کارگاه تربیت مربی مهارتهای زندگی

افراد برای آنکه در زندگی خود به نحوه بهتری با مشکلات و دشواری‌ها روبه‌رو شوند باید توانایی‌های اجتماعی و فردی خود را افزایش دهند. در این مواقع است که به سراغ مربیان مهارت‌های زندگی می‌روند. در کارگاه تربیت مربی مهارت های زندگی ما به شما آموزش می‌دهیم که چگونه به افراد راه ‌درست زندگی و مقابله با مشکلات را بیاموزید.

کارگاه تربیت مربی مهارت های زندگی با ارائه مدرک معتبر بین المللی  مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری به شما کمک می‌کند علاوه‌بر پرورش افراد برای زندگی بهتر به خود در ارتقا شغلی و حتی مهاجرت کمک بزرگی کنید.

با طی ۵۰ ساعت کارگاه حضوری و غیر حضوری کدی به شما ارائه می شود که ارزش بالایی دارد. این مدرک به راحتی ترجمه می‌شود و اعتبار بالایی دارد. این دوره برای تمامی روانشناسان و متخصصان این زمینه فراهم شده‌است.

مدرسین مجرب

بهرمندی از اساتید تراز اول کشور

معتبرترین گواهینامه

اعطا مدرک از وزارت علوم تحقیقات و فناوری

تجهیزات بروز

مجهزترین امکانات آموزشی

کیفیت زندگی افراد مختلف به این دلیل تفاوت دارد که توانایی آن‌ها در حل مسائل و مشکلات متفاوت است. برخی افراد زندگی بهتری دارند به دلیل اینکه با استفاده از عقل و هوش متفاوت خود توانسته‌اند مشکلات خود را بهتر حل کنند.

اینکه فردی توانایی حل مسائل خاصی را ندارد سرنوشت او چه خواهد شد؟! در این زمان است که شما به‌عنوان مربی مهارت‌های زندگی به کمک او می‌روید. انسان‌ها همیشه حریص پیشرفت و مقابله با مشکلات هستند و به دنبال این هستند که کسی آن‌ها را در بهتر شدن زندگی راهنمایی کند. در کارگاه تربیت مربی مهارت های زندگی ما به شما آموزش می دهیم که چگونه به کسانی که خواستار تحول و پیشرفت در زندگی خود هستند کمک کنید.

آیا با وجود تخصصی که دارید، در مقابله با برخی مراجعه‌کنندگان به مشکل برمی‌خورید و توانایی اداره مشکلات آنان را ندارید؟ در این کارگاه تربیت مربی مهارت های زندگی قصد ما این است که حتی اگر در کار خود حرفه‌ای هستید، با ارائه روش‌های مدرن و بین المللی نه تنها در کار خود پیشرفت کنید، بلکه کمکی در جهت پیشرفت بشریت انجام دهید.

بسیاری از فارغ‌التحصیلان رشته روانشناسی و مشاوره از این مسئله گلایه دارند که در آزمون‌های استخدامی و مصاحبه‌های کاری آنطور که باید تسلط لازم را ندارند. در این کارگاه تربیت مربی مهارت های زندگی ما صفر تا صد نکات مرتبط با مهارت‌های زندگی را آموزش می‌دهیم و به شما می‌آموزیم که چگونه ذهن خود و مراجعه‌کننده را مدیریت کنید.

اگر قصد مهاجرت دارید و نگران ترجمه مدارک خود هستید، باید متذکر شویم مدرک کارگاه تربیت مربی مهارت های زندگی اعتبار بین‌المللی دارد و زیر نظر وزارت علوم صادر می‌شود. شما با کدی که پس از اخذ گواهینامه کارگاه تربیت مربی مهارت های زندگی دریافت می‌کنید، دیگر نگران کار و تحصیل در کشورهای دیگر نخواهید بود.

کارگاه تربیت مربی مهارت های زندگی مختص روانشناسان و متخصصین حوزه مشاوره و روان‌درمانی است. بسیاری از افراد بنا به دلایلی مانند دور بودن محل سکونت، اشتغال یا قرنطینه خانگی توانایی شرکت در این کارگاه پنجاه ساعته را ندارند. ما در این موسسه به فکر تمامی روان‌درمان‌گران کشور هستیم و با ارائه کارگاه غیر حضوری تربیت مربی مهارت های زندگی در کنار کارگاه حضوری این امکان را ایجاد کرده‌ایم که فاصله‌ها مانع پیشرفت شما نشود.

اخذ این مدارک چه مزایایی برای شما خواهد داشت؟

امروزه به دلیل خصوصی‌سازی بسیاری از موسسات، مدیران و پزشکان به دنبال افرادی هستند که علاوه‌بر مدارک معتبر، از علم و دانش بالایی برخوردار باشند. این افراد باید توانایی اداره جلسات روانشناسی را نیز داشته باشند و مراجعه‌کنندگان متعهد تربیت کنند. در کارگاه غیر حضوری تربیت مربی مهارت های زندگی علاوه‌بر تربیت مربی و نشان دادن راه و روش‌های مهارت‌های زندگی به شما کمک می‌کنیم که چگونه نبض جلسات را در دست بگیرید.

برای کسانی که تصمیم به مهاجرت دارند ترجمه مدرک کارگاه تربیت مربی مهارت های زندگی یک برگ برنده خواهد بود.

ممکن است با این مسئله مواجه شده باشید که بعد از چندین جلسه مراجعه‌کننده پیشرفتی در رفتار و کار خود احساس نمی‌کند و این مسئله سبب یاس و نا امیدی مراجعه کننده و مربی مهارت‌های زندگی شده‌است. در این هنگام است که ما به کمک شما می‌شتابیم و با نکاتی که در کارگاه تربیت مربی مهارت های زندگی دریافت می‌کنید، پیشرفت چشمگیری را حس خواهید کرد.

در طول پنجاه ساعت آموزش تخصصی تربیت مربی مهارت های زندگی چه دانش و مهارت‌هایی را کسب خواهید کرد؟

با ارائه نکات تئوری و کیس‌های عملی روش‌های مقابله با مراجعین مختلف آموزش داده می‌شود. یکی از مباحثی که در این ساعات با شما درمیان خواهیم گذاشت مسئله مدرسه، دانش‌آموزان و معلمان خواهد بود. در این مبحث که دانش‌آموزان میراث کشور هستند با راه‌کار هایی که شما در اختیار آنان قرار می‌دهید متوجه می‌شوند چگونه برای آینده خود تصمیم درست بگیرند و آن تصمیمات را هدف‌بندی کنند. معلمان یکی از افرادی هستند که با راهنمایی‌های شما در این مسائل به کمک دانش‌آموزان می‌روند و در تشویق آنان برای رسیدن به اهدافشان موثر هستند.

افسردگی یا همان سرطان خاموش معضل بسیاری از افراد جهان است. در کارگاه تربیت مربی مهارت های زندگی ما به شما کمک می‌کنیم این مسئله را در سریع‌ترین زمان تشخیص دهید و به درمان آن بپردازید. افسردگی از مسائلی است که اگر به درمان آن پرداخته نشود معضلات زیادی را برای خود بیمار و اطرافیان او پدید خواهد آورد. در این مدت شما با توانایی‌هایی که به‌دست می‌آورید نه تنها به او بلکه به جامعه کمک بزرگی خواهید کرد.

اگر کمی به زندگی مردم توجه کنیم متوجه می‌شویم بعضی از ناکامی ‌آن‌ها از عدم توانایی ارتباط نشأت می‌گیرد. ناتوانی در برقراری ارتباط با همکاران و افراد جامعه این اشکال را به‌وجود می‌آورد که افراد می‌توانند در کار خود پیشرفت کنند. در تربیت مربی مهارت های زندگی به شما می‌آموزیم که به مراجعه‌کنندگان نشان دهید چگونه اعتماد به‌نفس خود را به‌دست آورند و در کار خود مهارت کافی کسب کنند.

روابط زن‌ و شوهرهای جوان زمانی به بن بست می‌خورد که توانایی اداره رابطه و زندگی خود را ندارند و دائما در حال مشاجره و دعوا هستند. در این مرحله از تدریس ما به شما نحوه انتقال این مهارت که زن و شوهر چگونه یکدیگر را حمایت کنند و با هم زندگی خود را بسازند را خواهیم آموخت.

مهارت‌های زندگی وسعت بسیار بزرگی دارد و شامل تمام مهارت‌های زندگی می شود، از پیشرفت در روابط، کار، زندگی در جامعه تا مسائلی نظیر افسردگی. اگر شما به تمامی نکاتی که در کارگاه تربیت مربی مهارت های زندگی متذکر می‌شویم تسلط یابید، مشکلات اساسی خود را حل خواهید کرد.

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

این دوره برای مربیان حوزه آموزش های مهارتی و روانشناسان و مشاوران بسیار موثر میباشد

در پایان دوره مدرک مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری با قابلیت تایید و ترجمه قوه قضاییه برای متقاضیان مهاجرت اعطا می گردد.

  ۱
  دوره برگزار شده

  آرمانی شوید

  ۱
  هیئت علمی
  ۱ +
  سال سابقه
  دوره های پیشنهادی
  دوره مدیریت MBA

  دوره مدیریت اجرایی MBA

  گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

  دوره جامع دیجیتال مارکتینگ

  گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

  دوره مدیریت DBA

  گواهینامه داخلی موسسه آرمان

  دوره مدیریت MBA

  دوره غیرحضوری MBA

  گواهینامه داخلی موسسه آرمان