MBA بازاریابی

این روزها بازاریابی به یکی از مهارت‌های مهم و پول‌ساز در ایران و جهان بدل شده‌است که به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم تجارت شما را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد. اگر به‌ دنبال راه‌هایی برای کسب سود بیشتر هستید یا شغل و حرفه‌ای پول‌ساز می‌خواهید، بهتراست دوره MBA گرایش بازاریابی را از قلم نیندازید.

این دوره مهارت‌ها و دانشی را به شما می‌‌آموزد که به‌واسطه آن فرصت ارتقای هر کسب‌وکاری را دارید. آشنایی با اصول و مبانی اولیه فروش، شناخت بازار و مشتریان، طراحی استراتژی فروش و طراحی واحدهای فروش وغیره از جمله مهارت‌هایی است که با آموختن آن راه موفقیت در هر تجارتی را خواهید دانست.

دوره MBA گرایش بازاریابی  به دو صورت حضوری و غیرحضوری برگزار می‌شود و افراد با شرایط مختلف امکان شرکت در آن را خواهند داشت و پس از گذراندن دوره MBA موفق به دریافت گواهینامه مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری با امکان ترجمه و تایید قوه قضاییه می گردند.

مدرسین مجرب

بهرمندی از اساتید تراز اول کشور

معتبرترین گواهینامه

اعطا مدرک از وزارت علوم تحقیقات و فناوری

تجهیزات بروز

مجهزترین امکانات آموزشی

این روزها بازاریابی به بخش جدایی‌ناپذیری از کسب‌وکارها تبدیل شده‌ است. مهم نیست شما مشغول انجام چه حرفه‌ای هستید، اگر با اصول اولیه بازاریابی آشنایی نداشته باشید، به‌زودی با مشکلاتی در فروش محصولات و خدمات خود مواجه می‌شوید. این مبحث به ‌‌اندازه‌ای اهمیت دارد که به یکی از رشته‌های تحصیلی در دانشگاه تبدیل شده ‌است.

چرا گذراندن دوره MBA گرایش بازاریابی از الزامات موفقیت است؟

اگر از تاثیرات شگفت‌انگیز دوره MBA بر آینده تجارت و حرفه خود می‌دانستید، حتی لحظه‌ای را در آموختن آن از دست نمی‌دادید! شما با یادگیری این فنون قادر هستید فرصت‌هایی را که پیش‌روی شماست، به‌خوبی ببینید و از آن‌ها برای بهبود شرایط شغلی خود استفاده کنید. باید گفت دریافت مدرک MBA لازمه هر تجارت و کسب‌وکار موفقی است.

حتی ممکن ‌است شما تاکنون شغل مناسب خود را نیافته باشید و در پی یافتن پاسخ این سوال هستید که چه کاری برای شما مناسب‌تر است؟! با دریافت این اطلاعات، دانشی را در اختیار خواهید داشت که به شما کمک می‌کند کسب‌وکار خود را رونق ببخشید یا به دیگران کمک کنید تجارت خود را سروسامان دهند. درواقع باید گفت این علم و دانش برای هر فردی و در هر شرایط کاری مناسب است. یادگیری بازاریابی شما را چند قدم جلوتر از دیگران هدایت می‌کند.

حتی اگر تمایلی به راه‌اندازی کسب‌وکار خاص خودتان ندارید، با دریافت مدرک MBA با گرایش بازاریابی، مدیران و صاحبان تجارت‌های بزرگ به شما اعتماد می‌کنند که تیم بازاریابی خود را به شما بسپارند. 

در طول دوره MBA گرایش بازاریابی چه می‌آموزید؟

شاید دوست داشته باشید بدانید چه مهارت‌هایی به شما آموزش داده می‌شود و چگونه به یک نگاه کلی به کسب‌وکارها و اصول و فنون آن‌ها دست می‌یابید. شما در طول دوره می‌آموزید چرا باید بفروشید؟ با مقوله فروش به‌صورت اساسی آشنا خواهید شد و مدیریت فروش را می‌آموزید.

هر کسب‌وکاری باید در نگاه نخست دارای یک استراتژی کلی باشد که براساس چشم‌‌انداز و اهداف آن تجارت طراحی شده باشد. سپس سایر مراحل فروش همچون شناخت بازار و بازاریابی بر مبنای آن برنامه‌ریزی و پیاده‌سازی می‌شوند. شما در طول دوره MBA گرایش بازاریابی صفر تا صد کار را یاد می‌گیرید و از علوم پایه این دانش تا آموزش‌های حرفه‌ای پیش می‌روید.

از طرفی شما در طول دوره با مهارت‌های لازم برای برقراری ارتباط با دیگران آشنایی می‌یابید و تعامل با دیگران از مهم‌ترین مهارت‌هایی است که به گرایش بازاریابی ارتباط دارد و شما برای یک بازاریابی قدرتمند باید رموز برقراری رابطه با دیگر افراد را یاد بگیرید. این افراد ممکن ‌است همکاران یا مشتریان شما باشند.

آموختن مهارت‌های کلامی از دیگر مهارت‌هایی است که پس از شرکت در دوره MBA گرایش بازاریابی نصیب‌تان خواهد شد. امروزه تجارت‌ها و کسب‌وکارهایی موفق هستند که به‌خوبی از مهارت کار تیمی آگاه بوده و قادر به مدیریت نیروی انسانی خود هستند. شما نیز با آموختن این مهارت‌ها، کسب‌وکار خود را به‌سوی موفقیت بیشتر و کسب درآمد سرشار هدایت می‌کنید.

آیا مدرک MBA بازاریابی اعتبار دارد و با آن استخدام در چه مشاغلی ممکن ‌است؟

در نگاه نخست باید این مسئله را مطرح کنیم که مدارک ارائه‌شده توسط موسسات آموزش عالی آزاد از سوی وزارت علوم قابل تایید هستند و درواقع این مدارک تحت‌نظارت این ارگان که بالاترین مرجع آموزشی کشور است صادر می‌شود. شما این امکان را در اختیار دارید که بارکد درج شده بر روی مدرک خود را از طریق سایت وزارت علوم استعلام نموده و هویت آن را بررسی نمایید.

گواهینامه MBA به‌اندازه‌ای اعتبار دارد که شما برای راه‌اندازی کسب‌وکارهای بین‌‌المللی یا اشتغال در شرکت‌های خارجی در کشورهای مختلفی نیز امکان استفاده از آن را خواهید داشت. این مدرک اعتبار جهانی دارد و توسط بسیاری از شرکت‌های خارجی پذیرفته می‌شود. مدرک MBA در خارج از کشور همسطح کارشناسی ارشد شناخته شده و اعتبار زیادی را به دارنده مدرک می افزاید

تمام کسب‌وکارها به افراد ماهر و متخصصی نیاز دارند که از اصول بازاریابی آگاه باشند. از طرفی ممکن ‌است شما تمایل به راه‌اندازی یک تجارت داشته باشید، اکنون زمان آن رسیده‌ است که اصول و مبانی پایه آن را بیاموزید و تمام رویاهای همیشگی خود را محقق کنید.

این موارد در حالی ‌است که شما قصد راه‌اندازی کسب‌وکاری را نداشته باشید و تنها تمایل به داشتن شغلی در تجارت دیگران داشته باشید. هدف اصلی دوره‌های MBA آن است که مدیران و صاحبان مشاغل و کارآفرینان را برای دستیابی به قدرت مدیریت بهینه راهنمایی کند. این دوره شامل متدهای جدیدی است و به‌ همین علت با عنوان دکترای مدیریت کسب‌وکار شناخته می‌شود.

 درنتیجه افرادی که موفق به دریافت مدارک مرتبط با این مهارت‌ها می‌شوند، از حقوق و مزایای بسیاری بهره‌مند می‌شوند. بدون درنظر گرفتن اینکه این تکنیک‌های مدرن را در کسب‌وکار خود به‌کار می‌بندید یا آن را صرف تجارت دیگران می‌کنید، منجر به موفقیت‌های تجاری و مالی شما و تجارت مذکور خواهد شد.

با ارتقای مهارت‌های پژوهشی خود به دانشی تجهیز می‌شوید که به شما درک جامعی از موقعیت تجاری کسب‌وکار می‌دهد و در حرفه‌ خود مهارت‌های جدیدی را می‌آموزید. با بهره‌مندی از این تفکر انتقادی ایده‌آل اکنون به رهبری بدل می‌شوید که توانایی بالایی در اداره سازمان خود دارد.

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

MBA مخفف  Master of Business Administration، به معنی مدیریت ارشد کسب و کار می باشد.  این دوره برای ارتقاء مدیران حرفه ای و آینده نگر و با هدف کسب دانش و مهارت‌های مدیریت کسب وکار  برگزارمی شود. MBA در کشورهای توسعه یافته دوره ای شناخته شده و بسیار پرطرفدار برای مدیران و از جمله رشته های گرانقیمت بشمار می رود.

دوره MBA یکی از کامل‌ترین دوره‌ هایی است که در آن از صفر تا صد فعالیت های اجرایی یک شرکت یا سازمان را به مدیران آموزش می دهیم.اگر شما یک مدیر اجرایی، بازاریابی و یا یک کارآفرین هستید و یا قصد دارید در آینده در پست های مدیریتی مشغول به کار شوید، حضور در این دوره جایگاه مناسبی برای شما ایجاد می نماید.این دوره علاوه ‌بر مدیران و صاحبان کسب و کار، کارشناسان IT، مدیران استراتژی و بازاریابی و در نهایت هر فردی که به دنبال یافتن پست های مدیریتی در سازمان و شرکت ها است پیشنهاد می‌شود.

برای شرکت در این دوره نیاز به داشتن مدرک کارشناسی و یا حداقل ۵ سال سوابق مدیریتی می باشد.

افرادی که در این دوره ها شرکت میکنند علاوه بر فراگیری مهارت های مدیریت اجرایی یک سازمان دولتی یا شرکت تجاری ، گواهینامه ای مبنی بر تخصص ، مهارت و دانش سطح حرفه ای کسب وکار را نیز اخذ میکنند و در این دوره ها به شبکه ای از مدیران و صاحبان کسب وکار که در سطح ملی و بین المللی فعالیت دارند مرتبط خواهند شد.

گواهینامه پایان این دوره که مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوی بوده که با هولوگرام رسمی و شماره سریال اختصاصی در وبسایت VOHEC.IR قابل استعلام بوده و قابلیت ترجمه رسمی وزارت دادگستری و امورخارجه را نیز دارا می باشد.

۱
دوره برگزار شده

آرمانی شوید

۱
هیئت علمی
۱ +
سال سابقه
دوره های پیشنهادی

دوره مدیریت DBA

گواهینامه داخلی موسسه آرمان

دوره مدیریت اجرایی MBA

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

دوره جامعMBA فناوری اطلاعات

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

دوره جامع MBA گرایش گردشگری

گواهینامه داخلی موسسه آرمان