روانشناسی یا ( psychology ) علمی است که درباره ی رفتار و فرآیندهای روانی موجودات زنده تحقیق و بررسی میکند. در سخن دیگر میتوان روانشناسی را رفتار شناسی نامید، زیرا یک علم رفتاری است که به بررسی رفتارهای انسان و حیوان در شرایط خاص میپردازد. اما منظور از رفتارها آن دسته از عادات و رفتارهایى در انسان است که قابل مشاهده ارزیابی و اندازه گیری است.

دپارتمان روانشناسی موسسه آموزش عالی آرمان  با هدف ارتقاء سطح مهارت و دانش متخصصین حوزه های مختلف روانشناسی  اقدام به برگزاری دوره های آموزشی ویژه متخصصین در تمامی زمینه ها و گرایش ها از جمله روانشناسان بالینی ، عمومی، متخصصین مشاوره ، رواندرمانگران کودک و نوجوان ، زوج در مان گر ها و … نموده است.

دپارتمان روانشناسی موسسه آموزش عالی آرمان به صورت رسمی از سال ۱۳۹۸ با مجوز رسمی از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری فعالیت حرفه ای خود را در زمینه آموزش کارگاه ها و دوره های مرتبط با روانشناسی آغاز نموده است.

ویژگی های دپارتمان روانشناسی:

بهره مندی از برترین اساتید حوزه روانشناسی

برگزاری کارگاه ها و دوره های متنوع حوزه روانشناسی و مشاوره

برگزاری جلسات پرسش و پاسخ ویژه روانشناسان

ارائه مدرک مورد تایید وزارت علوم با قابلیت تایید قوه قضاییه و قابل ترجمه

مخاطبن دوره:

دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های روانشناسی در تمامی گرایش ها

روانشناسان و مشاوران مراکز رواندرمانی و مشاوره

مدیران و مربیان مهدکودک ها

زوج در مانگران و مشاوران پیش از ازدواج

و تمامی کسانی که در حوزه های روانشناسی مشغول به فعالیت می باشند.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر شما عزیزان می توانید با شماره های ذکر شده در بخش تماس با ما ارتباط برقرار کنید و در صورت نیاز، از مشاوره های کارشناسان مجرب بهره مند شوید.