دوره عکاسی تبلیغات صنعتی

خلاقانه پول ساز.

همانطور که از نام آن پیداست، عکاسی تبلیغاتی به معنی عکس‌هایی است که با اهداف تبلیغاتی گرفته می‌شوند. عکس‌های تبلیغاتی در مکان‌های زیادی مانند بروشورهای تبلیغاتی، بنرهای شهری، منو غذا و … فضاهای مشابهی که نیاز به تقویت متن وجود دارد، استفاده می‌شوند.

عکاسی تبلیغاتی برای معرفی و فروش یک محصول به کار می‌رود و روش‌های زیادی برای استفاده بهینه از عکس‌های گرفته شده در انواع تبلیغات وجود دارد.

عکاسی تبلیغاتی زمینه گسترده‌ای برای فعالیت است که امکان فعالیت در آن برای عکاسان سنتی و مدرن وجود دارد.

  • مدت دوره : ۳۰ ساعت
  • نحوه برگذاری دوره : حضوری
  • شهریه دوره : ۴۰۰٫۰۰۰ تومان

گواهینامه وزارت علوم،تحقیقات و فناوری

موسسه آموزش عالی آرمان تلاش دارد تا شما با هر علاقه و گرایشی نسبت به هنر عکاسی در حداقل زمان و بهترین کیفیت ممکن به نتیجه مطلوب دست پیدا نمایید.

در همین راستا دوره کوتاه مدت عکاسی نیز با مجموع ۵۰ ساعت درسی برای کسانی که زمان کوتاهی برای دستیابی به مهارت های عکاسی دارند را طراحی و برنامه ریزی نموده است.

این دوره مفاهیم اولیه زیبایی شناسی و مهارت های لازم و اولیه عکاسی را به مخاطب ارائه می دهد.

دوره عکاسی کوتاه مدت موسسه آموزش عالی آرمان ، نظر به درخواست مکرر علاقه مندان این رشته به موازات دوره عکاسی بلند مدت ، برای جلب رضایت افرادی  ایجاد شد  که خواستار یک دوره عکاسی در یک بازه زمانی کوتاه مدت بوده اند.

این دوره با توجه به ساعات آموزشی (۵۰ ساعت) تمرکز بر روی عکاسی با دوربینهای دیجیتال داشته و علاقه مندان مباحث، مبانی هنرهای تصویری و همچنین تکنیکهای عکاسی را آموزش خواهند دید

دوره های پیشنهادی​
دوره غیر حضوری عکاسی

بسته های غیرحضوری عکاسی

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

قیمت : ۶۰۰٫۰۰۰

دوره جامع عکاسی

دوره جامع عکاسی

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

شهریه: ۲٫۱۰۰٫۰۰۰

دوره عکاسی پرتره

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

قیمت : ۴۰۰٫۰۰۰