MBA بازرگانی

بازرگانی از جمله رشته‌های جذاب و پرطرفداری است که به ‌علت دریافت سود بیشتر، افراد بسیاری را به خود جذب کرده‌‌است! اما ورود به این حوزه بدون بهره‌مندی از دانش و مهارت کافی ممکن‌است باعث از دست‌رفتن سرمایه شما شود. با گذراندن دوره MBA گرایش بازرگانی این فرصت را دارید با کسب مهارت و دانش موردنیاز خود، سود قابل‌توجهی را از آن خود کنید.

این دوره به‌صورت چند ماهه و غیر حضوری برگزار می‌شود و دانش‌آموختگان موفق به دریافت مدرک MBA معتبری می‌شوند که تحت‌نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انجام می‌شود. با در اختیار داشتن این مدرک و سپری کردن این دوره، مهارت و تجربه کافی برای ورود به این بازار را در اختیار خواهید داشت.

مدرسین مجرب

بهرمندی از اساتید تراز اول کشور

معتبرترین گواهینامه

اعطا مدرک از وزارت علوم تحقیقات و فناوری

تجهیزات بروز

مجهزترین امکانات آموزشی

بازرگانی از جمله فعالیت‌های تجاری است که به مهارت و تخصص بالایی نیاز دارد. اگر بدون دانش و تجربه کافی وارد این حوزه شوید، ممکن‌است به‌راحتی توسط غول‌های سرمایه‌گذاری در این حوزه له ‌شوید!! دوره MBA گرایش بازرگانی همچون چتر نجاتی به شما این شانس را می‌دهد که با آموخته مناسبی وارد این حوزه تجاری شوید و حتی فرصت موفقیت‌های بزرگی داشته باشید.

بهتراست در ابتدا بدانید بازرگانی چیست و شما با ورود به این حوزه چه دستاوردهایی خواهید داشت؟!

همه فعالیت‌هایی که به خرید و فروش و مبادله کالا یا خدمات مرتبط می‌شوند، در حوزه بازرگانی قرار می‌گیرند. از دیرباز برخی افراد برای این کار اقدام می‌کردند و به تاجر یا بازرگان معروف بودند. امروزه نیز بازرگانی به شیوه‌های نوینی درحال انجام است و افراد بسیاری تمایل دارند با ورود به این حوزه سود و درآمد فراوانی کسب کنند.

هیچ حد و مرزی قادر به متوقف‌کردن بازرگانان و تجار نیست! آن‌ها بدون درنظر گرفتن هر مسئله دیگری تنها به کسب سود در هر شرایط و محیطی فکر می‌کنند. این روزها بازرگانی بین‌المللی نه‌تنها برای افراد سودآور است، بلکه منافع بسیاری را شامل حال کشورهای مختلف می‌کند. ارزآوری از جمله مزایای بازرگانی بین‌المللی محسوب می‌شود.

درصورتی‌که تمایل به راه‌اندازی شرکت یا موسسه‌ای در حوزه فعالیت‌های بازرگانی دارید، باید همه چیز را دررابطه ‌با مسائل پیرامون آن بدانید! با بهره‌مندی از دوره MBA گرایش بازرگانی به دو صورت مقدماتی و پیشرفته این فرصت را برای آموختن در اختیار خواهید داشت. این را بدانید راه‌‌اندازی این قبیل کسب‌وکارها حتی با وجود دانش و تجربه مناسب نیز پر ریسک محسوب می‌شود؛ حال شرایطی را تصور کنید که شما بدون بهره‌مندی از اطلاعات کافی و تجربه مورد نیاز خود را به طوفان حوادث بسیار در این مسیر بسپارید!

آیا چیزی در مورد انواع قراردادها می‌دانید؟ اگر همین حالا شرکت داخلی یا بین‌‌المللی تمایل به عقد قرارداد با شما داشته باشد، همه مسائل قانونی و حقوقی مرتبط با آن را می‌دانید؟ حتما می‌دانید که ورود به این حوزه بدون بهره‌مندی از این اطلاعات ممکن‌است تمام سرمایه شما را به باد دهد! بنابراین توصیه می‌کنیم دوره غیر حضوری MBA گرایش بازرگانی را سپری کنید و مدرک MBA را دریافت کنید.

چرا دریافت گواهینامه MBA بازرگانی توصیه می‌شود؟

به چند علت گذراندن این دوره و دریافت مدرک به شما به‌عنوان یک علاقه‌مند به فعالیت در این حوزه پیشنهاد می‌شود!

دلیل اول آن‌که شما با دریافت اطلاعات و داده‌های ارزشمند در این حوزه با سازوکار آن آشنا می‌شوید و این فرصت را دارید که با قدم‌نهادن در این مسیر به سودهای سرشاری دست یابید! جالب‌است بدانید مزایا و تسهیلات بسیاری برای سرمایه‌گذاران در این زمینه وجود دارد و حتی در مواردی امکان تضمین بازگشت سرمایه به سرمایه‌گذار نیز وجود دارد. بنابراین، شما با سرمایه‌گذاری در این حوزه فرصت بزرگی برای رسیدن به رویای ثروتمند‌شدن خواهید داشت.

این درحالی‌است که دوره MBA گرایش بازرگانی با آموزه‌های مدرن و حرفه‌ای خود شما را برای کسب‌وکار در این حوزه به‌خوبی آماده می‌کند. به اطلاعات حقوقی و فنی در این حوزه نیاز دارید؟ مدرک MBA معتبری دریافت کنید. درواقع شما برای شروع هر تجارتی باید به مجموعه‌‌ای از مهارت‌ها و دانش تخصصی آن مسلط باشید که دوره MBA گرایش بازرگانی درواقع همان آموزش‌هاست.

دلیل بعدی آن است که گواهینامه MBA مراکز آموزش عالی آزاد تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری صادر می‌شوند و کاملا معتبر هستند. اگر در این زمینه تردید دارید، هر زمان امکان پیگیری این مسئله از طریق وزارت علوم برای شما ممکن شده‌است. تنها کافی‌ است کدی که دریافت می‌کنید را از مراجع مرتبط با این وزارتخانه استعلام کنید.

از دیگر دلایلی که بهره‌مندی از دوره MBA گرایش بازرگانی را مطلوب می‌کند، امکان استفاده عمومی از این آموزش‌هاست. آیا ساکن شهرستان هستید و رفت‌وآمد همیشگی به پایتخت شما را آزار می‌دهد؟ شرکت در این دوره‌ها این فرصت را در اختیار شما قرار داده‌است که در هر منطقه و شهری و بدون نیاز به حضور در تهران، همسان با سایر افراد آموزش ببینند و حرفه‌ای شوید. اساتیدی که در این دوره‌ها به آموزش متقاضیان مشغول هستند، عضو هیئت علمی بوده و در این حوزه بسیار مجرب هستند.

دلیل دیگر آن است که شما با شرکت در دروه‌ غیر حضوری MBA این فرصت را دارید که در بسیاری از هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. این مسئله مخصوصا برای کارآفرینانی که قصد کاهش هزینه‌های شروع کار و تجارت خود را دارند کاملا مطلوب خواهد بود.

شاید تمایل داشته باشید بدانید در طول دوره چه نکاتی را می‌آموزید؟

در ابتدا کمی دررابطه‌با تاریخچه این رشته تجاری و اصول و مبانی اولیه آن به شما تدریس می‌شود. در ادامه چرایی و اهمیت کار در این زمینه برای شما مشخص می‌شود. سپس با عواملی که به صورت مستقیم در موفقیت یا شکست در این زمینه تاثیرگذار هستند اشاره می‌شود.

همچنین روش‌هایی را می‌آموزید که به شما کسب سود بیشتر را پیشنهاد می‌کنند. آیا از شیوه‌ها و ترفندهای حفظ سرمایه اطلاع دارید؟ آشنایی با بازرهای مختلف سرمایه‌گذاری، شناخت بازار و مشتریان از دیگر الزامات کار در این حوزه هستند. به‌طور کلی تمامی آموزش‌هایی که به موفقیت بیشتر شما منجر می‌شود را در اختیار خواهید داشت.

علاوه‌بر آموزش مهارت‌های مدیریتی، باید با رفتار مصرف‌کنندگان نیز آشنایی داشته باشید و همچنین به اطلاعاتی در زمینه اقتصاد دست یابید. ارزش افزوده، مالیات، انبارداری، دانش و فنون مالی، نحوه برخورد با مشتریان و بازاریابی از دیگر مهارت‌هایی است که در طول دوره MBA از آن بهره‌مند خواهید شد.

این دوره MBA به چه افرادی توصیه می‌شود؟

به تمام افرادی که به ورود به این حوزه تجاری علاقه‌مند هستند گذراندن این دوره‌ها توصیه می‌شود. درصورتی‌که نیاز به دریافت  اطلاعات کاملا تخصصی در این حوزه دارید، گذراندن این دوره به شما پیشنهاد می‌شود. در طول این دوره با مدیریت و مبانی آن آشنا خواهید شد و نظریه‌های مختلف در این حوزه را بررسی خواهید کرد.

ممکن‌است حتی شما مدیر یک شرکت بازرگانی نباشید یا قصد راه‌‌اندازی چنین شرکتی را نداشته باشید. در این ‌صورت با در اختیار داشتن این مدرک معتبر به یک کارمند، مدیر و مشاور حرفه‌ای در این زمینه تبدیل می‌شوید که کسب وکارها و تجارت‌های بسیاری تمایل به همکاری با شما خواهند داشت.

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

MBA مخفف  Master of Business Administration، به معنی مدیریت ارشد کسب و کار می باشد.  این دوره برای ارتقاء مدیران حرفه ای و آینده نگر و با هدف کسب دانش و مهارت‌های مدیریت کسب وکار  برگزارمی شود. MBA در کشورهای توسعه یافته دوره ای شناخته شده و بسیار پرطرفدار برای مدیران و از جمله رشته های گرانقیمت بشمار می رود.

دوره MBA یکی از کامل‌ترین دوره‌ هایی است که در آن از صفر تا صد فعالیت های اجرایی یک شرکت یا سازمان را به مدیران آموزش می دهیم.اگر شما یک مدیر اجرایی، بازاریابی و یا یک کارآفرین هستید و یا قصد دارید در آینده در پست های مدیریتی مشغول به کار شوید، حضور در این دوره جایگاه مناسبی برای شما ایجاد می نماید.این دوره علاوه ‌بر مدیران و صاحبان کسب و کار، کارشناسان IT، مدیران استراتژی و بازاریابی و در نهایت هر فردی که به دنبال یافتن پست های مدیریتی در سازمان و شرکت ها است پیشنهاد می‌شود.

برای شرکت در این دوره نیاز به داشتن مدرک کارشناسی و یا حداقل ۵ سال سوابق مدیریتی می باشد.

افرادی که در این دوره ها شرکت میکنند علاوه بر فراگیری مهارت های مدیریت اجرایی یک سازمان دولتی یا شرکت تجاری ، گواهینامه ای مبنی بر تخصص ، مهارت و دانش سطح حرفه ای کسب وکار را نیز اخذ میکنند و در این دوره ها به شبکه ای از مدیران و صاحبان کسب وکار که در سطح ملی و بین المللی فعالیت دارند مرتبط خواهند شد.

گواهینامه پایان این دوره که مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوی بوده که با هولوگرام رسمی و شماره سریال اختصاصی در وبسایت VOHEC.IR قابل استعلام بوده و قابلیت ترجمه رسمی وزارت دادگستری و امورخارجه را نیز دارا می باشد.

۱
دوره برگزار شده

آرمانی شوید

۱
هیئت علمی
۱ +
سال سابقه
دوره های پیشنهادی

دوره مدیریت DBA

گواهینامه داخلی موسسه آرمان

دوره مدیریت اجرایی MBA

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

دوره جامع دیجیتال مارکتینگ

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

دوره جامع MBA استراتژیک

گواهینامه داخلی موسسه آرمان