رفتار متقابل TA ما به تمامی نکات مبتدی و پیشرفته می‌پردازیم و به شما این امکان را می‌دهیم که در مصاحبه با کیس‌های درمانی اطلاعات خود را به ثبت برسانید.

در این دوره چه مسائلی را آموزش می‌بینید؟

یک روان‌درمانگر در زمینه تحلیل رفتار متقابل  TAباید به اندازه‌ای بر بیمار و کار خود تسلط داشته باشد که در حالیکه به صحبت‌های مراجعه‌کننده خود گوش می‌دهد، او را پردازش کند و درمان مشکلات او را بیابد.

یکی از کلیدی‌ترین بخش‌های کارگاه تحلیل رفتار متقابل TA یادگیری نظریه پیرامون سه واژه کودک، بالغ و والد است. با فهمیدن این سه بخش شما به‌عنوان روانشناس متوجه می‌شوید که هر رفتار، افکار و گفتار از کدام از بخش‌ها نشأت می‌گیرد و به دنبال آن درمان مناسب چه چیزی خواهد بود.

یکی از جذابیت‌های روش تحلیل رفتار متقابل TA این است که بسیار سریع جواب می‌دهد و احتیاجی نیست مراجعه کنندگان زمان زیادی را صرف درمان و مشاوره صرف کنند و شاهد بهبود وضعیت خود خواهند بود.

در کارگاه تحلیل رفتار متقابل TA به شما آموزش داده می شود که تمامی انسان‌ها خوب هستند و شما باید پایه را بر این اساس بگذارید که رفتار هر فرد نشأت گرفته از حال لحظه‌ای اوست و دلیل خاص خود را دارد. در این روش باید یاد بگیرید که انسان‌ها را همانگونه که هستند بپذیرید و برای تغییر بی‌مورد آن‌ها تلاش بیهوده نکنید.

شما در کارگاه تحلیل رفتار متقابل TA فرا می‌گیرید که به بیماران و مراجعه‌کنندگان خود نشان دهید که آن‌ها قربانی گذشت خود نیستند. آن‌ها باید بدانند با وجود عقل و دانشی که دارند برای پیشرفت خود تصمیمات جدیدی بگیرند. در این شرایط است که شاهد موفقیت خود خواهند بود.

در این روش می‌گوییم که تمامی انسان‌ها نیاز به نوازش دارند. اگر انسان را به دو بخش روانی و جسمی تقسیم کنیم، همانطور که به جسم انسان رسیدگی نشود از بین می‌رود؛ روح و روان او نیز با عدم رسیدگی نابود خواهد شد؛ درحقیقت روح انسان هم نیاز به نوازش دارد.

اتفاقات تلخ و شیرینی که برای افراد پیش می‌آید، برگرفته از گذشته آنان است. شما باید به آن‌ها نشان دهید که هیچ کس به اجبار عاشق نمی‌شود و به اجبار امکان ندارد فکری را در ذهن افراد پرورش داد. شما باید به مراجعه‌کنندگان خود نشان دهید که هر آنچه در زندگی آنان اتفاق می‌افتد خود آن‌ها مسئول هستند و کس دیگری جز آن‌ها در اتفاقات دخیل نیست.

ممکن است با این سوال مواجه شوید آیا این امکان وجود دارد که فقط با مطالعه کتاب به تحلیل رفتار متقابل TA تسلط یافت؟

در عصر اینترنت علم انتها ندارد و شما اگر به مطالعه دائمی دروس و مطالب این بخش بپردازید، از لحاظ تئوری تسلط زیادی پیدا خواهید کرد. اما اتفاقی که در این میان پیش می‌آید این است که آیا شما زمان کافی برای مطالعه تمامی بخش‌ها و روش‌های روانشناسی دارید؟

اگر تمام وقت خود را در اختیار مطالعه این کتاب‌ها و مقالات بگذارید همچنان نیاز به کیس‌هایی دارید که در این مطالب به شما کمک کنند و در کارگاه تحلیل رفتار متقابل TA این اتفاق خواهد افتاد. در کارگاه تحلیل رفتار متقابل TA علاوه‌ بر ذکر تمامی روش‌های مناسب درمان، کیس درمانی در اختیار خواهید داشت که مهری بر دانسته‌های شما خواهد زد.

در کارگاه تحلیل رفتار متقابل TA آموزش می‌بینید که با روش‌های متعدد، آسان و مدرن به مراجعین خود می‌فهمانید که هیچ‌کس به جز آن‌ها حق دخالت در تصمیمات زندگیشان را ندارد و آن ها مدیر رفتار و تفکرات خود هستند

 

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

این دوره به دلیل غنی بودن مطالب آموزشی و کاربردی علاوه برروان درمانگران برای تمامی افراد مناسب است.

خیر، شما می توانید به راحتی در این دوره بدون گذراندن دوره های متفاوت شرکت کنید

  ۱
  دوره برگزار شده

  آرمانی شوید

  ۱
  هیئت علمی
  ۱ +
  سال سابقه
  دوره های پیشنهادی
  دوره مدیریت MBA

  دوره مدیریت اجرایی MBA

  گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

  دوره جامع دیجیتال مارکتینگ

  گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

  دوره مدیریت DBA

  گواهینامه داخلی موسسه آرمان

  دوره مدیریت MBA

  دوره غیرحضوری MBA

  گواهینامه داخلی موسسه آرمان