DBA بازاریابی

دوره DBA  گرایش بازاریابی ، سطح عالی دوره MBA گرایش بازاریابی است و برای افراد حرفه ای در کسب و کارها که علاقمند به افزایش مهارتهای خود در حوزه بازاریابی و فروش می باشند با رویکرد توسعه ی بازار تدوین شده است ، تا با آموزش پیشرفته ی دروس بازاریابی به افزایش کارایی شرکت خود دست یابند.

دوره DBA بازاریابی مهارت های زیادی را برای گذر از سختی ها و پیچیدگی های بازاریابی جهانی به افراد می آموزد و به این امر می پردازد که چطور این مهارت ها می توانند در نتایج کسب و کار تاثیر بگذارند و فارغ التحصیلان را برای فرصت های شغلی در دانشگاه ها ، مدیریت و یا مشاوره در بخش های تحقیقات بازار ، خدمات مشتری ، فروش ، بازاریابی مستقیم و ارتباطات آماده می نماید

مدرسین مجرب

بهرمندی از اساتید تراز اول کشور

معتبرترین گواهینامه

اعطا مدرک از وزارت علوم تحقیقات و فناوری

تجهیزات بروز

مجهزترین امکانات آموزشی

دوره DBA گرایش بازاریابی به دو صورت حضوری و غیرحضوری برگزار می‌شود و افراد با شرایط مختلف امکان شرکت در آن را خواهند داشت و پس از گذراندن دوره DBA موفق به دریافت گواهینامه مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری با امکان ترجمه و تایید قوه قضاییه می گردند.

در سالیان اخیر بازاریابی به زمینه شغلی بسیار موفق، پردرآمد و پرطرفدار درآمده است ، که افرادی با روحیه مستعد و تلاش‌گر در این راه گام برمی‌دارند. با گسترش ارتباطات و پیشرفت بازار جهانی ، موفقیت سازمان‌ها بسته به جذب هرچه بیشتر تقاضا است و همین موضوع نقش DBA گرایش بازاریابی را که به صورت حرفه ای روی همین شاخه کار میکند ، بسیار پررنگ کرده است.

دانشجویان DBA  گرایش بازاریابی علاوه بر تکنیک‌های روز بازاریابی و کسب‌وکار، توسعه وگسترش بازارهای هدف را نیز خواهند آموخت. به فارغ التحصیلان دوره DBA گرایش بازاریابی ، مدیران ارشد بازاریابی میگویند که وظیفه اصلی آنها  به اختصار به شرح زیر می باشد:

تحقیق بر وضعیت بازار:  نقش پیش بینی آینده بازار و ارائه راهکار های عملی و کاربردی برای امروز ، از وظایف یک کارشناس بازاریاب است. هر چه کیفیت تحقیق بازار بالا تر باشد ، میتوان انتظار راهکارهای بهتری را نیز داشت.

شناخت مشتریان و رقبا: کسب و کار حول دو رکن اصلی مشتری و رقیب میچرخد. در دوره DBA گرایش بازاریابی ، تلاش بر این شده است که قدرت شناخت مشتری و جامعه هدف افزایش یابد. همچنین برای نتیجه گیری بهتر برای ارائه راهکار ، تحلیل همه جانبه رقبا حاصل گردد.

کمک در تدوین استراتژی‌های تولید، توزیع و فروش: کسب و کار ، روند تولید ، توزیع و فروش است. نقش این سه عامل بر نتیجه نهایی کسب و کار آنقدر پررنگ است که در صورت نبود کانال های توزیع قوی در کسب و کار ، حتی با تولید بالا و مرغوب ، فروش دلخواه حاصل نمیشود. تدوین استراتژی جزو اصلی ترین ویژگی های فارغ التحصیلان گرایش بازاریابی دوره DBA است.

ارائه دیدگاه در مورد چگونگی تهیه تبلیغات دررسانه‌ها و جامعه:

نقش تبلیغات بر هیچکس پوشیده نیست. اما برای رسیدن به یک نتیجه مطلوب ، کیفیت و نوع تبلیغات نقش اصلی را ایفا میکنند که تدوین استراتژی و ارائه دیدگاه نهایی ، از وظایف کارشناسان بازاریاب است.

کمک در آماده‌سازی آگهی، بروشور و پوسترهای محصولات برای ارائه هرچه بهتر محصول: اکثر اوقات مردم محصولی را میخرند که پکیج ارائه مجذوب کننده ای داشته باشد. آگهی ، بروشور ، پوستر یا هر فاکتور دیگری که به ارائه بهتر محصول کمک کند ، تاثیری به سزایی در فروش خواهد داشت.

جمع‌آوری و نگهداری بانک اطلاعاتی مشتریان و متقاضیان:

در گرایش بازاریابی دوره DBA با ارائه تکنیک های نوین ، به دانشجویان خواهیم آموخت که چگونه بانک اطلاعاتی ارزشمندی از مشتریان تهیه و از آن به نحو احسن استفاده کنند.

تهیه گزارش و تحلیل‌های مشتریان:

تحلیل مشتری و مخاطب ، به عنوان یکی از اصلی ترین برنامه های راهبردی جهت افزایش کیفیت ارتباط با آنان است. یک کارشناس بازاریاب ، باید بتواند با تحلیل نیاز ها و تمایلات جامعه هدف خود ، راهکارهای ارزشمندی جهت افزایش کیفیت کسب و کار ارائه دهد.

ایجاد کلی بازارفروش:

راهکار ها و تکنیک های بسیاری در جهت افزایش فروش و به صورت کلی ایجاد و افزایش بازار وجود دارند. در دوره DBA گرایش بازاریابی به تفصیل ، تمامی این نکات را خواهید آموخت.

دانشجویان این دوره چگونه کسب درآمد میکنند و بازار کار این رشته چگونه است؟

به دلیل اهمیت نقش مشاوران در راه اندازی کسب و کار و کارآفرینی ، این رشته از بازار کار خیلی خوبی برخوردار است‌. روز به روز تمایل افراد به کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار شخصی شان بیشتر شده و پیش بینی میشود این روند ادامه پیدا کند ، بنابراین این شغل به عنوان یک شغل پردرآمد ، موثر و لازم در آینده نیز جایگاه خود را حفظ میکند.

آیا مدرک DBA بازاریابی اعتبار دارد و با آن استخدام در چه مشاغلی ممکن ‌است؟

در نگاه نخست باید این مسئله را مطرح کنیم که مدارک ارائه‌شده توسط موسسات آموزش عالی آزاد از سوی وزارت علوم قابل تایید هستند و درواقع این مدارک تحت‌نظارت این ارگان که بالاترین مرجع آموزشی کشور است صادر می‌شود. شما این امکان را در اختیار دارید که بارکد درج شده بر روی مدرک خود را از طریق سایت وزارت علوم استعلام نموده و هویت آن را بررسی نمایید.

گواهینامه DBA به‌اندازه‌ای اعتبار دارد که شما برای راه‌اندازی کسب‌وکارهای بین‌‌المللی یا اشتغال در شرکت‌های خارجی در کشورهای مختلفی نیز امکان استفاده از آن را خواهید داشت. این مدرک اعتبار جهانی دارد و توسط بسیاری از شرکت‌های خارجی پذیرفته می‌شود. مدرک DBA در خارج از کشور همسطح دکترای تخصصی شناخته شده و اعتبار زیادی را به دارنده مدرک می افزاید

مدیریت فروش، مدیریت تحقیق و توسعه تجارت‌ها، مدیریت ارتباط با مشتری، معاونت شرکت‌ها، جانشین اجرایی بسیاری از عملیات‌های تجاری و مدیریت خدمات اجتماعی ازجمله فرصت‌های شغلی هستند که شما پس از گذراندن دوره DBA گرایش بازاریابی و دریافت گواهینامه DBA پیش‌رو خواهید داشت.

این موارد در حالی ‌است که شما قصد راه‌اندازی کسب‌وکاری را نداشته باشید و تنها تمایل به داشتن شغلی در تجارت دیگران داشته باشید. هدف اصلی دوره‌های DBA آن است که مدیران و صاحبان مشاغل و کارآفرینان را برای دستیابی به قدرت مدیریت بهینه راهنمایی کند. این دوره شامل متدهای جدیدی است و به‌ همین علت با عنوان دکترای مدیریت کسب‌وکار شناخته می‌شود.

جالب ‌است بدانید دوره DBA گرایش بازاریابی نسبت به مدرک MBA ارزش بالاتری دارد و به شما مهارت‌های پیشرفته‌تری آموخته می‌شود. درنتیجه افرادی که موفق به دریافت مدارک مرتبط با این مهارت‌ها می‌شوند، از حقوق و مزایای بسیاری بهره‌مند می‌شوند. بدون درنظر گرفتن اینکه این تکنیک‌های مدرن را در کسب‌وکار خود به‌کار می‌بندید یا آن را صرف تجارت دیگران می‌کنید، منجر به موفقیت‌های تجاری و مالی شما و تجارت مذکور خواهد شد.

با ارتقای مهارت‌های پژوهشی خود به دانشی تجهیز می‌شوید که به شما درک جامعی از موقعیت تجاری کسب‌وکار می‌دهد و در حرفه‌ خود مهارت‌های جدیدی را می‌آموزید. با بهره‌مندی از این تفکر انتقادی ایده‌آل اکنون به رهبری بدل می‌شوید که توانایی بالایی در اداره سازمان خود دارد.

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

DBA  مخفف   Doctor of Business Administration، به معنی دکتری مدیریت کسب و کار می باشد.  این دوره برای ارتقاء مدیران حرفه ای و آینده نگر و با هدف کسب دانش و مهارت‌های مدیریت کسب وکار برگزار می شود تا بتوانند در تدوین جهت‌گیرهای راهبردی و همچنین حل مسائل واقعی محیط کار موثر باشند. این دوره یکی از گرانترین و شناخته شده ترین دوره ها  در کشورهای توسعه یافته بوده و برای مدیران فارغ التحصیلی دوره DBA افتخاری بزرگ بشمار می رود

دوره DBA یکی از برترین دوره‌ هایی است که در آن از کلیه فعالیت های کلان یک شرکت یا سازمان را به مدیران آموزش می دهد.اگر شما یک مدیر ارشد، عضو هیأت مدیره یا کارآفرین هستید و یا مسیر شغلی شما رسیدن به این پست های مدیریتی سطح بالا می باشد، برای شما حضور در این دوره بسیار ارزشمند خواهد بود.

برای شرکت در این دوره نیاز به داشتن مدرک کارشناسی ارشد و یا مدرک MBA بهمراه حداقل ۵ سال سوابق مدیریتی می باشد.

افرادی که در این دوره ها شرکت میکنند علاوه بر فراگیری مهارت های سطح بالای مدیریت راهبردی یک سازمان یا شرکت ، گواهینامه ای مبنی بر مهارت و دانشی در سطح تخصصی مدیریت را نیز اخذ میکنند و در این دوره ها به شبکه ای از مدیران و صاحبان کسب وکار که در سطح ملی و بین المللی فعالیت دارند مرتبط خواهند شد.

گواهینامه پایان این دوره که مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوی بوده که با هولوگرام رسمی و شماره سریال اختصاصی در وبسایت VOHEC.IR قابل استعلام بوده و قابلیت ترجمه رسمی وزارت دادگستری و امورخارجه را نیز دارا می باشد.

۱
دوره برگزار شده

آرمانی شوید

۱
هیئت علمی
۱ +
سال سابقه
دوره های پیشنهادی

دوره مدیریت اجرایی MBA

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

دوره مدیریت راهبردی کسب و کار DBA

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

دوره جامع DBA گرایش مالی

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

دوره جامع DBA منابع انسانی

گواهینامه داخلی موسسه آرمان