ســوالاتــ رایــج

ســـوالات مـــتداول آرمــانـ کالـــج

ارســـــــــالـ پـــــــــرسـش  موسسه آموزش عالی آرمان دارای چه مجوزی می باشد ؟

  موسسه آموزش عالی آرمان از سال ۱۳۸۶ با اخذ مجوز قطعی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری اقدام به برنامه ریزی و تدوین دوره های کاربردی ویژه بازار کار نموده است و بیش از یک دهه نسبت به برگزاری دوره های مذکور سابقه فعالیت دارد.

  موسسه آموزش عالی آرمان در چه حوزه های دوره های آموزشی برگزار می نماید؟

  موسسه آموزش عالی آرمان در حوزه های معماری ، عکاسی ،مدیریت ،روانشناسی  و… با بیش از یک دهه سابقه فعالیت می نماید .

  آیا امکان پرداخت اقساطی شهریه می باشد ؟

  بله ، امکان پرداخت اقساط شهریه می باشد البته در صورت پرداخت یکجا امکان بهره مندی از تخفیف و همچنین عدم افزایش شهریه در سنوات آموزشی وجود دارد .

  در پایان دوره های آرمان چه گواهینامه ای ارائه می شود ؟

  درپایان دوره گواهینامه مورد تایید و ممهور به مهر وزارت علوم تحقیقات و فناوری با امکان ترجمه و تایید قوه قضاییه و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران اعطا می شود.

  گواهینامه وزارت علوم دارای چه اعتباری می باشد ؟

  با توجه به تایید گواهینامه پایان دوره توسط وزارت علوم تحقیقات و فناوری امکان ترجمه و تایید قوه قضاییه و وزارت امور خارجه ویژه افرادی که متقاضی مهاجرت می باشد بوجود می آید البته در داخل کشور نیز با توجه به تایید مدارک توسط وزارت علوم در کلیه ادارات دولتی و خصوصی قابل ارایه و ارزشیابی می باشد.

  آیا یک نفر می تواند همزمان در چند دوره شرکت کند؟

  بله ، فقط بایستی تداخل زمانی نداشته باشد.

  آیا امکان استعلام گواهینامه پایان دوره دریافت شده از وزارت علوم می باشد ؟

  بله ،کافیست بارکد درج شده در روی گواهینامه را در سایت استعلام مدارک به نشانی vohec.ir وارد نموده تا تصویر گواهینامه شما نمایش داده شود ضمنا گواهینامه های مورد تایید وزارت علوم دارای هالوگرام و موارد امنیتی جهت جلوگیری از سو استفاده های احتمالی داراست.

  آیا مدارک آرمان در خارج از کشور هم اعتبار دارد ؟

  بله ، در خارج از کشور با توجه به تایید و ممهور بودن مدارک به مهر وزارت علوم همانند مدارک دانشگاهی دارای اعتبار و ارزشیابی می شود.

  تفاوت دوره های آرمان با دانشگاه ها در چیست ؟

  در تعریف دوره های آرمان سعی شده است نیاز واقعی بازار کار مد نظر باشد و نسبت به آموزشهای تئوری اکیدا خودداری می شود ضمنا اساتید هر دوره علاوه بر دانش آکادمیک و دانشگاهی جز نفرات برتر حوزه خود در بازارکار بوده که امکان جذب شرکت کنندگان در دوره را به بازار کار مهیا می نماید ضمنا از لحاظ مدت و شهریه دوره به مراتب کمتر از دانشگاه ها می باشد.

  تفاوت دوره های آرمان با سایر موسسات فنی حرفه ای ، وزارت ارشاد وغیره در چیست؟

  بصورت کلی در مقایسه مراکز بایستی به موارد ذیل توجه داشت سابقه فعالیت ، اعتبار گواهینامه پایان دوره ، اساتید و امکانات برگزاری دوره ، شهریه دوره و همچنین میزان رضایت و تعداد فارغ التحصیلان هر دوره که بی شک می توان گفت آرمان با بیش از یک دهه سابقه در تمام موارد اعلام شده نمره بالایی اخذ نموده و همواره علاقمندان به شرکت در دوره های خود را نسبت به مقایسه این آیتمها با موسسات دیگر ترغیب می نماید.

  بیمه تضمینی آموزش چیست ؟

  با توجه به سابقه فعالیت آرمان ، همچنین نحوه تدریس اساتید دوره ، طبق بندهای درج شده در فرم ثبت نام شرکت کنندگان دوره هر فرد ، در صورت نیاز و تمایل به حضور مجدد در کلاس می تواند پس از اتمام دوره خود ، تجدید دوره نموده و نسبت به حضور در دوره بعد ، بدون پرداخت شهریه اقدام نماید.

  مدارک بین المللی ارایه شده توسط آرمان چیست و چگونه می توان این مدارک را دریافت نمود؟

  نظر به حسن سابقه آموزشی آرمان و با عنایت به قراردادهای منعقده با مجموعه های آموزشی و پژوهشی خارج از کشور، شرکت کنندگان در دوره امکان دریافت گواهینامه بین المللی مورد نظر خود را بدون شرکت در آزمون مجددt فقط با پرداخت هزینه مربوطه خواهند داشت.