دوره تفسیر تست شخصیتی

تفسیر تست شخصیتی Mbti2  به افراد کمک می‌کند که برای شناسایی شخصیت شناسی شغلی و تحصیلی به مراکز مشاوره رجوع کنند. با دانستن شخصیت افراد این امکان برای مدیران مشاغل و خود افراد فراهم می‌شود که در کار خود پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته باشند. برای آنکه به این جور مسائل تسلط یابید، باید ابتدا با بطن این تست آشنا شوید. برای این اتفاق پیشنهاد ما دوره تفسیر تست شخصیتی Mbti2 خواهد بود.

این دوره به شما کمک خواهد کرد که چگونه به افراد کمک کنید که در کار خود پیشرفت کنند. گواهینامه تفسیر تست شخصیتی Mbti2  به صورت بین‌المللی بوده و تحت نظر وزارت علوم است. اعتبار این مدرک برای کسانی که قصد مهاجرت دارند یا قصد ارتقای شغلی دارند، یک مزیت بزرگ محسوب می‌شود.

دوره تفسیر تست شخصیتی Mbti2  مناسب تمامی روانشناسان و مشاوران حرفه‌ای در این زمینه است که قصد کار در این زمینه را دارند. فقط کافی است در این زمینه تسلط یابید و برای دادن مشاوره و راهکارهای لازم آماده شوید.

مدرسین مجرب

بهرمندی از اساتید تراز اول کشور

معتبرترین گواهینامه

اعطا مدرک از وزارت علوم تحقیقات و فناوری

تجهیزات بروز

مجهزترین امکانات آموزشی

کودکان یکی از اساسی‌ترین بخش های زندگی ما هستند. درگذشته افراد به روح و روان کودکان خود اهمیت نمی‌دادند. آن‌ها بر این باور بودند که کودکان فراموش خواهند کرد که در دوران کودکی خود چه اتفاقاتی افتاده‌است؛ اما روانشناسان با ارائه مدارک و روش‌های متعدد نشان دادند که در طول زندگی انسان، کودکی یکی از نقش‌های اساسی را دارد. تربیت کودکان نشان داده است که آن‌ها همیشه کنجکاو هستند و این جزئی از بازی آن‌ها محسوب می‌شود. یکی از کنجکاوی‌هایی که بسیار مهم بوده تربیت جنسی کودک است؛ چراکه از جایی به بعد دچار مشکلاتی خواهد شد.

برخی دانش‌آموختگان رشته روانشناسی و مشاوره یا حتی متخصصین بعد از گذراندن چندین سال درس هنوز در تسلط بر بیماران کوچک خود در رابطه با تربیت جنسی دچار مشکل هستند. برای حل و جبران این نقص پیشنهاد ما شرکت در کارگاه تربیت جنسی کودک و نوجوان است.

کارگاه تربیت جنسی کودک و نوجوان در طی ۱۶ ساعت برگزار خواهد شد و به شما این امکان را می دهد که در این مدت کوتاه به تسلط کامل در این حوزه برسید.

در این دوره به روانشناسانی که تسلط کامل به دروس و روش‌ها ندارند کمک می‌شود که نه تنها حرفه کاری خود پیشرفت کنند؛ بلکه در این زمینه حرفی برای گفتن داشته باشند.

گواهینامه کارگاه تربیت جنسی کودک و نوجوان معتبر و بین‌المللی است این مدرک که تحت نظر وزارت علوم صادر می‌شود، قابل ترجمه خواهد بود. کسانی که به دنبال مهاجرت تحصیلی و غیر تحصیلی هستند، دائما نگران ترجمه و ارزش مدارک تحصیلی خود هستند. ما با ارائه مدارکی که دارای کد بین المللی است، مشکلات مهاجرت و کار را برطرف کرده‌ایم.

اکنون این سوال پیش می‌آید که مزایای شرکت در این دوره چیست؟

مدرک تربیت جنسی کودک و نوجوان مورد تایید بالاترین نهاد آموزشی کشور یعنی وزارت علوم  است. این مسئله به شما کمک می‌کند درصورتی‌که به دنبال شغل در حیطه روانشناسی کودکان هستید و به دلیل عدم اطلاع کامل از مباحث هنوز موفق به کسب شغل دلخواه نشده‌اید؛ این مشکل را حل کنید؛ چراکه مدرک شما دارای ارزش بالایی خواهد بود. یکی از مشکلاتی که متخصصین روانشناسی با آن مواجه هستند عدم تسلط در مصاحبه‌های مربوط به اخذ مدرک است. در این کارگاه تربیت جنسی کودک و نوجوان ما به شما تمامی نکات اعم از کوچک و بزرگ را متذکر خواهیم شد که کوچترین مشکلی با مصاحبه نداشته باشید.

عدم تعهد برخی مراجعه کنندگان نشان‌دهنده این است که در جایی از کار شما مشکلاتی وجود دارد؛ مانند عدم تسلط و برخورد نامناسب با کودکان. برای حل این مسائل ما با ارائه یکی از جذاب‌ترین و پرکاربرد‌ترین روش‌ها علاوه بر تدریس تئوری دروس، با ارائه نمونه بالینی از تمامی جنبه‌ها شما را برای مشاوره آماده خواهیم کرد.

مشکلات نوجوانان در دوره بلوغ افزایش چشمگیری می‌یابد و این مسائل عموما جنسی نیز خواهند بود. برای حل این مشکلات و جلوگیری از سوء استفاده‌های جنسی ما به شما این آموزش را خواهیم داد که چگونه بدون درگیری و مشکلات نوجوانان این دوره را طی کنند.

امروزه بسیاری از پدران و مادران به دنبال روانشناسان معتبر و با تجربه برای فرزندان خود هستند. چه چیزی بهتر از آنکه از کودکی تا بزرگسالی شما همراه کودکان آن‌ها باشید؟! برای اینکه خود را ثابت کنید فقط کافی است در مراکز معتبر مشغول باشید یا حتی اگر مطب خود را دارید اسم معتبری را یدک بکشید. همه این‌ها نیازمند مدرک و تجربه مفید و با ارزشی است که ما در اینجا قصد داریم شما به درجات بالا و معتبری در این زمینه دست یابید.

در این دوره به شما کمک می شود که از دید جدی‌تر و تخصصی‌تری به کودکان نگاه کنید. کودکان اگر از سنین پایین با مفهوم جنسیت آشنا شوند این امکان را دارند در شرایطی که لازم است به بهترین نحو برخورد کنند.

تربیت جنسی کودکان فقط مختص شناسایی اندام جنسی نخواهد شد، بلکه  با مدیریت و پیشگیری از سوء استفاده‌های جنسی ، شما نیز کمک بسزایی خواهید کرد.

بسیاری از افرادی که به دنبال علم و دانش هستند این امکان را ندارند که به تهران دسترسی داشته باشند. در این خصوص ما این مژده را می‌دهیم که کلاس‌ها به صورت حضوری و غیر حضوری برگزار خواهند شد. این مسئله نه تنها برای افراد ساکن شهرستان است بلکه برای کسانی که شاغل هستند و امکان مراجعه حضوری را ندارند بسیار مطلوب است!

در دوران کرونا این یک فرصت عالی برای شماست که از این موقعیت بهترین استفاده را ببرید؛ چراکه سلامتی شما الویت ماست.

اگر شما جزو متخصصینی هستید که در رابطه با کودکان مشغول به مشاوره‌ هستید؛ ممکن است این سوال برای شما پیش آمده باشد که آیا از سطح اطلاعات شما کاسته شده است؟ یا آن طور که انتظار می‌رود مانند قبل کودکان را درک می‌کنید؟

علم روانشناسی دائما در حال به‌روز رسانی است؛  اگر روانشناسان مطالعه دائمی نداشته باشند در درمان مراجعه کنندگان خود، قطع به یقین به مشکل بر خواهند خورد. اگر فکر می‌کنید که از به روز رسانی اطلاعات و روش‌های نوین عقب مانده‌اید، بهتر است به شما بگوییم که در ۱۶ ساعت کارگاه تربیت جنسی کودک و نوجوان، با جدیدترین متدها و روش‌های مواجهه با مشکلات آشنا خواهید شد.

گواهینامه معتبری که به شما تعلق می‌گیرد این امکان را به شما می‌دهد که در کار خود پیشرفت قابل توجهی کنید و از هم دوره‌ای‌های خود به طرز چشمگیری جلوتر حرکت کنید.

کودکان و نوجوانان برای آنکه آینده بدون دردسری داشته باشند، نیازمند راهنمایی‌های درست و به‌جا هستند. این اتفاق فقط با وجود روانشناسان و متخصصین حاذق عملی خواهد شد. در این موسسه قصد ما تربیت و تحویل روانشناسان و مشاوران دلسوزی مانند شما خواهد بود.

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

روانشناسان،مشاوران،مدیران منایع انسانی نهاد های دولتی و خصوصی و کلیه کسانی که علاقه مند به تحلیل تیپ های شخصیتی هستند.

در پایان دوره مدرک مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری با قابلیت تایید و ترجمه قوه قضاییه برای متقاضیان مهاجرت اعطا می گردد.

  ۱
  دوره برگزار شده

  آرمانی شوید

  ۱
  هیئت علمی
  ۱ +
  سال سابقه
  دوره های پیشنهادی
  دوره مدیریت MBA

  دوره مدیریت اجرایی MBA

  گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

  دوره جامع دیجیتال مارکتینگ

  گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

  دوره مدیریت DBA

  گواهینامه داخلی موسسه آرمان

  دوره مدیریت MBA

  دوره غیرحضوری MBA

  گواهینامه داخلی موسسه آرمان