کلاس عکاسی و آموزشگاه عکاسی

در این متن سعی شده بهترین کلاس های عکاسی و آموزشگاه عکاسی را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. علاوه بر آن به سوالات زیر هم پاسخ دادیم :

 1. چند نوع عکاسی داریم؟
 2. برای عکاسی چه باید کرد؟
 3. آیا عکاسی یک شغل پر درآمد است؟
 4. چگونه عکاسی حرفه ای شویم؟
 5. چکونه عکاسی را شروع کنیم؟
 6. کلاس عکاسی کجا خوبه ؟


امروزه دیگر کسی به عکاسی به عنوان یک هنر ساده نگاه نکرده و آن را جزو پردرآمدترین هنرها می‌داند. افراد زیادی هستند که تلاش می‌کنند برای درآمدزایی هنر عکاسی را آموخته و از طریق آن اهداف خود را پیش ببرند. از این رو، برخی‌ها دانشگاه را برای آموختن این حرفه انتخاب کرده و برخی نیز با طی کردن دوره کلاس های عکاسی اقدام به دریافت مدرک می‌کنند. موسسه آموزش عالی آرمان با کادری مجرب و ارائه بهترین خدمات میزبان شما بوده تا با حضور در کلاس‌های جامع و تخصصی آن‌ها، معتبرترین مدارک را در هر رشته تخصصی که می‌خواهید، دریافت کنید.

کلاس های عکاسی

عکاسی و سینما ،هنری است بی  بدیل که تمامی هنرهای پیشین بشر را در دل خود جای داده است که در حال حاضر با توجه به گسترش فضای رسانه ها، می توان از آن بهره برداری های متنوعی نمود.
تمامی دوره‌های عکاسی در موسسه آموزش عالی آرمان توسط اساتید باسواد و باتجربه برگزار شده و تمام سرفصل‌های آموزشی مطابق با سرفصل های وزارت علوم،تحقیقات وفناوری می‌باشد. همچنین تمام سرفصل‌های دانشگاهی و مطالب تخصصی عکاسی در این موسسه آموزش داده می‌شود. در پایان نیز با شرکت در ژوژمان پایان ترم و اخذ نمره قبولی، مدرک عکاسی مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ارائه می‌شود. برای آگاهی بیشتر از نحوه کلاس‌ها و خدمات ارائه شده توسط موسسه آموزش عالی آرمان ادامه مطلب را از دست ندهید. لازم به ذکر است، تمام مفاهیم طبق استانداردهای بین المللی آموزش داده می‌شوند.


معرفی کلاس های عکاسی در موسسه آرمان


اگر قصد اخذ مدرک عکاسی دارید موسسه عالی آموزشی آرمان با برگزاری گرایش های پر طرفدار عکاسی شما را در یادگیری و اخذ مدرک مورد تایید وزرات علوم، تحقیقات و فناوری با قابلیت ترجمه ویژه متقاضیان مهاجرت کمک می‌کند.


دوره جامع عکاسی


در دوره جامع عکاسی  هنرجویان تمامی مفاهیم و اصول تئوری عکاسی را فرا گرفته و مباحث فنی و تخصصی را نیز در کنار آن یاد می‌گیرند. هنرجویان در طول مدت یادگیری در آتلیه و اتاق‌های مجهز به تجهیزات مدرن عکاسی به سر می‌برند. البته، برخی از سرفصل‌ها برای تنوع در اماکن عمومی نظیر پارک، موزه، بازار بزرگ تهران و غیره برگزار می شوند.
تمام مطالب آموزشی در کلاس های عکاسی نظیر عکاسی پرتره، ادیت و فتوشاپ عکس، انواع نور و فلاش، عناصر بصری تصویر، کادربندی، انواع گرایش‌های عکاسی و غیره مطابق با استانداردهای بین المللی و همچنین وزارت علوم،تحقیقات و فناوری بوده و سرفصل‌هایی که در بهترین دانشگاه‌های ایران و جهان تدریس می‌شوند، در این دوره‌ها نیز گنجانده شده‌اند. هنرجویان هنگام یادگیری مطالب تمام ابزارهای لازم را در اختیار داشته و به طور اصولی مراحل آموزشی را طی می‌کنند.


کلاس های عکاسی کوتاه مدت


بسیاری از علاقمندان به یادگیری عکاسی فرصت کافی برای حضور در دوره‌های جامع را نداشته و از همین رو موسسه آرمان با برگزاری دوره‌های کوتاه مدت عکاسی اقدام به جلب رضایت این افراد کرده است. این دوره از عکاسی شامل ۵۰ ساعت آموزش مفید بوده و تمام مفاهیم اولیه زیبایی‌شناسی و مهارت‌های اولیه عکاسی آموزش داده می‌شوند. البته، به دلیل فشردگی کلاس‌ها، بیشتر تمرکز اساتید بر روی عکاسی با دوربین‌های دیجیتال بوده و در کنار آن مبانی هنرهای تصویری و تکنیک‌های عکاسی نیز آموزش داده می‌شود. در دوره‌های کوتاه مدت، هنرجویان با عناصر بصری تصویر، نحوه کادربندی، انواع لنز، دیافراگم و منوی دوربین‌های دیجیتال آشنا می‌شوند.

کلاس های عکاسی
دوره عکاسی تبلیغات صنعتی


دوره عکاسی تبلیغات صنعتی ظرف ۳ ماه (۳۰ساعت) و هفته‌ای یکبار برگزار می‌شود. در این دوره‌ها اساتید حرفه‌ای و باتجربه سرفصل‌های این رشته را که شامل عکاسی از شیشه و کریستال، اجسام استیل و براق، جواهرات، طبیعت بی‌جان، نحوه چیدمان در عکاسی تبلیغاتی، استفاده از فاکتورهای انسانی در عکاسی تبلیغاتی و محصولات آرایشی می‌شوند را به هنرجویان آموزش می‌دهند. در این دوره از کلاس های عکاسی هنرجو نحوه به نمایش گذاشتن محصولاتی که نیاز به فروش دارند را می‌آموزد. همچنین، اساتید نحوه ایده‌پردازی در این زمینه را به شما آموزش داده و تمام نکات ریز و درشت را به صورت عملی در اختیار شما خواهند گذاشت.


دوره عکاسی پرتره


به جرات می‌توان گفت که عکاسی پرتره یکی از رایج‌ترین گرایش‌های عکاسی بوده و سالانه تعداد زیادی از افراد برای یادگیری و دریافت مدرک معتبر اقدام می‌کنند. موسسه آرمان با برگزاری دوره‌های ۳ ماهه که شامل ۳۰ ساعت تدریس مفید می‌شود صفر تا صد عکاسی پرتره را به هنرجویان آموزش می‌دهد. تمام آموزه‌ها در این دوره توسط اساتید باتجربه ارائه شده و هنرجویان در طول مدت حضور خود در آتلیه به سر می‌برند. این موسسه تقریبا تمامی سرفصل‌های عکاسی در این زمینه که برخی از آن‌ها شامل نورپردازی، مفهوم ترکیب‌بندی، انواع ژست‌ها و غیره می‌شوند را آموزش می‌دهد. شما در دوره‌های عکاسی پرتره انواع پزها و ژست‌ها را یاد خواهید گرفت و مهارت‌های لازم جهت کادربندی و نورپردازی را نیز می‌آموزید.


بسته‌های غیر حضوری عکاسی


موسسه آموزش عالی آرمان به دلیل تقاضای افراد از سراسر کشور برای حضور در کلاس‌ های عکاسی اقدام به ارائه بسته‌های جامع آموزشی کرده و شما می‌توانید با خرید هر بسته، فنون عکاسی را در کوتاه‌ترین مدت و بدون نیاز به حضور یاد بگیرید.
بسته‌های غیر حضوری عکاسی برای افرادی که فرصت حضور در کلاس‌ها را به دلایل مختلف ندارند بسیار مفید بوده و پاسخگوی تمام نیازهای آن‌ها در خصوص عکاسی می‌باشد. این بسته‌های آموزشی که در قالب ویدئو بوده تمام سرفصل‌های عکاسی مبتدی نظیر مبانی هنرهای تصویری، نورپردازی، ادیت و آماده‌سازی عکس، تاریخچه عکاسی و دوربین دیجیتال را شامل می‌شوند. در این بسته‌ها شما با نحوه فشردن شاتر، دیافراگم، نحوه عکاسی در فضاهای کم‌نور یا فاقد نور، فتوشاپ و غیره آشنا خواهید شد.

برای آشنایی با انواع گرایش های عکاسی می توانید این مقاله مفید را بخوانید.

دوره تدوین و ساخت تیزر


دوره تدوین و ساخت تیزرهای تبلیغاتی توسط اساتید خبره برگزار شده و تمام مفاهیم تدوین و مونتاژ فیلم به هنرجویان آموزش داده می‌شود. سرفصل‌هایی که در این دوره از کلا‌س‌ها تدریس می‌شوند شامل افتر افکت، ساخت تیزرهای تبلیغاتی، اصول هنری تدوین و اصول کارگردانی، Eduise و Premiere هستند. در دوره‌های تدوین، اساتید نحوه ساخت تیزرهای تبلیغاتی، ساخت موزیک ویدئو، ساخت تیتراژ فیلم و سریال را طبق استانداردهای بین المللی به هنرجویان آموزش می‌دهند.

مهمترین ویژگی های دپارتمان عکاسی و سینما :

 • بهره مندی از کاملترین سرفصل های دانشگاهی
 • بهرمندی از اساتید و مدرسین دانشکده های برتر عکاسی و سینما
 • اعطای گواهینامه پایان دوره مورد تائید وزارت علوم و تحقیقات و فناوری
 • قابلیت ترجمه گواهینامه پایان دوره برای متقاضیان مهاجرت
 • امکان معادل سازی و پذیرش دروس گذرانده شده برای دانش پذیران میهمان و انصرافی از سایر موسسات
 • امکان برگزاری کلاس در روزهای آخر هفته و ساعات غیر اداری
 • امکان بهره مندی از بسته های آموزش تصویری موسسه (برای اولین بار در ایران)

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر شما عزیزان می توانید با شماره های ذکر شده در بخش تماس با ما ارتباط برقرار کنید و در صورت نیاز، از مشاوره های کارشناسان مجرب بهره مند شوید.

دوره جامع عکاسی

دوره جامع عکاسی

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

بسته های غیرحضوری عکاسی

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

دوره عکاسی کوتاه مدت

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

دوره تدوین و ساخت تیزر

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

دوره عکاسی تبلیغات صنعتی

گواهینامه داخلی موسسه آرمان

دوره عکاسی پرتره

گواهینامه داخلی موسسه آرمان

دوره طراحی لباس

گواهینامه داخلی موسسه آرمان