MBA مالی

دوره‌های آموزشی مالی با هدف قراردادن قشر ویژه‌ای از جامعه تلاش دارد که سطح علمی و مهارتی مدیران مالی کشور را ارتقا دهد. بدیهی‌است هر اندازه که مدیران مالی توانایی بالایی در کنترل مشکلات و چالش‌های مالی کسب‌وکارهای خود داشته باشند، اقتصاد پویاتری را تجربه خواهیم کرد. این دوره به‌صورت غیر حضوری نیز برگزار می‌شود و با آموزش‌های مالی و نحوه برخورد با مشکلات و چالش‌های مالی، در دستیابی به سود و درآمد بیشتر بسیاری از صاحبان تجارت‌ها سهم ویژه‌ای دارد.

موسسه آموزش عالی آرمان سعی نموده است با برگزاری دوره MBA گرایش مالی گامی کوچک در راستای افزایش مهارت فعالان صنعت حسابداری و مالی بردارد .خاطرنشان می شود در انتهای دوره مدرک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری با قابلیت ترجمه و تایید قوه قضاییه و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که گواهینامه معتبری در داخل و خارج از کشور می باشد به فارغ التحصیلان این دوره اعطا می نماید

 

مدرسین مجرب

بهرمندی از اساتید تراز اول کشور

معتبرترین گواهینامه

اعطا مدرک از وزارت علوم تحقیقات و فناوری

تجهیزات بروز

مجهزترین امکانات آموزشی

اگر شما هم مدیر مالی یک مجموعه کوچک یا بزرگ هستید، احتمالا با مشکلات و چالش‌های بسیاری مواجه شده‌اید که گاهی حل آن‌ها برای شما سخت بوده ‌است. دوره‌های تخصصی و حرفه‌ای نظیر دوره MBA گرایش مالی این فرصت طلایی را در اختیار شما قرار می‌دهد که اطلاعات و دانش خود را در این زمینه ارتقا دهید.

جالب ‌است بدانید اداره یک مجموعه تنها با بهره‌مندی از دانش مدیریتی کار راحتی نیست و بهتر است در امور مالی نیز تخصص داشته باشید. برخی مدیران با عدم اطلاع از چنین مسئله‌ای با آینده کسب‌وکار خود بازی خطرناکی را آغاز می‌کنند که درنهایت به‌ نفع‌شان نخواهد بود. دانش مالی تقریبا مایه اصلی و پایه شروع هر کسب‌وکاری است و با رشد سازمان شما نیز باید در تمام زمینه‌ها مخصوصا مهارت‌ها و دانش مالی ارتقا یابید و به سطح پیشرفته‌تری وارد شوید.

شاید تصور کنید که گذراندن دوره‌هایی نظیر دوره MBA گرایش مالی چندان ضرورتی ندارد! در ادامه و با بررسی دانش و مهارت‌هایی که شما در طول این دوره می‌آموزید، اهمیت این مسئله را برای شما مشخص خواهیم کرد. درواقع این دانش سنگ بنایی برای دستاوردهای آینده شما خواهد بود که نهایتا به کسب مشاغل مناسب‌تر منجر خواهد شد.

البته نیاز نیست که شما حتما یک مدیر اجرایی و مرتبط با امور مالی باشید که شرکت در دوره غیر حضوری MBA به شما توصیه شود. درصورتی‌که قصد سرمایه‌گذاری دارید یا تمایل دارید کسب‌وکار خود را بدون درنظرگرفتن حوزه آن به‌ راه بیندازید، باید از اصول و مبانی ابتدایی و البته پیشرفته تجارت امروزی آشنا باشید. بنابراین در یک کلام باید گفت که حضور در این دوره و کسب گواهینامه MBA برای تمامی افرادی که در حوزه‌های مختلف مشغول به فعالیت هستند، توصیه می‌شود.

ازطرفی ممکن ‌است شما به فکر رشد و ارتقای کسب‌وکار دیگران باشید که مسئولیت آن به عهده شما واگذار شده‌ است. با بهره‌مندی از این دانش و مهارت‌ها این شما هستید که آینده مثبت و سازنده‌ای را برای این تجارت‌ها تعیین می‌کنید.  به چه میزان سرمایه‌گذاری برای هر شغلی نیاز است؟ آیا با مبانی بودجه‌بندی آشنایی دارید؟ شرکت در کلاس‌های حضوری یا غیر‌حضوری دوره MBA گرایش مالی این فرصت بی‌نظیر را در اختیار عموم مردم مخصوصا صاحبان کسب‌وکارهای مختلف قرار می‌دهد که رشد بیشتری را از آن خود یا تجارت‌شان کنند.

معمولا بیشتر افرادی که به مدیریت مالی یک مجموعه مشغول هستند یا در سمتی قرار دارند که با مسائل مالی یک سیستم تجاری در ارتباط هستند، برای شرکت در چنین دوره‌هایی مناسب هستند.

در طول این آموزش‌ها شما علاوه‌بر آشنایی با مبانی مدیریت یک مجموعه، معمولا با اصول اولیه مالی آشنا خواهید شد که برای یک سرمایه‌گذاری یا اداره مالی یک سازمان نیاز است. اگر به‌دنبال توسعه کسب‌وکار یا تجارت‌های مختلف هستید، بهتر است ثبت‌نام در دوره MBA گرایش مالی را از دست ندهید.

در طول این آموزه‌ها شما با مباحث و مبانی کسب‌وکارها و سازوکار مالی آن‌ها آشنا می‌شوید و به قوانین و قواعد جاری در این حوزه مسلط خواهید شد. کنترل جریان نقدینگی یک مجموعه و ارزشیابی‌های دوره‌ای نیز از دیگر وظایفی است که یک مدیر مالی را بر آن می‌دارد که به فکر ارتقای دانش و مهارت‌های خود باشد که از این جهت، دوره MBA گرایش مالی بسیار مناسب است. همچنین تحلیل‌ها و تفاسیری که برای این امور به آن نیاز دارید نیز در اختیار شما قرار می‌گیرند.  

جالب ‌است بدانید حتی بسیاری از افرادی که در موسسات مالی و اعتباری مختلف فعالیت می‌کنند یا قصد راه‌اندازی چنین مجموعه‌هایی را دارند، به این دانش و مهارت‌ها نیاز خواهند داشت؛ چراکه با مدیریت موجودی‌های خود آشنایی کاملی پیدا می‌کنند. درصورتی‌که تمایل به برآورد هزینه‌های موردنیاز سازمان خود را دارید، بهره‌مندی از این دانش و مهارت‌ها برای شما الزامی است.

ازآنجایی‌که این دوره‌ها آموزش‌های کامل و جامعی را مهیا می‌کنند و در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهند، از این جهت برای ورود به بازار کار نیز مناسب هستند. این بدین معناست که شما پس از گذراندن دوره MBA گرایش مالی و دریافت مدرک MBA فرصت‌های شغلی مناسبی در اختیار خواهید داشت.

جالب‌است بدانید امروزه بسیاری از دانشگاه‌های دولتی یا غیردولتی در کشور به آموزش این مهارت‌ها و دانش مشغول هستند. ممکن ‌است این سوال برای شما ایجاد شود که بااین‌وجود چرا بسیاری از افراد به شرکت در دوره غیر‌حضوری MBA تمایل دارند؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم تقریبا مبانی مشابهی در رشته‌های دانشگاهی این رشته‌ها وجود دارد. اما طبیعی ‌‌است آموزش‌هایی که شما در طول شرکت در این دوره‌ها دریافت می‌کنید، کاملا عملی و کاربردی هستند و از این نظر بسیار سودمند خواهند بود. از طرفی دوره MBA گرایش مالی در دوره‌های کوتاه‌تری نسبت به ترم‌های دانشگاهی برگزار می‌شود که این مسئله کاملا مطابق با نیازهای جامعه در دسترس سریع به اطلاعات است.

تمامی مدرسینی که در طول این دوره‌ها دروس مختلف را تدریس می‌کنند، از بهترین و مجرب‌ترین اساتید دانشگاهی محسوب می‌شوند و عمدتا از اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها هستند؛ بنابراین شما از سطح بالایی از کیفیت آموزشی بهره‌مند خواهید شد. از طرفی پس از کسب حداقل امتیازهای لازم در پایان دوره شما موفق به کسب مدرک MBA خواهید شد که از اعتبار بالایی برخوردار است.

در مبحث اعتبار این مدرک باید بگوییم که تحت نظارت وزارت علوم برگزار می‌شود و کاملا معتبر است. اعتبار آن به ‌اندازه‌ای است که از نظر بسیاری از شرکت‌ها و ارگان‌های خارجی موردقبول است. به ‌همین علت بسیاری از افراد علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در کشورهای خارجی در پی دستیابی به این مدرک معتبر هستند؛ چراکه فرصت راه‌اندازی کسب‌وکار موردنظر خود را خواهند داشت. از طرفی افرادی که قصد مهاجرت به برخی کشورها را دارند نیز با دستیابی به گواهینامه MBA مخصوصا در حوزه‌های پرطرفدار و کاربردی مانند دوره MBA گرایش مالی، مسیر پیش‌روی خود را هموارتر می‌کنند.

از دیگر مزایای شرکت در دوره MBA گرایش مالی آن است که به‌صورت غیرحضوری نیز برگزار می‌شوند. دراین‌صورت حتی افرادی که به هر دلیلی امکان رفت‌وآمد به تهران را نداشته باشند، از این فرصت آموزشی فوق‌العاده بهره‌مند خواهند شد. درحالی‌که در گذشته و با وجود برگزاری کلاس‌ها به‌صورت حضوری افراد علاقه‌مند و مستعد بسیاری از این ویژگی بی‌نظیر بی‌بهره بودند

برگزاری دوره بصورت حضوری و غیرحضوری

دوره حضوری MBA:

دوره حضوری MBA طی یکسال و در ۳۰۰ ساعت برای شرکت کنندگان در ایام آخر هفته (پنج شنبه و جمعه )  برگزار می شود. این دوره توسط اساتید مجرب و تراز اول کشور تدریس شده و به همین دلیل نگرانی از بابت نحوه تدریس اساتید وجود نخواهد داشت.

خاطرنشان می شود در صورت عدم حضور دانشجویان در هر جلسه فایل آموزشی در سامانه آموزش غیرحضوری LMS موسسه جهت دستیابی دانشجویان به مباحث جلسات مقدور می باشد .

دوره غیرحضوری MBA :
در دنیای امروز افراد مشغله های فراوانی دارند به خصوص شرایط کنونی جامعه که به علت ویروس کرونا برخی افراد تمایل به شرکت در کلاس های حضوری را ندارند باعث شد تا آموزش عالی آرمان با استفاده از فن آوری های روز آموزشی اقدام به برگزاری دوره های غیرحضوری نماید تا افراد بتوانند در هر شرایطی از آموزش های مختلف بهره مند شوند.

دوره غیر حضوری MBA ، به طور خاص برای افرادی در نظر گرفته شده است که به علت مشغله کاری و یا دوری مسافت نمی توانند به صورت حضوری در کلاسها شرکت نموده و یا نمی توانند مدت زمان طولانی را صرف یادگیری و آموزش نمایند ،همچنین برای افرادی که در این حوزه دانش و مهارت لازم را داشته اند ولی فاقد مدرک آموزشی معتبر می باشند پیشنهاد می شود.
دوره غیر حضوری MBA به دلیل کوتاه بودن دوره و همچنین پایین بودن هزینه آن نسبت به دوره حضوری ، به طور خاص مورد استقبال افراد قرار می گیرد.
در دوره های غیرحضوری MBAمحتوای آموزشی توسط اساتید تراز اول داخل و خارج از کشور بصورت آموزش تصویری تولید و در قالب دی وی دی های آموزشی و یا پلتفرم آموزشی موسسه بنام ویدمی (سرویس اشتراک ویدیو آموزشی ) در دو نسخه اندروید و آیفون عرضه می شود.
مزایای دیگر دوره غیرحضوری MBA موسسه آموزش عالی آرمان نسبت به سایر موسسات امکان شرکت دانشجویان غیرحضوری MBA در کلاسهای آنلاین جهت رفع مشکلات دانشجویان محترم می باشد، لذا دانشجویان دوره های غیرحضوری MBA همچون شرکت کنندگان دوره جامع MBA بصورت حضوری امکان ارتباط با اساتید مجموعه را خواهند داشت 

آموزش دوره بدون پیش نیازهای مدیریتی

کلیه آموزشهای دوره MBA بر اساس نیاز کسب و کارهای داخلی طراحی شده است و مباحث بصورت کاملا کاربردی (صفر تا صد) تدوین گردیده است به شکلی که دیگر نیاز به هیچ پیش زمینه آموزشی نمی باشد و فرد با شرکت دوره دوره MBA با تمام مهارتها و دانشهای مورد نیاز جهت مدیریت یک کسب و کار آشنا می شود 

پنل کاربری آموزشی بصورت مادام العمر

پس از ثبت ناک در دوره یک پنل آموزشی در اختیار شرکت کننده قرارداده می شود که در آن محتوای آموزشی اعم از کتب الکترونیک ، ویدیو های آموزشی و پادکستهای مدیریتی قرارداد شده است و شرکت کنندگان می تواننده بصورت همیشگی از این محتواها استفاده نمایند .

همچنین با بروز رسانی محتواها شرکت کنندگان امکان دسترسی به محتواها را خواهند داشت.

ارتباط با سایر مدیران کسب و کارها

با توجه به این نکته که قالبا تمام شرکت کنندگان دوره MBA، خود دارای کسب و کار بوده لذا از جمله مزایای منحصر به فرد این دوره ، امکان ارتباط شرکت کننده ها با یکدیگر و ایجاد شبکه های کاری می باشد.
لذا به سبب اینگونه ارتباطات برای شرکت کننده فرصت شغلی مناسبی نیز ایجاد می شود

استفاده از تجربه افراد نیز می تواند سرعت پیشرفت را افزایش دهد.

هزینه مناسب و پرداخت اقساطی

با وجود گستردگی مباحث و استفاده از هیئت علمی با سابقه در تدریس، هزینه دوره کاملا منصفانه می باشد. با این وجود موسسه آموزش عالی آرمان سعی نموده تا با امکان پرداخت شهریه به صورت اقساط عی در رفع مشکل افراد هنگام شرکت در دوره ها را داشته باشد 
لازم به ذکر است این اقساط به صورتی تنظیم شده اند که کمترین فشار را به شرکت کننده وارد کنند. در حقیقت تلاش موسسه عالی آرمان این است که شخص با تمرکز بر روی مباحث دوره و نه هزینه آن، مباحث را به خوبی بیاموزد.

توانایی های کسب شده در دوره MBA

در پایان این دوره قادر خواهید بود جلسات مختلف را مدیریت کرده و نقشه استراتژیکی برای سازمان طراحی کنید. همچنین به بازاریابی حرفه ای تبدیل شده و هنگام فروش محصولات خود با دقت بیشتری عمل خواهید کرد. فنون مذاکره را به خوبی فرا گرفته و در مواقع بحرانی بهترین تصمیم را خواهید گرفت.

دستاورد دیگری که دوره MBA برایتان خواهد داشت، بهبود روابطتان با مشتری و همچنین آشنایی کامل با سیستم CRM می باشد. در نهایت، مهم ترین دستاورد برای شرکت کننده، بهبود جایگاه شغلی و در نتیجه افزایش درآمد می باشد.

گواهینامه دوره MBA:

بعد از کیفیت آموزش، مهم ترین بخشی که در هنگام انتخاب دوره باید مورد توجه قرار دهید،مدرک پایان دوره می باشد. بسیاری از موسسات که دوره های MBA را برگزار می نمایند در پایان دوره مدرکی به شرکت کنندگان اعطا نمی کنند، برخی دیگر از موسسات نیز مدارکی را ارائه می دهند که فاقد اعتبار می باشد این عامل در آینده هنگام استخدام،مهاجرت و یا جمع آوری رزومه ، شخص را با مشکل مواجه می نماید.

مطمئنا یکی از مهم ترین مسائلی که افراد هنگام ثبت نام در موسسه به آن اهمیت زیادی می دهند، مدرک اعطایی موسسه می باشد. طبیعتا هر اندازه گواهینامه پایان دوره (مدرک) از اعتبار بیشتری برخوردار باشد شرکت کننده در دوره پس از فارغ التحصیلی آسان تر می تواند آن را در به سازمانها ارایه نماید. موسسه آرمان به فارغ التحصیلان خود مدرک مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را ارائه می دهد که نه تنها در ایران بلکه در بسیاری از کشورهای دیگر نیز اعتبار دارد. به همین جهت حتی اگر شخصی قصد مهاجرت داشته باشد می تواند مدرک خود را ترجمه کرده و در کشور مورد نظر خود ارایه نماید .
خاطرنشان می شود گواهینامه پایان دوره مورد تایید و ممهور به مهر وزارت علوم تحقیقات و فناوری بوده با امکان تایید و ترجمه قوه قضائیه و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ویژه متقاضیان مهاجرت می باشد و فارغ التحصیلان می توانند جهت استعلام گواهینامه خود با وارد کردن بارکد درج شده در روی گواهینامه در سایت www.vohec.ir نسبت به دریافت اصالت گواهینامه خود اقدام نمایند .

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

MBA مخفف  Master of Business Administration، به معنی مدیریت ارشد کسب و کار می باشد.  این دوره برای ارتقاء مدیران حرفه ای و آینده نگر و با هدف کسب دانش و مهارت‌های مدیریت کسب وکار  برگزارمی شود. MBA در کشورهای توسعه یافته دوره ای شناخته شده و بسیار پرطرفدار برای مدیران و از جمله رشته های گرانقیمت بشمار می رود.

دوره MBA یکی از کامل‌ترین دوره‌ هایی است که در آن از صفر تا صد فعالیت های اجرایی یک شرکت یا سازمان را به مدیران آموزش می دهیم.اگر شما یک مدیر اجرایی، بازاریابی و یا یک کارآفرین هستید و یا قصد دارید در آینده در پست های مدیریتی مشغول به کار شوید، حضور در این دوره جایگاه مناسبی برای شما ایجاد می نماید.این دوره علاوه ‌بر مدیران و صاحبان کسب و کار، کارشناسان IT، مدیران استراتژی و بازاریابی و در نهایت هر فردی که به دنبال یافتن پست های مدیریتی در سازمان و شرکت ها است پیشنهاد می‌شود.

برای شرکت در این دوره نیاز به داشتن مدرک کارشناسی و یا حداقل ۵ سال سوابق مدیریتی می باشد.

افرادی که در این دوره ها شرکت میکنند علاوه بر فراگیری مهارت های مدیریت اجرایی یک سازمان دولتی یا شرکت تجاری ، گواهینامه ای مبنی بر تخصص ، مهارت و دانش سطح حرفه ای کسب وکار را نیز اخذ میکنند و در این دوره ها به شبکه ای از مدیران و صاحبان کسب وکار که در سطح ملی و بین المللی فعالیت دارند مرتبط خواهند شد.

گواهینامه پایان این دوره که مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوی بوده که با هولوگرام رسمی و شماره سریال اختصاصی در وبسایت VOHEC.IR قابل استعلام بوده و قابلیت ترجمه رسمی وزارت دادگستری و امورخارجه را نیز دارا می باشد.

۱
دوره برگزار شده

آرمانی شوید

۱
هیئت علمی
۱ +
سال سابقه
دوره های پیشنهادی
دوره مدیریت MBA

دوره مدیریت اجرایی MBA

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

دوره جامع دیجیتال مارکتینگ

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

دوره مدیریت DBA

گواهینامه داخلی موسسه آرمان

دوره مدیریت MBA

دوره غیرحضوری MBA

گواهینامه داخلی موسسه آرمان