آموزشگاه عکاسی حرفه ای | موسسه آموزش عالی آرمان

آموزشگاه عکاسی حرفه ای | موسسه آموزش عالی آرمان

آموزشگاه عکاسی حرفه ای

 

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و همچنین همه گیر شدن شبکه های مجازی، استفاده از تصاویر از اهمیت بیشتری نسبت به گذشته برخوردار می باشد. به همین دلیل اهمیت با کیفیت بودن عکس هایی که پیج های تبلیغاتی مختلف، سایت ها، مجله ها و تقریبا تمامی رسانه ها قرار می دهند بسیار زیاد است؛ اما این عکس ها چگونه گرفته می شوند؟ چرا برخی با کیفیت تر از سایرین به چشم می آیند؟ آیا لزوما گران ترین دوربین های عکاسی بهترین تصاویر را می گیرند و یا عوامل دیگری نیز جهت تبدیل شدن به یک عکاس حرفه ای وجود دارند؟ مطمئنا یکی از عوامل تاثیرگذار در عکاسی کیفیت دوربین و تجهیزات آن می باشد؛ با این وجود نمی توان گفت برای تبدیل شدن به یک عکاس حرفه ای تنها یک دوربین گران قیمت کافی است. عوامل دیگری مانند نور، زاویه، کادربندی و مهم تر از همه آموزش در یک آموزشگاه عکاسی حرفه ای نیز نقش موثری در گرفتن یک عکس با کیفیت ایفا می کنند که عکاسان حرفه ای به خوبی از اهمیت این عوامل آگاه می باشند.

درست است که یادگیری اصول و مفاهیم عکاسی و در نهایت تبدیل شدن به یک عکس بردار مجرب کار طولانی و زمانبری است اما در صورت آموزش مناسب، قادر خواهید بود این زمان را به کمترین میزان خود رسانده و در نهایت تبدیل به یک عکاس حرفه ای شده و از این راه درآمد زیادی کسب نمایید. به همین دلیل است که در این بخش قصد داریم به معرفی بهترین آموزشگاه عکاسی حرفه ای در تهران با اساتید مجرب بپردازیم. اما پیش از آن اجازه دهید کمی بیشتر از اهمیت عکاسی صحبت کنیم. بنابراین اگر به این موضوع علاقه مندید تا پایان این بخش همراه ما باشید.

دوره عکاسی

مزایای عکاسی چیست؟

اگر شما هم از جمله علاقه مندان به هنر و حرفه عکاسی هستید اما هنوز هم برای شروع یادگیری این هنر تردید دارید بهتر است کمی بیشتر در رابطه با مزایای آن فکر کنید. یکی از مزیت های مهم در عکاسی درآمد بالا می باشد. شاید شما هم بسیار شنیده اید که می گویند “عکاسی درآمد زیادی ندارد” و یا “بازار کار عکاسی مشخص نیست” و جمله هایی از این قبیل. پیش از هرچیز بهتر است بدانید بازار کار هر رشته ای رابطه مستقیمی با مهارت شما در آن دارد؛ بنابراین در هر رشته ای اگر مهارت بالایی داشته باشید به هیچ وجه بیکار نخواهید ماند. همچنین دو جمله بالا در خصوص عکاسی، شاید در گذشته صدق می کرد اما امروزه که تصاویر تبدیل به بخش جدایی ناپذیر فضای مجازی و رسانه ها شده اند دیگر هیچ عکاس حرفه ای بیکار نخواهد ماند. اما برای حرفه ای شدن چه اقداماتی باید انجام داد؟ اولین و شاید مهم ترین قدم در این راستا، آموزش صحیح می باشد. شما برای حرفه ای شدن در عکاسی باید از معتبرترین موسسات و بهترین آموزشگاه های کشور استفاده کنید. یک خبر خوب برای علاقه مندان به عکاسی ساکن شهر تهران این است که موسسه آموزش عالی آرمان با بیش از ده سال تجربه دوره های حرفه ای آموزش عکاسی را برگزار می کند و علاقه مندان می توانند در این دوره ها( که هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری برگزار می شود) شرکت کنند.

آموزشگاه عکاسی آرمان

همانطور که گفتیم یکی از مزیت های مهم عکاسی، درآمد بالای آن است. اما این تنها مزیت آن نیست. عکاسی مزیت های دیگری هم دارد که می تواند زندگی شما را بهبود ببخشد. البته برای اینکه بتوانید این مزیت ها را به بهترین شکل ممکن دریافت کنید شرکت در دوره های یک آموزشگاه عکاسی حرفه ای می تواند اثر بسیار زیادی بگذارد. که در ادامه شما را با دیگر مزیت های عکاسی آشنا می کنیم.

 • عکاسی می تواند شما را خوشحال تر کند.
 • عکاسی موجب می شود چشم و ذهن شما بازتر شود.
 • عکاسی ارتباط شما با افراد بیشتری را ممکن می سازد.
 • لحظات خاص شما را می تواند حفظ کند.
 • موجب می شود تا شما در زندگی فردی فعال باشید.
 • عکاسی به شما اعتماد به نفس می دهد.

تعریف کلاس عکاسی مقدماتی

در همه آموزشگاه های عکاسی حرفه ای یک دوره عکاسی مقدماتی برگزار می شود. این دوره نقطه شروع عکاسی برای تمامی هنرجویان است. هنرجویان در این کلاس، فن شناسی و کار با ابزار عکاسی را یاد می گیرند. آنچه که در این دوره آموزش داده می شود بعدا در تمامی زیر شاخه های عکاسی به کار گرفته می شود به عبارتی می توان گفت فصل مشترک تمام کلاس های آینده است.

آیا آینده حرفه ای عکاسی شما با شرکت در بهترین آموزشگاه های عکاسی در تهران رابطه دارد؟

بله! این که شما دوره های عکاسی خود را در کدامیک از آموزشگاه های عکاسی تهران گذرانده باشید می تواند بر آینده عکاسی شما اثر بگذارد. چرا که هرچه آموزشگاهی که انتخاب می کنید معتبرتر و با اساتید مجرب تر باشد، می تواند در یادگیری هرچه بهتر مهارت های شما اثر بگذارد. البته استعداد شما هم در این زمینه بی تأثیر نخواهد بود. اما به طور کلی می توان گفت اگر شما در دوره های آموزشی آموزشگاه های عکاسی حرفه ای مهارت کسب کنید می توانید آینده بهتری داشته باشید. موسسه آموزش عالی آرمان یکی از بهترین آموزشگاه های عکاسی حرفه ای در تهران است. که شما می توانید با شرکت در دوره های آموزشی آن از تجربیات و آموزش های اساتید مجرب و باتجربه بهره مند شوید. برای درک بهتر این موضوع می توانید ادامه متن را مطالعه فرمایید.

موسسه آموزش عالی آرمان؛بهترین آموزشگاه عکاسی در تهران

آموزشگاه عکاسی حرفه ای

موسسه آموزش عالی آرمان با ارائه دوره های جامع آموزش عکاسی، دوره عکاسی پرتره، دوره عکاسی تبلیغات صنعتی و همچنین دوره تدوین و ساخت تیزرهای تبلیغاتی به گفته بسیاری از هنرجویان و اساتید داخلی و خارجی، بهترین آموزشگاه عکاسی تهران به حساب می آید. این موسسه از اساتید مجرب داخلی و خارجی بهره مند می باشد که همین موضوع بیش از پیش به اعتبار آن افزوده است. حال که حرف از سابقه و اعتبار شد خوب است بدانید موسسه آموزش عالی آرمان با برگزاری بیش از ۲۵۰۰ دوره و تعداد فارغ التحصیلان بالا( بیش از ۴۰۰۰۰ نفر!) سابقه و اعتبار خوبی در بین موسسات آموزشی در سراسر کشور از خود به جا گذاشته است. موضوع دیگر در رابطه با مدرک اعطایی به فارغ التحصیلان می باشد؛ این موسسه پس از پایان دوره و آزمون به پذیرفته شدگان مدرک وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را اعطا می نماید. در نتیجه مدرک پایان دوره ای که شرکت کنندگان دریافت می کنند نیز از اعتبار بالایی برخوردار می باشد. در رابطه با پشتیبانی نیز این موسسه به خوبی عمل کرده است بدین صورت که حتی پس از پایان دوره قادر خواهید بود در صورت برخورد به مشکل به صورت نامحدود از راهنمایی پشتیبانان بهره مند شوید. موارد ذکر شده تنها چند نمونه از خدمات موسسه آموزش عالی آرمان بودند و از ذکر سایر خدمات جهت طولانی نشدن مقاله خودداری کردیم. با این وجود سه مورد بالا کافی است تا پی ببرید این موسسه بهترین آموزشگاه عکاسی در تهران به حساب می آید.

دوره های آموزشی حضوری و غیر حضوری

دوره های آموزشی حضوری بیشتر برای آن دسته از افرادی که وقت آزادتری دارند مفید است. البته دوره های آموزشی حضوری مزایای زیادی دارد یکی از آنها این است که هنرجوزمانیکه در کلاس و بین هم کلاسی هاس خود حضور دارد میتواند تجارب زیادی کسب کند. همچنین افرادی هستند که کار کردن گروهی را به کار کردن انفرادی ترجیح می دهند و یا کسب مهارت و تجربیات فقط از رو به رو برایشان میسر است. این افراد همواره به دنبال کلاس های حضوری هستند. البته این مورد را نباید فراموش کنید که برخی از آموزشگاه های عکاسی در تهران هزینه های بیشتری برای دوره های حضوری خود به نسبت دوره های غیر حضوری در نظر می گیرند.

در شرایطی که کرونا بر جهان حاکم شده است و بسیاری از هنرجویان با شرایط فوق العاده سخت هنگام آموزش رو به رو هستند، موسسه آموزش عالی آرمان با ارائه بسته های آموزش غیر حضوری عکاسی این امکان را برای هنرجویان عزیز فراهم کرده است که در خانه و به دور از استرس ها و نگرانی های موجود در رابطه با کرونا با خیالی آسوده به یادگیری این هنر جذاب بپردازند. همچنین شرکت کنندگان می توانند در صورت برخورد به مشکلی با اساتید هر درس در ارتباط باشند و مشکلات خود را از این طریق حل کنند. نکته قابل توجه در بسته های غیر حضوری قیمت پایین آن ها می باشد که همین موضوع باعث شده است این بسته ها با استقبال زیادی رو به رو شوند. همچنین نیازی به نگرانی در رابطه با هزینه ارسال نمی باشد چراکه هزینه ارسال کلیه پکیج های موسسه آموزش عالی آرمان به صورت رایگان می باشد بنابراین شما فقط هزینه بسته آموزشی را پرداخت می نمایید.

آزمون پایان دوره نیز به اینصورت است که شرکت کنندگان باید در هر کدام از دروس خود بر اساس اعلام موسسه تعدادی عکس گرفته و ارسال نمایند.

با همه اینها این که شما کدام دوره را انتخاب کنید به شرایط و ویژگی های درونی خود شما بستگی دارد. اما انتخاب هر کدام از این دوره ها در بهترین آموزشگاه های عکاسی حرفه ای در تهران می تواند تأثیر زیادی در ادامه راه عکاسی شما بگذارد.

در پایان دوره نیز مدرک مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با قابلیت ترجمه ویژه مهاجرت به فارغ التحصیلان داده خواهد شد.

دوره های آموزشی آموزشگاه عکاسی آرمان مناسب چه افرادی می باشد؟

تقریبا هر شخصی می تواند از دوره های آموزشی موسسه آرمان استفاده نماید. با این وجود این دوره ها برای عده ای بیش از سایر افراد توصیه می شود.

 • افرادی که به عکاسی و تدوین فیلم علاقه مند هستند.
 • افرادی که می خواهند به صورت اصولی و آکادمی عکاسی و تدوین فیلم را بیاموزند.
 • افرادی که می خواهند کار با دوربین حرفه ای را بیاموزند.
 • افرادی که تمایل به کسب در آمد در حوزه عکاسی و سینما دارند.
 • آموزشگاه عکاسی حرفه ای

چرا برای آموزش باید موسسه آرمان را انتخاب کنیم؟

اگر با وجود توضیحات بالا هنوز هم برای ثبت نام در موسسه آموزش عالی آرمان تردید دارید بهتر است به موارد زیر نیز توجه کنید.
برای شرکت در دوره های عکاسی این موسسه لزوما نیازی به تهیه دوربین های حرفه ای نمی باشد و حتی با دوربین های نیمه حرفه ای نیز قادر به شرکت در دوره مورد نظر خود خواهید بود. در رابطه با پرداخت شهریه نیز نیازی نیست تمام شهریه را به صورت یکجا پرداخت نمایید و امکان پرداخت به صورت اقساطی نیز وجود دارد. تنوع در گرایش های آموزشی نیز مزیت دیگری است که این موسسه در اختیار شرکت کنندگان خود می گذارد. این موسسه دارای آتلیه بسیار حرفه ای و مجهز بوده که با تعیین وقت قبلی می توانید از آن استفاده نمایید. امکان معادل سازی و پذیرش دروس گذرانده شده از دانشجویان انصرافی سایر موسسات نیز یکی دیگر از مزایای موسسه آموزش عالی آرمان به حساب می آید.

دوره عکاسی

جمع بندی

بازار کار عکاسی یکی از پردرآمد ترین بازار کارهای موجود نه فقط در ایران بلکه در جهان به حساب می آید. در نتیجه شخص اگر آموزش مناسب ببیند، با تمرین و پشتکار قادر خواهد بود درآمد بالایی کسب کرده و به نوعی آینده خود را تضمین کند. همچنین جالب است بدانید موسسه آموزش عالی آرمان علاوه بر دپارتمان عکاسی و سینما چندین دپارتمان دیگر نیز دارا بوده که با مراجعه به سایت موسسه قادر به مشاهده دوره های آن ها نیز خواهید بود.

از جمله مواردی که موسسه آرمان را از اکثر موسسات آموزشی متمایز می سازد ارائه بسته های آموزشی غیر حضوری می باشد. این بسته ها با وجود قیمت پایین تر تمامی مباحث را به خوبی پوشش داده و هیچگونه سوالی برای شرکت کننده باقی نمی گذارد؛ با این وجود در صورتی که شرکت کننده در طول دوره( و یا حتی پس از پایان آن) به مشکلی برخورد کند می تواند از راهنمایی اساتید به صورت ۲۴ ساعته استفاده نماید. البته رایگان بودن هزینه ارسال بسته های آموزشی غیر حضوری و امکان پرداخت شهریه به صورت اقساطی را نیز نباید نادیده گرفت. لازم به ذکر است این آموزشگاه عکاسی در غرب تهران می باشد و به همین دلیل رفت و آمد به آن از هر نقطه شهر نسبتا آسان است. همچنین اگر قصد مهاجرت داشته باشید می توانید مدرک اعطایی  پایان دوره این موسسه را که مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است را ترجمه و با خود به کشور مورد نظر ببرید.
توجه : در موسسه آموزش عالی ارمان علاوه بر دوره عکاسی حرفه ای، دوره آموزش تدوین فیلم نیز بزگرار می گردد.

ممنون از اینکه تا پایان این مقاله با موضوع آموزشگاه عکاسی حرفه ای با ما همراه بودید.

 

به این محصول امتیاز دهید

اشتراک گذاری این مطلب :

مطالب مرتبط

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۰ دیدگاه ثبت شده است.