دوره غیر حضوری عکاسی

هنری که میتواند شغلی پردرآمد باشد !

با گسترش و پیشرفت دوربین های دیجیتال در سطح جامعه و افزایش علاقه مندان به رشته عکاسی دپارتمان عکاسی موسسه آموزش عالی آرمان اقدام به تولید بسته آموزش غیرحضوری عکاسی جهت پاسخگویی به آن دسته از علاقمندان به این حوزه که امکان شرکت در دوره های حضوری عکاسی موسسه را نداشته اند ، نموده است.

مدرسین مجرب

بهرمندی از اساتید تراز اول کشور

معتبرترین گواهینامه

اعطا مدرک از وزارت علوم تحقیقات و فناوری

تجهیزات بروز

مجهزترین امکانات آموزشی

با کیفیت ترین دوره غیر حضوری عکاسی در ایران کدام است؟

هنر عکاسی از گذشته تاکنون برای ثبت خاطرات ما بوده است. از آن زمانی که دوربین عکاسی به ساده ترین شکل ممکن اختراع شد، انسان ها به این فکر افتادند تا خاطرات خود و دیگران را به صورت یک تصویر ثبت کنند. آموزش عکاسی برای همه افراد اصول اولیه یکسانی دارد. فرقی ندارد که شما به عنوان یک شغل حرفه ای آن را دنبال می کنید و یا فقط قصدتان از عکاسی ثبت لحظات زیبای زندگی است در هر دو حالت آموزش عکاسی چه به صورت دوره های حضوری و یا چه به صورت دوره های غیر حضوری عکاسی برای افراد اصول و قواعد یکسانی دارند. آموزش عکاسی از شناخت ترکیب بندی، تنظیمات دوربین، آشنایی با مثلث نور سنجی و … شروع می شود و تا گرایشهای تخصصی مانند پرتره ، تبلیغات صنعتی و هنری و… ادامه پیدا می کند.

آموزش عکاسی، مقدماتی دارد که به شرح مختصری از این مقدمات می پردازیم. به طور کلی مقدمات آموزش عکاسی شامل شش مرحله است که عبارت اند از: تنظیم کردن اولیه دوربین عکاسی، آگاهی از اصطلاحات فنی و تخصصی ریز منوهای دوربین  عکاسی، آگاهی از نحوه کار کردن دوربین عکاسی دیجیتال، آموزش تکنیکهای  فنی در عکاسی، آموزش مهارت های اصلی هنری در عکاسی و آشنایی با نرم افزارهای ویرایش عکس.

دوره عکاسی

دوره عکاسی یکی از دوره های جذاب موسسه آموزش عالی آرمان به حساب می آید. این دوره برای تمام کسانی که به حرفه عکاسی علاقه دارند برگزار می شود. حتی اگر در بین شما افرادی هستند که تاکنون هیچ آموزشی در زمینه عکاسی ندیده اند هم می توانند در دوره جامع عکاسی موسسه آموزش عالی آرمان شرکت کنند. در دوره عکاسی قرار است تمامی مفاهیم پایه ای و اصلی عکاسی را به خوبی یاد بگیرید. همچنین در دوره عکاسی ضمن کار کردن با لنز دوربین، اصلاح رنگ، کادر بندی، نورپردازی و بسیاری موارد دیگر توسط استادان ماهر و باتجربه به شما آموزش داده می شود. به طور کلی می توان گفت که در دوره آموزش عکاسی تمام آن چیزهایی که برای عکاسی نیاز است را یاد می گیرید. این دوره عکاسی به دو صورت حضوری و غیر حضوری برگزار می شود و شما می توانید براساس شرایط خود هر یک از این دو حالت دوره های عکاسی را انتخاب کرده و برای آموزش عکاسی در آن ثبت نام کنید.

دوره غیر حضوری عکاسی

در دنیای امروز افراد مشغله های فراوانی دارند به خصوص شرایط کنونی جامعه که به علت ویروس کرونا افراد باید در قرنطینه خانگی به سر ببرند، این فرصت را پیدا نمی کنند که در کلاس های حضوری شرکت کنند. به همین دلیل استفاده از فن آوری های به روز آموزشی باعث شده تا افراد بتوانند در هر شرایطی از آموزش های مختلف بهره مند شوند. موسسه عالی آرمان هم به دلیل وجود چنین مشکلاتی یک بسته غیر حضوری عکاسی را توسط اساتید تراز اول داخل و خارج از کشور که به صورت تصویر می باشد را تولید نموده است .

لذا در راستای پاسخگویی به عزیزانی که از سراسر کشور درخواست برگزاری دوره جامع عکاسی را در شهر و استان خود داشتند، دپارتمان آموزش غیر حضوری موسسه عالی آرمان اقدام به تولید بسته غیر حضوری عکاسی نمود.

دوره غیر حضوری عکاسی، به طور خاص برای افرادی در نظر گرفته شده است که به علت مشغله کاری و یا دوری مسافت نمی توانند به صورت حضوری در کلاسها شرکت نموده و یا نمی توانند مدت زمان طولانی را صرف یادگیری و آموزش نمایند.

به شرکت کنندگان در دوره غیر حضوری عکاسی یک پکیچ آموزشی که شامل شش عنوان آموزش تصویری از سر فصل های پر کاربرد رشته عکاسی می باشد، توسط پست جمهوری اسلامی ایران و به صورت رایگان ارسال می گردد.

دوره غیر حضوری عکاسی به دلیل کوتاه بودن دوره و همچنین پایین بودن هزینه آن، به طور خاص مورد استقبال افراد قرار می گیرد.

محتواهای آموزشی کاملا فارسی بوده و شرکت کنندگان در دوره غیر حضوری عکاسی می توانند در صورت نیاز با اساتید هر درس ارتباط داشته و مشکلات خود را توسط اعضای هیئت علمی دپارتمان برطرف نمایند.

خاطر نشان می شود در انتهای دوره مدرک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات فناوری با امکان تایید و ترجمه قوه قضائیه و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ویژه متقاضیان مهاجرت اعطا می گردد. برای دسترسی به سایر دوره های عکاسی موسسه آموزش عالی آرمان به کلاس عکاسی سایت مراجعه کنید.

ویژگی ها و مزیت های دوره غیر حضوری عکاسی

دوره های غیر حضوری عکاسی مزیت های خاص خود را دارد یکی از مهمترین مزیت های آن آموختن این مهارت همراه با خلاقیت در زمان آزاد خودتان است. در این دوره محتواهایی به شما داده می شود که قابلیت مرور و تکرار در هر زمانی را دارند. چرا که عکاسی هنری است که فقط با تکرار و تمرین می توانید آن را به خوبی بیاموزید.

در این دوره به آموزش عکاسی از دو جنبه هنری و تجاری پرداخته می شود. اگر چه که در عکاسی هنری و یا صنعتی مفاهیم پایه آنها یکسان است، اما این شما هستید که در پایان این دوره ها انتخاب می کنید که در کدام مسیر عکاسی می خواهید ادامه دهید. شیوه آموزش این دوره ها به صورت خود آموز است به همین دلیل انعطاف پذیری بسیار بالا با شرایط زمانی و خلقی هنرجو باعث شده است تا افراد زودتر از دوره حضوری سبک و سیاق منحصر به فرد خود را پیدا کنند.

 

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

بله. بعد از تهیه بسته غیر حضوری عکاسی میتوانید برای رفع اشکالات با اساتید در ارتباط باشید.

هزینه ارسال کلیه پکیج های غیر حضوری مجموعه آرمان به صورت رایگان انجام میگیرد.

شرکت کنندگان بایستی در هر کدام از دروس خود بر اساس اعلام موسسه تعدادی عکس گرفته و ارسال نمایند.

هر دی وی دی آموزشی حداکثر می تواند بر روی دو دستگاه نصب شود.

۰
دوره برگزار شده

آرمانی شوید

۰
هیئت علمی
۰ +
سال سابقه
دوره های پیشنهادی
دوره جامع عکاسی

دوره جامع عکاسی

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

آموزش تدوین

دوره تدوین و ساخت تیزر

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

دوره عکاسی پرتره

گواهینامه داخلی موسسه آرمان

عکاسی تبلیغاتی

دوره عکاسی تبلیغات صنعتی

گواهینامه داخلی موسسه آرمان