دوره جامع معماری داخلی و دکوراسیون

معماری داخلی و دکوراسیون یکی از گرایشهای رشته معماری است که تلفیقی از هنر و محاسبات مهندسی را در هم می‌آمیزد. 
معماری داخلی و دکوراسیون در سالهای اخیر جزو مشاغلی بوده است که از آن استقبال زیادی صورت گرفته است و در سال های اخیر بسیاری از فعالان این حوزه را به رضایت شغلی و خود کفایی مالی رسانده است ،بازار کاری بی نظیر و پر رونق دلیل انتخاب این شغل برای افرادی می باشدکه به دنبال تضمین آینده شغلی خود هستند.
شاید شما هم از جمله کسانی هستید که علاقه دارید به عنوان یک طراح داخلی وارد بازار کار شوید.
یکی از شغل‌هایی که در حال حاضر طرفدارهای بسیار زیادی پیدا کرده و در بین دانشجوها و مردم عادی محبوب شده، دوره معماری داخلی و دکوراسیون می باشد.
روند رو به رشد علم و تکنولوژیهای صنعت ساختمان، موجب شده تا جامعه بیشتر از هر زمان دیگری نیاز به افراد متخصص را احساس کند. ظرفیت کم دانشگاه‌ها  در جذب دانش‌پذیر رشته معماری داخلی و نیاز  فارغ‌التحصیلان به مهارت‌های اجرایی این حوزه باعث شده تا موسسه آرمان نسبت به برنامه ریزی و اجرای دوره معماری داخلی اقدام نماید.

مدرسین مجرب

بهرمندی از اساتید تراز اول کشور

معتبرترین گواهینامه

اعطا مدرک از وزارت علوم تحقیقات و فناوری

تجهیزات بروز

مجهزترین امکانات آموزشی

اگر شما علاقه‌مند به فعالیت در صنعت ساختمان مخصوصا در بخش طراحی‌های داخلی ساختمان‌های مسکونی، تجاری، اداری و حتی فروشگاه‌ها می باشید، رشته معماری داخلی و دکوراسیون برای شما ایده‌آل است.
شما می توانید جهت آموزش معماری داخلی  به دو شیوه قبولی در کنکور و تحصیل دانشگاهی در  رشته معماری داخلی و یا حضور در دوره های کوتاه مدت مهارتی و کاربردی در موسسات آموزش عالی معتبر تحت نظارت وزارت علوم تحقیقات و فناوری را داشته باشید بی شک هر کدام از این انتخابها شرایط و مزایای خاص خود را داراست و شما بایستی بر اساس وضعیت خود یکی از این دو مسیر را انتخاب نمایید .
معماری داخلی و دکوراسیون  جزو عناوین شغلی است که در سال های اخیر به خاطر بازار کار خوب و پررونق خود توانسته است  بسیاری از فعالان این حوزه را به سطح بالایی از رضایت شغلی برساند و یکی از انتخاب ها برای کسانی باشد که به دنبال تضمین آینده شغلی خود هستند.

شما نیز می توانید با صرف کمترین هزینه و سرمایه با شرکت در دوره معماری داخلی و دکوراسیون آینده شغلی خود را تضمین نمایید و  دغدغه داشتن شغلی با وجهه اجتماعی خوب و همچنین درآمد عالی و بازار کار پر رونق را نداشته باشید.

جالب است بدانید رشته  معماری با معماری داخلی اگرچه از برخی جنبه‌ها شباهت دارند، اما از یکدیگر متفاوت هستند. بسیاری از دروس این رشته‌ها کاملا تفاوت دارد، معماری داخلی به ساخت فرم و شکل فضایی محیط داخلی ساختمان می‌پردازد و بنا‌ را بر آن می‌گذارد که محیط داخلی ساختمان‌ و مجتمع‌ها را به‌بهترین نحو ممکن طراحی یا بازسازی کند این درحالی‌است که معماری ، فنی است که به طراحی و ساخت کلی ساختمان‌ها می‌پردازد اما هر زمان که بحث از فرم و زیبایی قسمت‌های داخلی ساختمان و شکل فضایی درون آن می‌رسد، معماران داخلی دست به‌کار می‌شوند.

دپارتمان معماری داخلی موسسه آموزش عالی آرمان از سال ۱۳۸۷ تاسیس گردیده و با تکیه بر اساتید و فارغ التحصیلان دانشگاههای معتبر داخل و خارج از کشور اقدام به برنامه ریزی و تدوین دوره معماری داخلی و دکوراسیون را بر اساس نیاز بازار کار داخل نموده است .

در دوره معماری داخلی و دکوراسیون موسسه آموزش عالی آرمان سعی شده است که تمام مطالب و مهارتهای مورد نیاز یک طراح داخلی را پیش بینی نموده و مطالب آموزشی را از پایه به شرکت کنندگان منتقل نماید .

لذا بسیاری از شرکت کنندگان این دوره خود دانش و یا تجربه کاری قبلی در حوزه معماری داخلی نداشته و با شرکت در دوره جامع معماری داخلی توانایی های مورد نیاز را کسب می نمایند .

علاوه بر مخاطبین غیر مرتبط ، همواره در طول فعالیت خود شاهد حضور دانشجویان و فارغ الحصیلان معماری ، عمران و… بوده ایم که به دلیل ضعف علمی و عدم کاربردی بودن آموزشهای خود در دانشگاه ترجیح به شرکت در دوره معماری داخلی موسسه آرمان را داشته اند تا بتوانند بر اساس آموزشهای کسب نموده مزیت رقابتی نسبت به سایر دوستان و همکاران خود در جذب شده به بازار کار داشته باشند .

دوره معماری داخلی و دکوراسیون  به شیوه ای طراحی شده است که همه افراد حتی بدون داشتن کمترین اطلاعات در این خصوص امکان شرکت در این دوره را دارند.

 درواقع دوره معماری داخلی و دکوراسیون به‌صورت صفرتاصد آماده شده است؛ به‌همین دلیل نیازی به داشتن پیش‌نیاز یا مهارت‌های تخصصی خاصی برای شرکت در دوره نیست، این ویژگی متمایز سبب شده است که طیف وسیعی از علاقه‌مندان توانایی شرکت در این دوره‌ها را داشته باشند.

در ذیل به توضیح کوتاهی از  دروس این دوره می پردازیم :

مبانی هنرهای تجسمی و رنگ شناسی:

در درس مبانی هنرهای تجسمی ورنگ شناسی به دو مبحث مهم درمعماری داخلی(مبانی هنرهای تجسمی و رنگ­شناسی) به شرح زیر پرداخته می شود: تعریف کلیه عناصربصری(نقطه-خط-سطح-حجم-فضاوانواع آن) تعریف کادردرهنرهای سه بعدی-بافت وایجادآن باتکنیکهای مختلف-بررسی ترکیب بندی قرینه وغیرقرینه-تبیین تناسب،تعادل،کنتراست،حرکت وریتم و انواع آن – معرفی شیت بندی – تحلیل فضاهای هارمونیک وکاربردی و …
در مبحث رنگشناسی به مواردی مانند تعاریف،اهمیت رنگ،دسته بندی کاربردرنگ. فیزیک وشیمی رنگ-رنگهای اصلی وفرعی رنگهای مکمل و روانشناسی رنگ(جغرافیایی-بومی-مذهبی و …)رنگهای گرم و سرد-کنتراستها (همزمانی-اشباع-وسعت) ارتباطرنگ وفصلهای سال-امپرسیون واکسپرسیون رنگ-کمپوزیسیون واصول همنشینی رنگها-پیاده سازی رنگهای چهارفصل درفضای معماری داخلی-استفاده عملی رنگهادرچیدمان وفضاهای داخلی همراه با کار عملی پرداخته خواهدشد.

نقشه کشی و ترسیم فنی:

در این درس به موارد زیر پرداخته می شود:

آشنایی با وسایل و ابزار نقشه کشی (کاغذ و انواع آن، خط کش T ، گونیا، نقاله ، شابلونها و …)

اصول نقشه کشی در ترسیم، کادربندی و حفظ و نگهداری نقشه، روش پیاده سازی گام به گامبراساس نقشه معماری، کروکی فضاهای ساختمانی، مبانی ترسیم فنی شامل تقسیمات خط و دایره، سه نما و …

آشنایی با انواع نقشه های ساختمانی و علائم قراردادی و …

آشنایی با مقیاس در نقشه، واحد اندازه گیری و تبدیل مقیاسها

آشنایی با ساختمان های اسکلت فلزی و شیوه های ترسیم پلان معماری

پله  و رمپ و انواع آن به همراه تعاریف، محاسبات مربوطه، روش های ترسیم و نمابرش

پرسپکتیو موازی ایزومتریک و روش پیاده سازی پلان مبلمان

مواد و مصالح معماری داخلی:

در این درس مصالح معماری داخلی و دکوراسیون، متریال های کامپوزیت (نمای آلومینیومی، چدنی، طرح سنگ)سقف های کاذب (رابیتس و گچ – پانل های گچی – سقف های دکوراتیو- کناف)، انواع چوب ها و دیوارپوش (داخلی و خارجی) MDF – HDF – LDF  تاسیسات ساختمانی، عایق کاری ها، روش های نصب شیشه، کاغذدیواری ها، زیرسازی ها و نصب پانل و جداره های کاذب تزئینی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت

اسکیس و راندو:

در این درس مباحثی مانند: آشنایی با اسکیس و ضرورتهای یادگیری آن، پرسپکتیو ۱ و ۲ و ۳ نقطه ای، تعریف حجم و خواص آن، تشریح کاربرد عناصر اصلی و آنالیز فرمهای پیچیده با استفاده از تعاریفی چون تقارن و تعادل، تشریح حرکت و ریتم – تداوم و فرم-تداوم، بحث ادراک فضا و محیط، تعریف ترکیب بندی در فضا، بحث ایستایی فرم ها و جریان نشان دادن عملکرد،تعریف نوع خط- فونت، تعریف شیت بندی با بیان معمارانه با ارائه آلبوم اسکیس و تبیین دیدگاه ناظر به صورت چشم عقاب و چشم ماهی در پرسپکتیو.

در مبحث راندو ،تکنیک های راندو مانند مداد – مدادرنگی- راپید یا روان نویس- ماژیک و پاستل با هدف بالابردن سطح مهارتهای ترسیمی و تکنیکی در ارائه شیتهای معماری داخلی باابزار خشک و نیمه مرطوب ارائه خواهد شد.

نتیجه‌ی نهایی این خواهش‌های افراد باعث می‌شود که افراد متخصص در این قسمت بتوانند به رشد شغلی و مالی خوبی دست پیدا کنند. حال اقدامی که موسسه آموزش عالی آرمان برای هنرجویان انجام داده است این بوده که آموزش‌های ارائه شده به شکلی هستند که کاملاً کاربردی می‌باشند. برای مثال می‌توان از آموزش‌های موسسه‌ی ما در موارد زیر استفاده نمود:
 1. فعالیت در شرکت‌هایی که مشاوره‌های طراحی به مشتریان خود ارائه می‌کنند.
 2. فعالیت جدا و مستقل به صورت پروژه‌ای
 3. فعالیت و استخدام در شرکت‌های طراحی دکور
 4. فعالیت در زمینه‌ی طراحی صحنه‌های تئاتر
 5. فعالیت در طراحی غرفه‌های نمایشگاهی و یا سن‌های متحرک تبلیغاتی
 6. فعالیت تخصصی در زمینه‌ی طراحی فروشگاه و دفتر کار

و …

اگر هدف و نیاز شما آموزش دکوراسیون و معماری داخلی می‌باشد، موسسه‌ی ما همه‌ی موارد مورد نیاز شما را به صورت یکجا به شما ارائه می‌کند. همچنین روش‌های گوناگون آموزش مانند حضوری و یا آموزش مجازی برای افراد در تمامی نقاط ایران پهناور ارزشی است که موسسه‌ی ما آن را دنبال می‌کند. در نتیجه‌ی این ارزش ما توانسته‌ایم افراد توانا در هر کجای این کشور پرورش داده و پشتیبانی کنیم.

در ادامه ما برخی از دوره‌های آموزشی خود را به شما معرفی خواهیم نمود. پس در ادامه با ما همراه باشید.

برخی از دوره‌های آموزشی موسسه آموزش عالی آرمان

 1. دوره آموزشی مبانی هنرهای تجسمی پیشرفته:

اولین قدمی که در امر آموزش طراحی داخلی و معماری برای هنرجویان برداشته می‌شود، این است که ما سعی می‌کنیم قدرت درک بصری را افزایش دهیم. در ادامه میگوییم که چگونه از این آموزش در طراحی داخلی استفاده کنیم و همچنین میگوییم که مفهوم واقعی و صحیح این مطلب چه می‌باشد.

 1. دوره آموزشی سبک‌شناسی و موارد مهم:

دومین اقدام مهم و آموزشی که ما به هنرجویان خود می‌دهیم دوره آموزشی سبک‌شناسی است. با شناخت کامل سبک‌ها و مکتب‌های معماری داخلی در معماری ایران و جهان می‌توانیم در طراحی داخلی و پیاده‌سازی دکورهای خاص از آن‌ها استفاده نماییم.

 1. دوره آموزشی شناخت رنگ و نور

گام سوم در آموزش، این است که با شناخت بهتر فضا و اندازه‌های آن می‌توان ترکیبی بی‌نظیر از نور و رنگ را پیاده کرد. بازی با رنگ و نور و ست کردن همه چیز با یکدیگر باعث می‌شود که ما در نهایت بفهمیم که چه رنگ‌هایی با یکدیگر به خوبی ست می‌شوند.

 1. دوره آموزشی صفر تا صد چیدمان

در این گام ما آموزش می‌دهیم که چگونه می‌توان وسایل و لوازم را چید که بهترین طراحی داخلی را برای ما ایجاد کند. در اتاق خواب و یا پاسیو و یا حتی در آشپزخانه چگونه باید چیدمان لوازم را انجام داد که همه چیز آن‌طور که می‌خواهیم باشد؟

 1. دوره آموزشی بهره‌مندی از مواد و مصالح

پنجمین آموزشی که ما به هنرجویان می‌دهیم این است که چگونه با مواد و مصالحی که در اختیار داریم، بتوانیم طراحی داخلی خود را به اتمام برسانیم. همچنین ما آموزش می‌دهیم که چگونه خریدها را مقرون به صرفه‌تر از قبل کرده و نیز با پرداخت هزینه‌ای کم بالاترین کیفیت را به مشتری خود عرضه کنیم. همچنین ما خواهیم گفت که چه متریال و یا اصلاً چه مصالحی را باید برای طراحی و دکوراسیون خود تهیه نمایید. ویژگی‌هایی که باید مواد مورد نظر شما داشته باشند چیست و خیلی عوامل مؤثر دیگر که همگی باید مورد بررسی قرار گیرند.

این تنها بخشی از آموزش‌هایی است که ما در این قسمت به شما معرفی کردیم. دوره‌های بیشتر و قسمت‌های مهم دیگری نیز هست که ما به دانش‌پذیران خود ارائه می‌کنیم برای مثال دوره آموزشی نرم‌افزار رویت که حائز اهمیت بسیار بالائی نیز می‌باشد. برای ثبت‌نام در دوره می‌توانید به راحتی با کلیک بر روی لینک زیر اقدامات مربوطه را انجام دهید. متخصصین و مدرسین ما آماده‌اند تا به شما همه‌ی آنچه که برای دیزاینر حرفه بودن نیاز هست را آموزش می‌دهند

با شرکت در دوره های آموزش معماری آرمان به یک دکوراتور حرفه ای تبدیل شوید

معماری داخلی، هنر و حرفه ای که امروزه بیش از هر دوره دیگری مورد استقبال مردم قرار گرفته است. همواره تلفیق این دو (هنر و فن) نتایج فوق العاده ای به همراه داشته است. به زبان ساده معماری داخلی دانشی است که با استفاده از آن فضای داخلی ساختمان بر اساس استانداردهای طراحی و به صورت معمارانه طراحی می شود و در نتیجه آرامش و زیبایی خاصی به محیط داخلی ساختمان مورد نظر تزریق می شود. طبیعی است یادگیری این مهارت کار ساده ای نیست اما در صورتی که از دوره های آموزشی مناسب استفاده نمایید تا حد زیادی سختی یادگیری آن کاهش می یابد؛ البته در صورت علاقه به این حرفه نیز می توانید با سرعت بیشتر و سختی کم تر راه یادگیری را طی کنید. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم تا به بررسی دوره جامع معماری در موسسه عالی آرمان بپردازیم؛ بنابراین اگر شما هم یکی از مشتاقان یادگیری این هنر و حرفه پرطرفدار هستید، حتما تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

دوره جامع معماری داخلی چیست و چرا شرکت در آن تا این اندازه مهم است؟

دوره جامع معماری داخلی به آموزش مباحث و مبانی معماری داخلی از صفر تا صد می پردازد. بدین صورت که شخص با شرکت در این دوره تمامی مباحث معماری داخلی (که کمی بعد درباره آن ها حرف خواهیم زد) را به طور کامل فرا می گیرد. به این نکته نیز توجه داشته باشید که دوره آموزش جامع معماری داخلی خلاء های آموزشی در هنرجویان را نیز تا حد زیادی کاهش خواهد داد چراکه اساتید خبره موسسه آرمان با سال های زیاد سابقه در تدریس، به درستی می توانند ایرادهای هنرجویان را تشخیص داده و در صدد رفع آن ها برآیند.

دستاورد های هنرجو بعد از گذراندن دوره آموزش جامع معماری داخلی چیست؟

هنرجویان پس از شرکت در دوره جامع معماری داخلی با تکنیک های زیادی در رابطه با معماری داخلی آشنا می شوند با این وجود در زیر ما تنها به سه مورد از مهم ترین آن ها اشاره می کنیم:

 • طراحی و بازسازی تمامی فضاهای مسکونی تجاری و اداری
 • طراحی تمامی فضا ها با برترین نرم افزار های روز معماری و طراحی داخلی
 • تکنیک های اخذ پروژه و به اتمام رساندن پروژه های طراحی داخلی

در صورتی که هنرجو مباحث تدریس شده در دوره را به خوبی بیاموزد و آن را در عمل نیز به کار بگیرد، مطمئنا درآمد بسیار بالایی کسب خواهد نمود و در حرفه خود پیشرفت زیادی خواهد کرد.

مزیت های دوره جامع معماری موسسه آرمان چه می باشند؟

اولین مزیت مهمی که شامل حال شرکت کنندگان دوره جامع معماری می شود، یادگیری مباحثی است که در دانشگاه به آن پرداخته نمی شود. به دلیل محدود بودن زمان اختصاص یافته به برخی دروس در دانشگاه ها امکان پرداختن به آن ها نیست و همین موضوع باعث می شود دانشجویان در برخی موارد اطلاعات کافی نداشته باشند. به همین دلیل است که شرکت در دوره های موسسه آرمان از اهمیت بالایی برخوردار است چراکه تمامی دروس از پایه تا پیشرفته مانند آموزش دکوراسیون داخلی به هنرجویان ارائه می شود و در نتیجه پس از شرکت در دوره های مذکور هنرجو با خیالی آسوده می تواند وارد بازار کار شود.

دومین مزیت این دوره ها را می توان قدرت بالای تیم پشتیبانی دانست؛ بدین صورت که اگر درک مبحثی برای هنرجو سخت بود می تواند با اساتید خود ارتباط برقرار کرده و به رفع اشکال خود بپردازد. همچنین لازم به ذکر است تیم پشتیبانی نه فقط برای دوره های حضوری بلکه برای دوره های غیر حضوری نیز وجود دارد و افرادی که به هر دلیلی امکان مراجعه حضوری به موسسه آرمان را ندارند می توانند از طریق تماس تلفنی از کمک اساتید مربوطه جهت رفع اشکال برخوردار شوند.

سومین مزیت شرکت در دوره جامع معماری داخلی موسسه آرمان، وجود سایت هایی با امکانات کاملا پیشرفته در آموزشگاه می باشد. به دلیل وجود این ویژگی دیگر نیازی نیست لپ تاپ تهیه کرده و آن را با خود به آموزشگاه بیاورید، بلکه به سادگی می توانید از کامپیوترهای مجهزی که در سایت وجود دارد استفاده نمایید.

چهارمین مزیت امکان پرداخت شهریه به صورت اقساطی می باشد. ممکن است با توجه به شرایط اقتصادی موجود، امکان پرداخت شهریه برای بسیاری از افراد آن هم به صورت یکجا سخت باشد، به همین دلیل موسسه آموزشی آرمان این امکان را برای شرکت کنندگان فراهم کرده است تا شهریه خود را به صورت قسطی پرداخت نمایند؛ در نتیجه هنرجویان قادر خواهند بود با خیالی آسوده و به دور از فشار مالی به یادگیری مباحث موجود در دوره بپردازند.

نحوه اجرای دوره جامع معماری داخلی در آرمان به چه صورت است؟

دوره جامع معماری داخلی طی ۱۰ ماه و در ۳۵۰ ساعت برای شرکت کنندگان ارائه می شود. این جلسات توسط اساتید مجرب و تراز اول کشور تدریس شده و به همین دلیل نگرانی از بابت نحوه تدریس اساتید وجود نخواهد داشت. همچنین همانطور که در بالا نیز اشاره شد هنرجویان در طول دوره می توانند به صورت رایگان از سایت و امکانات آن استفاده کنند تا به خوبی مباحث تدریس شده توسط استاد را فرا گیرند. در پایان دوره نیز پس از شرکت در امتحانات پایان دوره، در صورت قبولی هنرجو در آزمون، مدرک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری با قابلیت تایید و ترجمه قوه قضاییه را دریافت خواهد کرد.

بازار کار معماری داخلی در حال حاضر چطور است؟

امروزه عموم مردم به اهمیت معماری داخلی و تاثیر آن در زیباسازی فضای ساختمان پی برده اند در نتیجه این حرفه بازار کار بسیار مناسبی دارا می باشد. افراد می توانند در آزمون های استخدامی شرکت ها و ادارات مرتبط با طراحی داخلی شرکت کرده و یا وارد بازار کار آزاد شوند. در هر صورت با شرکت در دوره های طراحی داخلی از نظر دانش هیچ کمبودی نخواهند داشت و اگر از خلاقیت بالایی برخوردار باشند به سادگی ماهانه درآمد بسیار بالایی را کسب خواهند نمود؛ بنابراین اگر بخواهیم جمع بندی کلی در خصوص بازار کار معماری داخلی داشته باشیم می توانیم بگوییم در صورتی که شخص در این دوره ها شرکت کرده و فارغ التحصیل شود، با استفاده از دانش و خلاقیت (و البته نمونه کارهایی که هنگام شرکت در دوره آموزش طراحی داخلی موسسه آرمان تهیه می کند) می تواند شغلی مناسب پیدا کرده و آینده خود را تضمین کند.

پیش نیازهای دوره

از آن جایی که دوره جامع معماری داخلی مباحث را از صفر تا صد به شرکت کنندگان آموزش می دهد، حتی افرادی که هیچ پیش زمینه ای در این حرفه ندارند نیز می توانند در دوره ها شرکت کرده و در پایان به یک دکوراتور حرفه ای تبدیل شوند؛ بنابراین اگر جدیدا با این رشته آشنا شده اید و به آن علاقه پیدا کرده اید می توانید با خیالی آسوده و بدون داشتن هیچ پیش زمینه ای در این دوره ثبت نام نمایید و بقیه کار را به اساتید آموزشگاه بسپارید.

مخاطبین دوره

دانش آموزان ریاضی و فیزیک، دانش آموزان رشته معماری در هنرستان و همچنین دانشجویان رشته معماری و طراحی در دانشگاه ها دارای پیش زمینه های بهتری نسبت به سایر افراد می باشند؛ البته همانطور که گفته شد این دوره ها به آموزش صفر تا صد معماری داخلی می پردازند و در صورت نداشتن پیش زمینه هیچ مشکلی برای شرکت کننده پیش نمی آید.

زمان و محل برگزاری دوره های حضوری و غیرحضوری

همانطور که پیش تر نیز اشاره شد دوره های حضوری آموزش جامع معماری داخلی طی ۱۰ ماه و در ۳۵۰ ساعت به هنرجویان ارائه می شود. با این وجود ممکن است برخی افراد بنا به دلایل متفاوتی امکان شرکت در دوره های حضوری را نداشته باشند؛ به همین دلیل موسسه آموزشی آرمان برای اولین بار در ایران امکان استفاده از دوره ها به صورت غیر حضوری را فراهم کرده است. دوره جامع دکوراسیون داخلی (غیرحضوری) طی ۳ ماه و در ۲۰۰ ساعت به آموزش مباحث دکوراسیون داخلی به صورت کاملا جامع و از صفر تا صد می پردازد. در پایان این دوره نیز شرکت کنندگان بایستی در هر کدام از دروس خود پس از مطالعه درس، آمادگی خود را برای آزمون اعلام کنند و سوالات برای هنرجو ارسال میگردد و حداکثر ۳ روز برای پاسخ دهی و ارسال جواب فرصت دارند. لازم به ذکر است آزمون ها به صورت درس به درس و پژوهشی خواهد بود.

گواهینامه پایان دوره و اعتبار آن

مدرک پایان دوره یکی از مهم ترین وجوه تمایز بین مؤسسات مختلف می باشد؛ اگر شما نیز قصد دارید که بلافاصله پس از پایان دوره جامع معماری و فارغ التحصیل شدن وارد بازار کار شوید پس یکی از مهم ترین نیازهایتان علاوه بر نمونه کارهای مناسب، مدرک معتبر می باشد. آموزشگاه آرمان به افراد فارغ التحصیل شده در پایان دوره غیر حضوری مدرک مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با قابلیت ترجمه ویژه مهاجرت اعطا می نماید. همچنین هنرجویانی که فارغ التحصیل دوره جامع معماری به صورت حضوری هستند نیز مدرک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری با قابلیت تایید و ترجمه قوه قضاییه را دریافت می کنند.

ممنون از اینکه تا پایان این مقاله با موضوع همه چیز درباره دوره جامع معماری در موسسه آرمان همراه ما بودی

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

خیر به دلیل آموزش از پایه دوره معماری نیازی به زمینه قبلی ندارید.

بله در دوره جامع معماری داخلی و دکوراسیون تمامی اصول مربوط به دکوراسیون و چیدمان آموزش داده خواهد شد.

خیر نیاز به تجهیزات خاصی ندارید و مجموعه آموزش عالی ارمان مجهز به پیشرفته ترین سایت های کامپیوتری میباشد و نیازی به همراه داشتن کامپیوتر شخصی ندارید

بله در پایان دوره مدرک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری با قابلیت تایید و ترجمه قوه قضاییه را دریافت می کنید

  ۰
  دوره برگزار شده

  آرمانی شوید

  ۰ +
  هیئت علمی
  ۰
  سال سابقه
  دوره های پیشنهادی
  دکوراسیون داخلی

  دوره غیر حضوری دکوراسیون داخلی

  گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

  سازه های چوب و رزین

  کارگاه سازه های چوب و رزین

  گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

  سقف سه بعدی

  کارگاه کفپوش ۳ بعدی وسقف کشسان

  گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

  دوره ۳D-MAX

  گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری