دوره عکاسی تبلیغات صنعتی

خلاقانه پول ساز.

دوره عکاسی تبلیغات صنعتی یکی از پرطرفدارترین گرایش های عکاسی است به این دلیل که حرفه عکاسی تبلیغات صنعتی میتواند بسیار پردرآمد باشد.
در این حرفه میتوان در تمامی زمینه های تبلیغات محصولات ،صنایع ، خدمات و .‌‌‌.. فعالیت داشت.

موسسه آموزش عالی آرمان مجهز به آتلیه عکاسی با جدیدترین تجهیزات مورد استفاده در این گرایش می باشد دوره عکاسی تبلیغات صنعتی آموزشگاه عکاسی آرمان تلاش می کند تا هنرآموزان بتوانند به صورت کامل( مبتدی تا پیشرفته، ۰ تا ۱۰۰) در این گرایش مهارت های لازم را کسب نمایند.

  • مدت دوره : ۳۰ ساعت
  • نحوه برگزاری دوره : حضوری
  • شهریه دوره : ۴۵۰٫۰۰۰ تومان

گواهینامه داخلی موسسه آرمان

هر آنچه که باید در مورد دوره عکاسی تبلیغات صنعتی بدانید.

عکاسی تبلیغات صنعتی حوزه وسیعی است که چندین شاخه از عکاسی و تخصص در ذیل آن قرار می‎گیرند. عکاسی صنعتی به شاخه‎ هایی از عکاسی با اهداف تجاری و تبلیغاتی اشاره دارد تا یک کالا یا برند یا خدمات به فروش رسانده شوند و همانطور که از نام آن پیداست، به معنی عکس‌هایی است که با اهداف تبلیغاتی گرفته می‌شوند.

عکس‌های تبلیغاتی در مکان‌های زیادی مانند بروشورهای تبلیغاتی، بنرهای شهری، منو غذا و … فضاهای مشابهی که نیاز به تقویت متن وجود دارد، استفاده می‌شوند.این عکس­ها برای معرفی و فروش یک محصول به کار می‌رود و با  نمایش یک کالا، خدمات، برند یا یک فرد در تبلیغات چاپی مانند مجلات، روزنامه‎ ها، بروشور و غیره استفاده می‎شود.

هدف اصلی در این دوره توانمند سازی شرکت کنندگان در یافتن مهارت و سلیقه ­ی منحصر به فرد است که بی شک یکی از درآمدزا ترین گرایش های عکاسی خواهدبود.

دوره عکاسی تبلیغات صنعتی  موسسه آموزش عالی آرمان به مدت ۳ ماه ( ۳۰ ساعت) و یک روز در هفته با تدریس حرفه ای ترین عکاسان تبلیغاتی و صنعتی کشور می باشد.

خاطرنشان می شود این دوره­ ی تخصصی فقط برای افرادی مناسب است که با مباحث نورپردازی، عکاسی دیجیتال و ادیت و روتوش عکس آشنایی کامل داشته باشند.

برای دسترسی به سایر دوره ها و کلاس های عکاسی کلیک کنید.

ثبت نام در دوره

ثبت نام در دوره

دوره های پیشنهادی​
دوره جامع عکاسی

دوره جامع عکاسی

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

شهریه: ۲٫۵۵۰٫۰۰۰

دوره غیر حضوری عکاسی

بسته های غیرحضوری عکاسی

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

قیمت : ۹۰۰٫۰۰۰

دوره تدوین و ساخت تیزر

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

قیمت : ۲٫۹۰۰٫۰۰۰

دوره عکاسی پرتره

گواهینامه داخلی موسسه آرمان

قیمت : ۴۵۰٫۰۰۰