MBA سالن های زیبایی

امروزه مدیریت سالن‌های زیبایی به یکی از مشاغل جذاب و پرطرفدار بدل شده ‌است. این شغل بسیار پردرآمد است و با توجه افراد به مسئله زیبایی، هرروز در حال رشد و گسترش است. افراد علاقه‌مند به راه‌اندازی کسب‌وکار در این زمینه باید علاوه‌ بر مهارت‌های شغلی، مدیریت تجارت کوچک یا بزرگ خود را نیز بیاموزند. دوره mba یک کپسول همه‌کاره است که در یک مدت زمان مشخص، تمام فنون و مهارت‌های موردنیاز برای مدیریت تمام‌عیار یک سالن زیبایی را به شما می‌آموزد.

موسسه آموزش عالی آرمان سعی نموده است با برگزاری دوره MBA گرایش مدیریت سالنهای زیبایی گامی کوچک در راستای افزایش مهارت فعالان صنعت زیبایی کشور بردارد .خاطرنشان می شود در انتهای دوره مدرک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری با قابلیت ترجمه و تایید قوه قضاییه و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که گواهینامه معتبری در داخل و خارج از کشور می باشد به فارغ التحصیلان این دوره اعطا می نماید

 

مدرسین مجرب

بهرمندی از اساتید تراز اول کشور

معتبرترین گواهینامه

اعطا مدرک از وزارت علوم تحقیقات و فناوری

تجهیزات بروز

مجهزترین امکانات آموزشی

MBA مدیریت سالنهای زیبایی چیست:

مدیریت سالن های زیبایی یکی از پردرآمدترین مشاغل در کشور ایران می باشد و به همین دلیل افراد بسیار زیادی علاقمند ورود به این شغل و راه اندازی این کسب وکار هستند. به همین دلیل نرخ ورود به این کسب وکار به ویژه در بین جوانان و بویژه خانم ها بسیار زیاد هست. اما به همان اندازه که تقاضا برای این کار زیاد هست ، افراد بسیاری هم هستند که به آرزوهای خود از نظر درآمد و سودآوری نمیرسند و پس از مدتی سرخورده از این کسب وکار میشوند.
همانطور که می دانید، برای رشد و پیشرفت در هر کاری یا باید تجربه کافی و لازم را داشته و سالها شاگردی کرده باشید و یا با گذراندن دوره های آموزشی و کارورزی به درجه ای از مهارت در آن کسب وکار رسیده باشید تا بتوانید درآن بازار رقابت کنید.
نکته مهم بعدی این است که نه تنها به مهارتهای فنی برای یک کسب وکار نیاز هست بلکه مهارتهای مدیریت و داشتن نگرش سودآوری و بیزینس هم برای رشد و توسعه یک کسب وکار لازم و حیاتی است. و این تفاوت افرادی است که پس از مدتی در کار خود بزرگ شده و محل کار ، کارکنان و امکاناتشان را توسعه می دهند و پس از مدتی دارای برند معتبر و مشهوری می شوند و در مقابل افرادی را می بینیم که بعداز سالها همچنان خودشان به تنهایی و یا نهایتا به همراه یک همکار که عموما یکی از نزدیکان یا بستگان فرد هست کار و گذران زندگی می کند. که البته این هم نوعی از نگرش به کار و زندگی است و قابل احترام ولی رشد ،توسعه و برندینگ را همراه خود ندارد.

با این حال اگر می‌خواهید سرتان بی‌کلاه نماند و برای خود برند و کسب وکار معروفی داشته باشید، بهتر است دست بجنبانید و در دوره MBA مدیریت سالن‌ های زیبایی شرکت کنید.

اما چرا گذراندن دوره MBA در این حوزه و تا این اندازه توصیه می‌شود؟

مدیریت یک سالن آنچنان که تصور می‌کنید کار آسانی نیست. در گام نخست باید به‌خوبی با فراز و نشیب‌های این حرفه آشنایی داشته باشید. بنابراین اگر تاکنون تجربه کار در یک سالن، آرایشگاه یا پیرایشگاه را نداشته‌اید، بهتر است حتما دوره MBA مدیریت سالن‌ های زیبایی را بگذرانید؛ چراکه تجارب مفیدی را می‌آموزید.

در طول دوره فرا می‌گیرید که چگونه یک سالن زیبایی را به صورت صفر تا صد مدیریت کنید. در این راستا نه‌ تنها دچار ضرر و زیان نشوید، بلکه سود سرشاری نیز کسب کنید! نکته جالب‌توجه درخصوص این قبیل کلاس‌ها این است که شما هیچ محدودیتی از نظر سنی و تحصیلی ندارید. برگزار کنندگان این دوره‌ها به‌ خوبی می‌دانند گاهی افراد بدون بهره‌مندی از دانش آکادمیک، شم مدیریتی بالایی داشته و برای پرورش استعدادهای خود تنها نیاز به آموزش‌های حرفه‌ای مانند این دوره دارند.

از طرفی شما دائما با افراد مختلف از فرهنگ‌ها و سنن متفاوت برخورد دارید. درواقع شما باید یک روانشناس قهار باشید و بتوانید نیازها و سلایق مشتریان را به‌درستی پیش‌بینی کنید. در‌این‌صورت است که کار شما در مدت زمان کوتاهی سکه می‌شود. در دوره MBA مدیریت سالن‌ های زیبایی تا حد امکان شما با این فنون روانشناسی و مردم‌شناسی آشنا می‌شوید و نحوه صحیح برخورد با دیگران را می‌آموزید.

توانایی کسب شده در انتهای دوره MBA سالنهای زیبایی:

  • تعامل با مشتریان و درک نیازها و خواسته‌های آن‌ها؛
  • نحوه مدیریت سالن؛
  • طریقه برخورد با پرسنل و نیروی انسانی؛
  • کمک به پرورش قدرت بروزرسانی مهارت‌ها؛
  • تاثیر در دستیابی ‌به قدرت خلاقیت؛

در پایان این دوره قادر خواهید بود جلسات مختلف را مدیریت کرده و نقشه استراتژیکی برای سازمان طراحی کنید. همچنین به بازاریابی حرفه ای تبدیل شده و هنگام فروش محصولات خود با دقت بیشتری عمل خواهید کرد. فنون مذاکره را به خوبی فرا گرفته و در مواقع بحرانی بهترین تصمیم را خواهید گرفت.

دستاورد دیگری که دوره MBA برایتان خواهد داشت، بهبود روابطتان با مشتری و همچنین آشنایی کامل با سیستم CRM می باشد. در نهایت، مهم ترین دستاورد برای شرکت کننده، بهبود جایگاه شغلی و در نتیجه افزایش درآمد می باشد.

شاید تمایل داشته باشید بدانید پس از گذراندن دوره MBA مدیریت سالن‌ های زیبایی چه چیزی نصیب شما می‌شود؟

با وجود آنکه داشتن تبحر حرف اول و آخر را در هر رشته‌ای می‌زند، چشمان بسیاری از مشتریان به‌ دنبال آن است که مدارک معتبر و حرفه‌ای شما را ببیند. این یک حقیقت است که در صورت داشتن اعتبار مناسب، افراد بیشتری برای نخستین بار به کار و تخصص شما اعتماد می‌کنند.

مدرکی که نه‌ تنها از سوی تمامی مراجع داخلی بلکه در مجامع جهانی نیز معتبر باشد . در صورتی‌که شما قصد راه‌اندازی یک کسب‌وکار بین‌المللی دارید، این مدرک کاملا سودمند و مفید خواهد بود. تمام این مزایا را باید درکنار تبحر و مهارت‌هایی قرار دهید که در طول دوره به ‌دست آوردید. پس از دوره شما یک متخصص مجرب و حرفه‌ای در کار خود هستید که به‌خوبی قوانین مدیریت یک سالن زیبایی را می‌داند و از سوی دیگر موفق به دریافت اعتبارنامه‌ای رسمی و بین‌المللی شده‌است.

این دوره به شما کمک می‌کند آینده شغلی مناسبی داشته باشید و دستیابی ‌به آرمان‌ها و اهداف مسیر پیش‌روی شما قابل دسترس باشد. توجه به این نکته ضروری است که در حوزه کاری گاهی ماهی از آب گرفته شده، دیگر زنده و تازه نیست! بدین معنا که برخی مشاغل دارای سنین خاصی برای یادگیری هستند. مخصوصا سن آرایشگری که نیاز به حوصله و صبوری بسیاری دارد! بنابراین، فرصت‌های پیش‌آمده را مغتنم بشمارید و از آموزه‌های جدید برای کسب سود و درآمد بیشتر بهره ببرید.

شاید با این سوال مواجه شوید که دوره MBA برای چه افرادی مناسب است؟

باید گفت یادگیری این مهارت‌ها تقریبا به تمام افراد علاقه‌مندی پیشنهاد می‌شود که نمی‌دانند حلقه مفقوده‌ای که باعث شکست‌های پی‌درپی آن‌ها در کسب‌وکار می‌شود چیست و البته هر فردی که تصور می‌کند علاقه زیادی به کار در این رشته دارد.

آیا مدرک MBA مدیریت سالنهای زیبایی اعتبار دارد و با آن چه فرصتهای شغلی به وجود می آید ؟

در نگاه نخست باید این مسئله را مطرح کنیم که مدارک ارائه‌شده توسط موسسات آموزش عالی آزاد از سوی وزارت علوم قابل تایید هستند و درواقع این مدارک تحت‌نظارت این ارگان که بالاترین مرجع آموزشی کشور است صادر می‌شود. شما این امکان را در اختیار دارید که بارکد درج شده بر روی مدرک خود را از طریق سایت وزارت علوم استعلام نموده و هویت آن را بررسی نمایید.

گواهینامه MBA به‌اندازه‌ای اعتبار دارد که شما برای راه‌اندازی کسب‌وکارهای بین‌‌المللی یا اشتغال در شرکت‌های خارجی در کشورهای مختلفی نیز امکان استفاده از آن را خواهید داشت. این مدرک اعتبار جهانی دارد و توسط بسیاری از شرکت‌های خارجی پذیرفته می‌شود. مدرک MBA در خارج از کشور همسطح کارشناسی ارشد شناخته شده و اعتبار زیادی را به دارنده مدرک می افزاید

تمام سالنهای زیبایی به افراد ماهر و متخصصی نیاز دارند که از اصول مدیریت و بازاریابی آگاه باشند. از طرفی ممکن ‌است شما تمایل به راه‌اندازی سالن زیبایی خود را  داشته باشید، اکنون زمان آن رسیده‌ است که اصول و مبانی پایه آن را بیاموزید و تمام رویاهای همیشگی خود را محقق کنید.

این موارد در حالی ‌است که شما قصد راه‌اندازی کسب‌وکاری را نداشته باشید و تنها تمایل به داشتن شغلی در تجارت دیگران داشته باشید. هدف اصلی دوره‌های MBA آن است که مدیران و صاحبان مشاغل و کارآفرینان را برای دستیابی به قدرت مدیریت بهینه راهنمایی کند. این دوره شامل متدهای جدیدی است و به‌ همین علت با عنوان دکترای مدیریت کسب‌وکار شناخته می‌شود.

 درنتیجه افرادی که موفق به دریافت مدارک مرتبط با این مهارت‌ها می‌شوند، از حقوق و مزایای بسیاری بهره‌مند می‌شوند. بدون درنظر گرفتن اینکه این تکنیک‌های مدرن را در کسب‌وکار خود به‌کار می‌بندید یا آن را صرف تجارت دیگران می‌کنید، منجر به موفقیت‌های تجاری و مالی شما و تجارت مذکور خواهد شد.

شما در هر مرحله‌ای از یادگیری و حتی اشتغال به این حرفه که باشید، با فراگیری این مهارت‌ها چند پله رشد می‌کنید و با استفاده از آموزه‌های خود راه‌های جدیدتری برای کسب سود بیشتر به‌ دست می‌آورید.

مخاطبان دوره MBA سالن های زیبایی چه کسانی هستند

در دوره MBA سالنهای زیبایی صفرتاصد فعالیت های اجرایی یک سالن زیبایی به افراد آموزش داده می شود از آن جایی که این دوره ها کاربردی هستند در صورت یادگیری صحیح، افراد در هر سطحی که فعالیت داشته باشند، موفق خواهند شد.

مدیران اجرایی، سرمایه گذاران سالنها و …. از جمله مخاطبان اصلی این دوره می باشند، همچنین افرادی که در آینده قرار است به پست مدیریت سالنهای زیبایی  منصوب شوند نیز می توانند از آموزش های این دوره استفاده نمایند.

آخرین دسته از مخاطبان دوره MBA مدیریت سالنهای زیبایی  ، افرادی هستند که در رشته دیگری تحصیل کرده اند اما علاقه مند به راه اندازی یک سالن زیبایی هستند. به عنوان مثال شخصی که مدرک کارشناسی IT را دریافت کرده است و قصد دارد مدیریت یک سالن زیبایی را برعهده بگیرد؛ و یا شخصی که قصد پر کردن خلاء های موجود در اطلاعات خود در کسب و کار خود را دارد.

ویژگیهای دوره MBA سالنهای زیبایی آرمان:

برگزاری دوره بصورت حضوری و غیرحضوری

دوره حضوری MBA:

دوره حضوری MBA طی یکسال و در ۳۰۰ ساعت برای شرکت کنندگان در ایام آخر هفته (پنج شنبه و جمعه )  برگزار می شود. این دوره توسط اساتید مجرب و تراز اول کشور تدریس شده و به همین دلیل نگرانی از بابت نحوه تدریس اساتید وجود نخواهد داشت، 

دوره غیرحضوری MBA :
در دنیای امروز افراد مشغله های فراوانی دارند به خصوص شرایط کنونی جامعه که به علت ویروس کرونا برخی افراد تمایل به شرکت در کلاس های حضوری را ندارند باعث شد تا آموزش عالی آرمان با استفاده از فن آوری های روز آموزشی اقدام به برگزاری دوره های غیرحضوری نماید تا افراد بتوانند در هر شرایطی از آموزش های مختلف بهره مند شوند.

دوره غیر حضوری MBA ، به طور خاص برای افرادی در نظر گرفته شده است که به علت مشغله کاری و یا دوری مسافت نمی توانند به صورت حضوری در کلاسها شرکت نموده و یا نمی توانند مدت زمان طولانی را صرف یادگیری و آموزش نمایند ،همچنین برای افرادی که در این حوزه دانش و مهارت لازم را داشته اند ولی فاقد مدرک آموزشی معتبر می باشند پیشنهاد می شود.
دوره غیر حضوری MBA به دلیل کوتاه بودن دوره و همچنین پایین بودن هزینه آن نسبت به دوره حضوری ، به طور خاص مورد استقبال افراد قرار می گیرد.
در دوره های غیرحضوری MBAمحتوای آموزشی توسط اساتید تراز اول داخل و خارج از کشور بصورت آموزش تصویری تولید و در قالب دی وی دی های آموزشی و یا پلتفرم آموزشی موسسه بنام ویدمی (سرویس اشتراک ویدیو آموزشی ) در دو نسخه اندروید و آیفون عرضه می شود.
مزایای دیگر دوره غیرحضوری MBA موسسه آموزش عالی آرمان نسبت به سایر موسسات امکان شرکت دانشجویان غیرحضوری MBA در کلاسهای آنلاین جهت رفع مشکلات دانشجویان محترم می باشد، لذا دانشجویان دوره های غیرحضوری MBA همچون شرکت کنندگان دوره جامع MBA بصورت حضوری امکان ارتباط با اساتید مجموعه را خواهند داشت 

آموزش دوره بدون پیش نیازهای مدیریتی

کلیه آموزشهای دوره MBA بر اساس نیاز کسب و کارهای داخلی طراحی شده و مباحث بصورت کاملا کاربردی و بصورت صفر تا صد تدوین گردیده است به شکلی که دیگر نیاز به هیچ پیش زمینه آموزشی نمی باشد و فرد با شرکت دوره دوره MBA با تمام مهارتها و دانشهای مورد نیاز جهت مدیریت یک کسب و کار آشنا می شود 

پنل کاربری آموزشی بصورت مادامالعمر

پس از شرکت در دوره یک پنل آموزشی در اختیار شرکت کننده قرارداده می شود که در آن محتواهی آموزشی اعم از کتابهای الکترونیک ، ویدیئو های آموزشی و پادکستهای مدیریتی قرارداد شده است و شرکت کنندگان می تواننده بصورت همیشگی از این محتواها استفاده نمایند .

همچنین با بروز رسانی محتواها شرکت کنندگان امکان دسترسی به محتواها را خواهند داشت.

ارتباط با سایر مدیران کسب و کارها

با توجه به این نکته که قالبا تمام شرکت کنندگان دوره MBA خود دارای کسب و کار بوده لذا از جمله مزایای منحصر به فرد این دوره ، امکان ارتباط شرکت کننده ها با یکدیگر و ایجاد شبکه های کاری می باشد.
لذا به سبب اینگونه ارتباطات برای شرکت کننده فرصت شغلی مناسبی نیز ایجاد می شود

استفاده از تجربه افراد نیز می تواند سرعت پیشرفتتان را افزایش دهد. چراکه با درس گرفتن از اشتباهات مدیران، شما دیگر آن اشتباه را مرتکب نخواهید شد. 

هزینه مناسب و پرداخت اقساطی

با وجود گستردگی مباحث و استفاده از هیئت علمی با سابقه بالا در تدریس، هزینه دوره کاملا منصفانه می باشد. با این وجود به دلیل مشکلاتی که برخی افراد هنگام شرکت در دوره ها را دارند، امکان پرداخت به صورت اقساط نیز فراهم شده است. 

لازم به ذکر است این اقساط به صورتی تنظیم شده اند که کمترین فشار را به شرکت کننده وارد کنند. در حقیقت تلاش موسسه عالی آرمان این است که شخص با تمرکز بر روی مباحث دوره و نه هزینه آن، مباحث را به خوبی بیاموزد

گواهینامه دوره MBA:

پس از کیفیت آموزش، مهم ترین بخشی که در هنگام انتخاب دوره باید مورد توجه قرار دهید،مدرک پایان دوره می باشد. بسیاری از موسسات که دوره های MBA را برگزار می نمایند در پایان دوره مدرکی به شرکت کنندگان اعطا نمی کنند، برخی دیگر از موسسات نیز مدارکی را ارائه می دهند که فاقد اعتبار می باشد و در هنگام ارایه توسط شخص بامشکل مواجه می شود.

مطمئنا یکی از مهم ترین مسائلی که افراد هنگام ثبت نام در موسسه به آن اهمیت زیادی می دهند، مدرک اعطایی موسسه می باشد. طبیعتا هر اندازه گواهینامه پایان دوره (مدرک) از اعتبار بیشتری برخوردار باشد شرکت کننده در دوره پس از فارغ التحصیلی آسان تر می تواند آن را در به سازمانها ارایه نماید. موسسه آرمان به فارغ التحصیلان خود مدرک مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را ارائه می دهد که نه تنها در ایران بلکه در بسیاری از کشورهای دیگر نیز اعتبار دارد. به همین جهت حتی اگر شخصی قصد مهاجرت داشته باشد می تواند مدرک خود را ترجمه کرده و در کشور مورد نظر خود ارایه نماید .
خاطرنشان می شود گواهینامه پایان دوره مورد تایید و ممهور به مهر وزارت علوم تحقیقات و فناوری بوده با امکان تایید و ترجمه قوه قضائیه و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ویژه متقاضیان مهاجرت می باشد و فارغ التحصیلان می توانند جهت استعلام گواهینامه خود با وارد کردن بارکد درج شده در روی گواهینامه در سایت www.vohec.ir نسبت به دریافت اصالت گواهینامه خود اقدام نمایند .

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

MBA مخفف  Master of Business Administration، به معنی مدیریت ارشد کسب و کار می باشد.  این دوره برای ارتقاء مدیران حرفه ای و آینده نگر و با هدف کسب دانش و مهارت‌های مدیریت کسب وکار  برگزارمی شود. MBA در کشورهای توسعه یافته دوره ای شناخته شده و بسیار پرطرفدار برای مدیران و از جمله رشته های گرانقیمت بشمار می رود.

کسانی که می خواهند سالن آرایش و یا پیرایش  احداث کنند اما به دلیل عدم تجربه کافی در زمینه مدیریت سالن آرایشی و مراکز زیبایی اطلاعات کافی در حوزه اداره و مدیریت این مراکز را ندارند

شرکت کنندگان در این دوره علاوه بر فراگیری مهارت های مدیریتی می توانند در زمینه اداره و مدیریت مراکز مشابه سالن های زیبایی  نیز فعالیت داشته باشند

بله، در پایان دوره مدرک مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با قابلیت ترجمه ویژه مهاجرت اعطا می گردد.

گواهینامه پایان این دوره که مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوی بوده که با هولوگرام رسمی و شماره سریال اختصاصی در وبسایت VOHEC.IR قابل استعلام بوده و قابلیت ترجمه رسمی وزارت دادگستری و امورخارجه را نیز دارا می باشد.

۱
دوره برگزار شده

آرمانی شوید

۱
هیئت علمی
۱ +
سال سابقه
دوره های پیشنهادی
دوره مدیریت MBA

دوره مدیریت اجرایی MBA

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

دوره جامع دیجیتال مارکتینگ

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

دوره مدیریت DBA

گواهینامه داخلی موسسه آرمان

دوره مدیریت MBA

دوره غیرحضوری MBA

گواهینامه داخلی موسسه آرمان