دوره جامع دیجیتال مارکتینگ

راهکاری نوین برای رشد کسب و کار

دیجیتال مارکتینگ به تمامی راهکارها و فعالیت هایی که برای تبلیغ محصول،خدمات، برندسازی و بررسی رفتار مشتری با استفاده از ابزارها در فضای دیجیتال مانند وب،موبایل،شبکه های اجتماعی و… صورت میگیرد اطلاق می شود.
در اصل بازاریابی دیجیتال مجموعه ای از تلاش ها در زمینه بازاریابی است که در فضای وب،موبایل و… انجام می شود. در عصر حاضر مارکتینگ و بازاریابی در فضای دیجیتال بهترین و مهم ترین راهکار برای رشد کسب و کار خواهد بود و اهمیت دیجیتال مارکتینگ به مراتب از روش های سنتی بازاریابی بیشتر می شود. 
برهمین اساس موسسه آموزش عالی آرمان به عنوان مجموعه ای پیشرو در آموزشهای نوین و کاربردی اقدام به برگزاری دوره های تخصصی دیجیتال مارکتینگ می نماید.

مدرسین مجرب

بهرمندی از اساتید تراز اول کشور

معتبرترین گواهینامه

اعطا مدرک از وزارت علوم تحقیقات و فناوری

تجهیزات بروز

مجهزترین امکانات آموزشی

گرچه این روزها مردم ایران به بازاریابی در فضای دیجیتال علاقه پیدا کرده اند ، اما در دنیا نیز Digital marketing به عنوان یکی از متد های پرطرفدار که اصول و راهکارهای آن باعث رشد کسب و کارها می شود مطرح است.

فراگیری اصول دیجیتال مارکتینگ در کنار دانش نیاز به تجربه هم دارد، این دانش هر لحظه در حال تغییر و تحول است. به همین دلیل باید تلاش کرد تا دانسته های خود را به روز کنیم و با انجام پروژه های عملی یافته های خود و صحت آن را بسنجیم.

مشتریان این روزها به تبلیغات مستقیم به ویژه تبلیغات تلویزیونی و بیلبوردها بدبین شده اند و برای انتخاب کمتر سراغ محتوای اینگونه تبلیغات می‌روند. 

بسیاری از کسب و کارها برای حضور هرچه بیشتر و کسب سهم بیشتری از بازار از تکنولوژی های نوین استفاده می کنند که البته به نتیجه هم رسیده اند و حرکت در مسیر تکنولوژی یکی از ضروریات فعالیت های اقتصادی در عصر حاضر است.

دیجیتال مارکتینگ از تکنولوژی های روز در راستای دستیابی به جدیدترین شیوه های تعامل با مشتریان استفاده می کند و با کمترین هزینه امکان فروش هرچه بیشتر محصولات و خدمات را فراهم می‌آورد.

به کمک دیجیتال مارکتینگ و تنها با چند کلیک می توان به بازار هدف و مشتریان بالقوه دست پیدا کرد از این رو استفاده از دیجیتال مارکتینگ به یک ضرورت در دنیای امروز تبدیل شده است و صاحبان کسب و کارها ، مدیران سایتها، وبلاگ نویسان، مدیران بازاریابی و مدیران فروش باید با آخرین دستاوردهای دیجیتال مارکتینگ آشنا شوند و در کسب و کار خود از آن بهره ببرند.

خاطرنشان می شود در انتهای دوره مدرک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری با امکان تایید و ترجمه قوه قضائیه و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ویژه متقاضیان مهاجرت اعطا می گردد.

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

خیر، به دلیل گسترش این دانش در تمامی حرفه و مهارتها، تمامی افراد می توانند شرکت کنند.

خیر، دانش کامپیوتری در حد متوسط کافی است.

بله، امروزه یکی از پردرآمد ترین مهارتها، تسلط بر بازاریابی دیجیتالی است.

بله، در پایان دوره مدرک مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با قابلیت ترجمه ویزه مهاجرت اعطا می گردد.

۰
دوره برگزار شده

آرمانی شوید

۰
هیئت علمی
۰ +
سال سابقه
دوره های پیشنهادی
غیرحضوری mba

دوره غیرحضوری MBA

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

قیمت : ۷.۵۰۰.۰۰۰ تومان

MBA

دوره مدیریت اجرایی MBA

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

قیمت : ۸.۵۰۰.۰۰۰ تومان

دوره مدیریت راهبردی DBA

گواهینامه داخلی موسسه آرمان

شهریه: ۱۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان

دوره غیر حضوری مدیریت DBA

گواهینامه داخلی موسسه آرمان

قیمت : ۱۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان