روانشناسی

دوره طراحی لباس

در دهه های اخیر افراد به پوشاک اهمیت مضاعفی می‌دهند؛ به همین دلیل با افزایش تقاضا، طراحان لباس نیز رو به افزایش هستند. زمانی‌که مردم به نوع لباس خود بیشتر اهمیت دهند، به‌تبع توقع دریافت کار اصولی و حرفه‌ای از طراحان افزایش می‌یابد. برای آنکه در تجارت مد و لباس موفق شوید بهتر‌است دوره طراحی لباس را در لیست کار‌هایی که در مسیر رسیدن به اهداف شماست فراموش نکنید.

در دوره طراحی لباس، شما نحوه درست انتخاب پارچه، اصول درست طراحی، نحوه ارائه محصولات خود به مشتریان و بسیاری از مواردی که حتی در دانشگاه‌ها تدریس نمی‌شود را آموزش می‌بینید. همه این‌ها برای یک ارتقای شغلی یا مهم‌تر از آن، راه‌اندازی یک برند مستقل، کلید طلایی خواهد بود.

اگر نگران شاغل‌بودن یا سکونت در شهر‌های دور از پایتخت هستید، نگران نباشید! این فرصت عالی را از ‌دست نخواهید داد؛ چراکه ما به‌صورت غیر حضوری نیز دوره‌ها را ارائه می‌کنیم.

مدرسین مجرب

بهرمندی از اساتید تراز اول کشور

معتبرترین گواهینامه

اعطا مدرک از وزارت علوم تحقیقات و فناوری

تجهیزات بروز

مجهزترین امکانات آموزشی

در دنیای امروزی ثابت شده‌است که برای آموختن مهارت‌های مورد علاقه خود احتیاج نیست که حتما به دانشگاه برویم و چندین سال را صرف یاد‌گیری آن مهارت‌ها کنیم. برای خیلی از شما پیش ‌آمده‌است که از دانشگاه‌های هنری فارغ‌التحصیل شده‌اید؛ اما متاسفانه آن قدری که لازم است مهارت عملی و کاربردی در حوزه خود ندارید یا در دوره دانشجویی درس‌ها به شما مواردی را که دوست دارید آموزش نمی‌دهند!

از دوره‌ای که خیاط‌ها بدون علم و با گذراندن دوره‌های پیش‌پا افتاده، شروع به طراحی لباس می‌کرده‌اند گذشته است. حال زمان آن رسیده‌است که طراحی لباس روی اصول و قواعد جهانی پیش‌رود. بهترین روش برای جبران این نقص در یادگیری و تکمیل آموخته‌ها، بهره‌گیری از موسساتی است که آموزش‌های جامع و کاربردی دارند؛ در سطح جهانی ارزشمند باشند و به کسب‌و‌کار شما ارتقا ببخشند.

حال برای شما این سوال پیش خواهد آمد که در ازای استفاده از دوره‌ طراحی لباس، چه چیز‌هایی می‌آموزید؟

برای بسیاری از افرادی که در زمینه طراحی لباس درخواست کار داشته‌اند، پیش آمده‌است که به دلیل عدم تسلط کامل روی کار یا به دلیل نامعتبر بودن مدرک استخدام نشده باشند. ما در این جا این مژده را خواهیم داد که با شرکت در دوره طراحی لباس نه تنها نگران کار برای شرکت های بزرگ طراحی لباس نخواهید بود؛ بلکه به فکر راه‌اندازی برند خود خواهید افتاد. در این دوره‌ها شما یاد خواهید گرفت که چگونه مهارت‌های بصری خود را افزایش دهید و درک و مهارت خود را در این حرفه افزایش خواهید داد.

آیا با این سوال مواجه شده‌اید که با شرکت در این دوره طراحی لباس چه مزایایی نصیب شما خواهد شد؟

باید بگوییم دوره غیر حضوری طراحی لباس برای افرادی که قصد مهاجرت دارند برگ برنده‌ای در کار برای صنعت مد خواهد بود؛ چراکه مدارک این موسسه تحت نظارت وزارت علوم صادر می‌شود و اعتبار بین المللی دارد. شما با بهره‌گیری از اساتید مجرب و عالی کشور در زمینه‌ طراحی لباس در سطح جهانی به‌روز خواهید شد.

حتی اگر اکنون مشغول به کار هستید، این امکان را دارید که با پیشرفت در زمینه مدیریت مجموعه خود، ارتقای روابط عمومی و مدرن‌کردن بسیاری از وجوه کاری خود به رشد کسب‌وکار خود بیندیشید! به‌طور تخصصی‌تر به شما آموزش‌هایی داده می‌شود که مفاهیم ترکیب رنگ و اصول پیشرفته مرتبط با آن را بهبود ببخشید و به فکر ارتقای سمت خود باشید.

دوره طراحی لباس برای تمام افراد از مبتدی‌ترین افرادی که به‌تازگی  به اصول طراحی علاقه‌مند شده‌اند تا طراحانی که گاهی به مشکلاتی در این خصوص بر‌می خورند را پوشش می‌دهد. درواقع شرکت در دوره غیر حضوری طراحی لباس و دریافت مدرک طراحی لباس، نگرانی همه قشر افرادی را در‌ بر خواهد گرفت.

اگر این تردید در شما وجود دارد که با اتمام دوره‌ها چه چیزی در انتظار شما خواهد بود، باید این نکته را متذکر شویم که دنیای مد و طراحی لباس هر روزه در حال پیشرفت و گسترش است. با مهارتی که کسب می‌کنید و مدرک معتبر بین‌المللی که به شما ارائه می‌شود، در این دنیای بی‌پایان شاهد ترفیع از سوی کارفرما و حتی پیشرفت چشمگیر به‌صورت فریلنسری خواهید بود.

در دهه‌های اخیر شاهد این بودیم که لباس فقط جنبه پوشش و محافظت ندارد، بلکه لباس از نوع رنگ تا دکمه سر‌آستین‌ها، مورد قضاوت افراد قرار خواهد گرفت. به همین منظور و برای طراحی لباس‌های بی‌نظیر و فوق‌العاده، باید مهارت‌هایی داشته باشید که تمامی جوانب آن را بسنجید. در دوره طراحی لباس شما تمامی مشکلات خود را رفع خواهید کرد و اصول درست تهیه پارچه و شناسایی آن‌ها را آموزش خواهید دید.

درصورتی‌که طراح لباس هستید، اما آن‌طور که باید در زمینه شناساندن و فروش محصولات خود موفق نبوده‌اید بهتر‌است به این مطلب توجه کنید. طراحی لباس فقط شامل طراحی و دوخت نیست، بلکه شما باید آگاه باشید که چگونه کارهای خود را به مشتریان ارائه دهید. در این دوران کوله‌باری از مهارت‌ها و توانایی به شما عرضه می‌شود و اساتید به شما آموزش می‌دهند که چگونه در این تجارت حرفی برای گفتن داشته باشید و توانایی بازاریابی و اصول ارتباط با مشتری را می‌آموزید.

گاهی پیش آمده‌است که رشته تحصیلی دانشگاهی با علاقه شما تطابقی ندارد و دیگر حوصله شروع دوباره چند سال تحصیل را ندارید. این زمانی است که شما باید به موسسه‌هایی که در این زمینه حرفی برای گفتن دارند رجوع کنید. در این دوران با آموزش‌های جامع و کاملی از مد همراه خواهید بود که در آن با شناخت کامل الگو و دوخت آشنا خواهید شد. این مبحث به شما کمک خواهد کرد که هر چیزی که در ذهنتان دارید را به‌راحتی و در سریع‌ترین زمان روی کاغذ پیاده کنید.

شاید بخواهید فقط طراحی را آموزش ببینید؛ اما باید به شما بگوییم که فقط اصول طراحی برای شما کافی نخواهد بود. باید لباسی که می‌خواهید ارائه دهید را ابتدا بدوزید و سپس آن‌ را در معرض دید عموم قرار دهید؛ چراکه شاید هیچ خیاط دیگری نتواند به‌خوبی شما فکرتان را بخواند.

شاید این سوال پیش آید که اگر ساکن شهرستان هستید چگونه امکان استفاده از این آموزش‌ها را دارید؟

با ارائه کلاس‌های حضوری و غیر حضوری این امکان را به همه علاقه‌مندان ارائه داده‌ایم که از این فرصت استثنائی بهره ببرند. حال اگر شما ساکن تهران هستید و در دوران قرنطینه به‌سر می‌برید، دیگر نگران از دست دادن کلاس‌ها و عقب‌ماندن از این ماراتن آموزشی و تلاش بی‌وقفه نخواهید بود؛ چراکه کلاس ها چه به‌صورت آنلاین و چه حضوری قابل ثبت‌نام خواهند بود.

در دوره طراحی لباس با ارائه راهکارهای موثر در طراحی و دوخت پارچه و همچنین نحوه بازاریابی، به شما کمک خواهیم کرد که در تجارت پوشاک، حرفی برای گفتن داشته باشید

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

این دوره فقط ویژه روانشناسان و متخصصین حوزه مشاوره و روان درمانی می باشد.

این دوره شامل مباحث تئوری و مصاحبه نمونه بالینی هست

بله ، اساتید دوره از برترین و با تجربه ترین مدرسین و روانشاسان مورد تایید سازمان نظام روانشناسی هستند.

بله، در پایان دوره مدرک مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با قابلیت ترجمه ویزه مهاجرت اعطا می گردد

۱
دوره برگزار شده

آرمانی شوید

۱
هیئت علمی
۱ +
سال سابقه
دوره های پیشنهادی

دوره درمان اختلالات جنسی

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

تربیت جنسی کودک

دوره تربیت جنسی کودک

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

آزمون آزمایشی وکالت

دوره مشاوره تحصیلی

گواهینامه داخلی موسسه آرمان

دوره زوج درمانی

گواهینامه داخلی موسسه آرمان