معماری داخلی

دوره جامع معماری داخلی و دکوراسیون

یکی از شغل‌هایی که در حال حاضر طرفدارهای بسیار زیادی پیدا کرده و در بین دانشجوها و مردم عادی محبوب شده، شاخه‌های مختلف معماری داخلی و دکوراسیون است. رشته‌های زیرشاخه‌ی این شغل، بازار کار بی‌نظیری دارد و باعث شده که محبوبیت در این رشته‌ها بالاتر برود. به همین جهت، موسسه آموزش عالی آرمان، دوره‌های آموزش معماری داخلی را برای شرکت‌کننده‌ها در کنار سایر دوره‌های متنوع ارائه می‌کند.

شما هم اگر می‌خواهید با کمترین هزینه، آینده شغلی خودتان را در رشته‌های طراحی معماری و دکوراسیون داخلی تأیید و تضمین کنید، در دوره‌های ما ثبت‌نام کنید.

مدرسین مجرب

بهرمندی از اساتید تراز اول کشور

معتبرترین گواهینامه

اعطا مدرک از وزارت علوم تحقیقات و فناوری

تجهیزات بروز

مجهزترین امکانات آموزشی

معماری داخلی، هنری است که با علم تطبیق داده شده و به هم گره خورده‌اند. دانشجویان عزیزی که در دانشگاه مشغول مطالعه‌ی این مبحث می‌باشند، قسمت علمی را پوشش می‌دهند؛ اما مشکلی که هست این است که این شغل به ظرافت و مهارت بسیار بالایی نیازمند است. افراد یا گروهی‌هایی که می‌خواهند در این حوزه مشغول به کار شوند، باید هنر و ظرافت را نیز دارا باشند. خدمتی که موسسه آموزش عالی آرمان به شما ارائه می‌کند، کار فنی در این حوزه و کسب مهارت است. شما با کسب مهارت در این زمینه می‌توانید در این کسب‌وکار برای خود نامی شوید. قبل از شرکت در دوره باید بدانید که در چه دوره‌ای مشتاق کسب هنر و علم هستید؟ پس از آن یکی از دوره‌های موسسه‌ی آموزشی ما را انتخاب کنید. ما به شما در دوره‌ها موارد بسیاری مانند نمونه‌های زیر را آموزش می‌دهیم:

 • اتاق خواب چه چیدمانی داشته باشد تا بتواند آرامش‌بخش و شاداب باشد؟
 • چه مبلمانی باید برای چیدمان مناسب منزل انتخاب کرد؟
 • چگونه می‌توان طراحی داخلی مدرن را به اجرا درآورد؟
 • اگر فضای آشپزخانه کم بود، چگونه چیدمان انجام دهیم؟
 • رنگ‌های مناسب برای اتاق کودک و یا سالن پذیرایی کدم‌اند؟
 • نور در طراحی داخلی چگونه می‌تواند تأثیرگذاری داشته باشد؟
 • کدام سبک معماری برای کدام اشخاص جالب و مناسب است؟
 • چگونه باید مصالح و امکانات و قابلیت‌ها را در طراحی داخلی به کار برد؟
 • و …

حال برخی از این آموزش‌ها در کارگاه‌ها با استفاده از لوازم با حضور مدرسین مجرب ما انجام می‌شود. برخی دیگر از این آموزش‌ها با استفاده از نرم‌افزارهایی انجام می‌شود که بسیار کاربردی هستند. توصیه می‌کنیم به ادامه‌ی مطلب دقت کنید …

کاهش هزینه‌ها با استفاده از نرم‌افزارهای طراحی داخلی و دریافت نتیجه‌ی مناسب

برای اینکه بتوان به موارد بالا پاسخ داد و چگونگی انجام آن‌ها را فرا گرفت، بایستی علاقه وجود داشته باشد. همچنین آموختن و تجربه کردن تأثیر بسزایی در این امر دارد. شما به کرات مشاهده خواهید نمود افرادی که تخصص و اطلاعات چندانی در خصوص معماری و طراحی داخلی ندارند، اما این افرا تا حد زیادی برای رسیدن به اهداف خود که ممکن است هر چیزی باشد (اعم از: به آرامش رسیدن و یا زیباسازی منزل) به متخصصان و افراد زبده‌ای نیاز پیدا می‌کنند که در این خصوص به آن‌ها کمک کنند.

نتیجه‌ی نهایی این خواهش‌های افراد باعث می‌شود که افراد متخصص در این قسمت بتوانند به رشد شغلی و مالی خوبی دست پیدا کنند. حال اقدامی که موسسه آموزش عالی آرمان برای هنرجویان انجام داده است این بوده که آموزش‌های ارائه شده به شکلی هستند که کاملاً کاربردی می‌باشند. برای مثال می‌توان از آموزش‌های موسسه‌ی ما در موارد زیر استفاده نمود:

 1. فعالیت در شرکت‌هایی که مشاوره‌های طراحی به مشتریان خود ارائه می‌کنند.
 2. فعالیت جدا و مستقل به صورت پروژه‌ای
 3. فعالیت و استخدام در شرکت‌های طراحی دکور
 4. فعالیت در زمینه‌ی طراحی صحنه‌های تئاتر
 5. فعالیت در طراحی غرفه‌های نمایشگاهی و یا سن‌های متحرک تبلیغاتی
 6. فعالیت تخصصی در زمینه‌ی طراحی فروشگاه و دفتر کار

و …

اگر هدف و نیاز شما آموزش دکوراسیون و معماری داخلی می‌باشد، موسسه‌ی ما همه‌ی موارد مورد نیاز شما را به صورت یکجا به شما ارائه می‌کند. همچنین روش‌های گوناگون آموزش مانند حضوری و یا آموزش مجازی برای افراد در تمامی نقاط ایران پهناور ارزشی است که موسسه‌ی ما آن را دنبال می‌کند. در نتیجه‌ی این ارزش ما توانسته‌ایم افراد توانا در هر کجای این کشور پرورش داده و پشتیبانی کنیم.

در ادامه ما برخی از دوره‌های آموزشی خود را به شما معرفی خواهیم نمود. پس در ادامه با ما همراه باشید.

برخی از دوره‌های آموزشی موسسه آموزش عالی آرمان

 1. دوره آموزشی مبانی هنرهای تجسمی پیشرفته:

اولین قدمی که در امر آموزش طراحی داخلی و معماری برای هنرجویان برداشته می‌شود، این است که ما سعی می‌کنیم قدرت درک بصری را افزایش دهیم. در ادامه میگوییم که چگونه از این آموزش در طراحی داخلی استفاده کنیم و همچنین میگوییم که مفهوم واقعی و صحیح این مطلب چه می‌باشد.

 1. دوره آموزشی سبک‌شناسی و موارد مهم:

دومین اقدام مهم و آموزشی که ما به هنرجویان خود می‌دهیم دوره آموزشی سبک‌شناسی است. با شناخت کامل سبک‌ها و مکتب‌های معماری داخلی در معماری ایران و جهان می‌توانیم در طراحی داخلی و پیاده‌سازی دکورهای خاص از آن‌ها استفاده نماییم.

 1. دوره آموزشی شناخت رنگ و نور

گام سوم در آموزش، این است که با شناخت بهتر فضا و اندازه‌های آن می‌توان ترکیبی بی‌نظیر از نور و رنگ را پیاده کرد. بازی با رنگ و نور و ست کردن همه چیز با یکدیگر باعث می‌شود که ما در نهایت بفهمیم که چه رنگ‌هایی با یکدیگر به خوبی ست می‌شوند.

 1. دوره آموزشی صفر تا صد چیدمان

در این گام ما آموزش می‌دهیم که چگونه می‌توان وسایل و لوازم را چید که بهترین طراحی داخلی را برای ما ایجاد کند. در اتاق خواب و یا پاسیو و یا حتی در آشپزخانه چگونه باید چیدمان لوازم را انجام داد که همه چیز آن‌طور که می‌خواهیم باشد؟

 1. دوره آموزشی بهره‌مندی از مواد و مصالح

پنجمین آموزشی که ما به هنرجویان می‌دهیم این است که چگونه با مواد و مصالحی که در اختیار داریم، بتوانیم طراحی داخلی خود را به اتمام برسانیم. همچنین ما آموزش می‌دهیم که چگونه خریدها را مقرون به صرفه‌تر از قبل کرده و نیز با پرداخت هزینه‌ای کم بالاترین کیفیت را به مشتری خود عرضه کنیم. همچنین ما خواهیم گفت که چه متریال و یا اصلاً چه مصالحی را باید برای طراحی و دکوراسیون خود تهیه نمایید. ویژگی‌هایی که باید مواد مورد نظر شما داشته باشند چیست و خیلی عوامل مؤثر دیگر که همگی باید مورد بررسی قرار گیرند.

این تنها بخشی از آموزش‌هایی است که ما در این قسمت به شما معرفی کردیم. دوره‌های بیشتر و قسمت‌های مهم دیگری نیز هست که ما به دانش‌پذیران خود ارائه می‌کنیم برای مثال دوره آموزشی نرم‌افزار رویت که حائز اهمیت بسیار بالائی نیز می‌باشد. برای ثبت‌نام در دوره می‌توانید به راحتی با کلیک بر روی لینک زیر اقدامات مربوطه را انجام دهید. متخصصین و مدرسین ما آماده‌اند تا به شما همه‌ی آنچه که برای دیزاینر حرفه بودن نیاز هست را آموزش می‌دهند

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

خیر به دلیل آموزش از پایه دوره معماری نیازی به زمینه قبلی ندارید.

بله در دوره جامع معماری داخلی و دکوراسیون تمامی اصول مربوط به دکوراسیون و چیدمان آموزش داده خواهد شد.

خیر نیاز به تجهیزات خاصی ندارید و مجموعه آموزش عالی ارمان مجهز به پیشرفته ترین سایت های کامپیوتری میباشد و نیازی به همراه داشتن کامپیوتر شخصی ندارید

بله در پایان دوره مدرک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری با قابلیت تایید و ترجمه قوه قضاییه را دریافت می کنید

۰
دوره برگزار شده

آرمانی شوید

۰ +
هیئت علمی
۰
سال سابقه
دوره های پیشنهادی
دکوراسیون داخلی

دوره غیر حضوری دکوراسیون داخلی

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

سازه های چوب و رزین

کارگاه سازه های چوب و رزین

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

سقف سه بعدی

کارگاه کفپوش ۳ بعدی وسقف کشسان

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

دوره ۳D-MAX

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری