دوره جامع عکاسی
دوره جامع عکاسی

دوره جامع عکاسیچنانچه از هنر لذت می‌برید و عاشق ثبت لحظه‌ها هستید شغل عکاسی می‌تواند مناسب شما باشد. هر چند وجود استعداد و قریحه ذاتی در هنر، می‌تواند منجر به خلق آثاری بدیع شود، ولی بدون تردید در عکاسی که علمی است آمیخته با هنر، تنها با آموزش صحیح است که می‌توان، تصاویری فوق العاده ثبت کرد.
امروزه با توجه به در دسترس بودن شبکه های اجتماعی و سایر رسانه های تصویری ، عکاسی می تواند یکی از پردرآمد ترین مشاغل باشد.
دوره جامع عکاسی موسسه آموزش عالی آرمان در قالب سه ترم ۳ماهه به مدت ۹ ماه به همراه یک گرایش تخصصی (پرتره،هنری،تبلیغات صنعتی و …) اجرا می گردد.

مدرسین مجرب

بهرمندی از اساتید تراز اول کشور

معتبرترین گواهینامه

اعطا مدرک از وزارت علوم تحقیقات و فناوری

تجهیزات بروز

مجهزترین امکانات آموزشی

دوره جامع عکاسی

هنر عکاسی از گذشته تاکنون برای ثبت خاطرات ما بوده است. از آن زمانی که دوربین عکاسی به ساده ترین شکل ممکن اختراع شد، انسان ها به این فکر افتادند تا خاطرات خود و دیگران را به صورت یک تصویر ثبت کنند. آموزش عکاسی برای همه افراد اصول اولیه یکسانی دارد. فرقی ندارد که شما به عنوان یک شغل حرفه ای آن را دنبال می کنید و یا فقط قصدتان از عکاسی ثبت لحظات زیبای زندگی است در هر دو حالت آموزش عکاسی چه به صورت دوره های حضوری و یا غیرحضوری برای افراد اصول و قواعد یکسانی دارند.
 آموزش عکاسی از شناخت ترکیب بندی، آشنایی با ساختمان دوربین و کاربرد ریز منوهای آن ، آشنایی با نورهای طبیعی و مصنوعی،تکنیکهای عکاسی و … شروع می شود و تا گرایشهای تخصصی مانند پرتره ، تبلیغات صنعتی ، هنری و… ادامه پیدا می کند.

امروزه عکاسی علم و هنری بسیار فراتر از ثبت و ضبط تصاویر است. از نقطه نظر علمی این پدیده هر روز در حال گسترش و نوآوری بیشتر است، تکنیکها و ترفندهای نوین عکاسی، علم نورپردازی، نرم افزارهای ادیت و رتوش عکس همه و همه هر روز در حال تکامل و گسترش هستند.
عکاسی به مثابه هنری مدرن میلیون ها نفر را جذب خود کرده است ، عکاسی هنری است که خلاقیت و تکنیک دو بال مهم آن هستند ، لذا برای حرفه ای شدن در عکاسی نیاز به گذراندن دوره جامع عکاسی با بهترین و باتجربه ترین اساتید می باشد.

عکاسی یکی از پردرآمدترین مشاغل امروزی است. عکاسی صنعتی، عکاسی پرتره، عکاسی از طبیعت، عکاسی خبری، عکاسی هنری، عکاسی ورزشی و … همه و همه شاخه هایی از عکاسی هستند که در صورت یادگیری صحیح شان می توانید از آنها کسب درآمد کنید و دغدغه پیدا نمودن شغل را برای هر عکاسی از بین می برد، به شرطی که یک دوره جامع از عکاسی را به خوبی آموزش دیده باشد.

سرفصل های دوره عکاسی تلفیقی از دروس دانشگاهی و مهارتی آموزش عکاسی می باشند که رویکرد اصلی آن، آماده نمودن افراد، جهت ورود به بازار کار در رشته عکاسی است.
در طول دوره دانشجویان در آتلیه مجهز موسسه تحت نظارت اساتید مطرح این رشته، شروع به آموزش عکاسی می نمایند و همچنین ادیت و آماده سازی عکس را با نرم افزارهای تخصصی رشته عکاسی (فتوشاپ، لایت روم و …) در سایت کامپیوتری بروز موسسه بصورت کاملا حرفه ای می آموزند.

در آخرین ترم با انتخاب یکی از گرایشهای تخصصی مورد علاقه خود که توسط موسسه ارائه می گردد، دوره عکاسی خود را به اتمام می رسانند. گرایش هایی که دانشجویان دپارتمان عکاسی موسسه می توانند در ترم سوم بیاموزند عبارت است از: عکاسی پرتره،تبلیغات صنعتی،هنری (فاین آرت) و عکاسی مستند اجتماعی است که در ذیل به اختصار درباره هر کدام از این گرایش ها توضیح داده ایم.

دوره عکاسی
آموزش عکاسی
آموزش عکاسی به صورت انلاین
آموزش عکاسی به صورت مجازی

عکاسی پرتره در دوره جامع عکاسی:

عکاسی پرتره در جهان، یک هنر بسیار پردرآمد است چرا که بسیاری از مردم از دیدن چهره خود و خانواده بسیار لذت می برند، به همین دلیل با نصب نمودن قاب بر روی دیوار یا سفارش نسخه بزرگ عکس بر روی بوم یا شاسی و نگهداری عکس ها در آلبوم به عکس پرتره ارزش می دهند.

عکاسی پرتره دارای حالت های مختلفی مانند عکس پرتره فارغ التحصیلی، عکس پرتره عروسی، عکس پرتره نوزاد و کودک، عکس پرتره عاشقانه و … می باشد که به دلایل مختلف مناسبت ها، مردم نسبت به گرفتن آن اقدام می نمایند.

عکاسی تبلیغاتی در دوره جامع عکاسی:

عکاسی تبلیغات صنعتی به شاخه هایی از عکاسی با اهداف تجاری و تبلیغاتی اشاره دارد تا یک کالا یا برند یا خدمات به فروش رسانده شود و همانطور که از نام آن پیداست، به معنی عکس هایی است که با اهداف تبلیغاتی گرفته می شوند.

عکس های تبلیغاتی در مکان های زیادی مانند بروشورهای تبلیغاتی، شهری، منو غذا و فضاهای مشابهی که نیاز به تقویت متن دارد، استفاده می شوند. این عکس ها برای معرفی و فروش یک محصول به کار می رود و با نمایش یک کالا، خدمات، برند یا یک فرد در تبلیغات چاپی مانند مجلات، روزنامه ها، بروشور و غیره استفاده می شود.

عکاسی فاین آرت در دوره جامع عکاسی:

عکاسی فاین آرت یا عکاسی در حوزه هنرهای زیبا با دیگر شاخه های عکاسی همچون مد و تبلیغات نیز همپوشانی دارد، به این جهت که در همه حوزه ها،آنچه عکاس را از دیگران متمایز می کند نگاه منحصر به فرد وی به جهان در تولید اثر است ، از همین رو به تمام علاقمندان به عکاسی توصیه می شود تا در این دوره عکاسی قدمی برای آموزش بردارند و آثاری با امضا شخصی خود تولید کنند.

عکاسی مستند در دوره جامع عکاسی:

عکاسی مستند اجتماعی یکی از گرایش های پر استفاده عکاسی در برنامه های تلوزیونی به شمار می آید این شاخه به زیر مجموعه های دیگری نیز تقسیم بندی می شود. که عبارتند از مستند های اجتماعی، مستند های حیات وحش و غیره.

این زیر مجموعه ها باید دقیق و به دور از بزرگنمائی باشند عکاسان زیر شاخه مستند باید به صورت لحظه ای و کاملا حرفه ای مستند تهیه کنند. وظیفه اصلی عکاسان این گرایش به تصویر کشیدن معضلات اجتماعی که دامن گیر ملت ها است و وقایع مهم در جامعه می باشد.

هدف اصلی در این دوره عکاسی توانمند سازی شرکت کنندگان در یافتن مهارت و سلیقه ی منحصر به فرد است که بی شک یکی از درآمدزا ترین گرایش های عکاسی خواهد بود.

شرکت کنندگان در دوره جامع عکاسی موسسه آموزش عالی آرمان علاوه بر انتقال مفاهیم و اصول تئوری عکاسی که بی شک در گرفتن عکس های حرفه ای لازم می باشد نسبت به آموزش عملی مباحث تکنیکال این هنر در آتلیه مجهز موسسه که بهره مند از تجهیزات تخصصی عکاسی روز مانند انواع ست های نورپردازی می باشد تحت نظارت اساتید تخصصی آموزش می بینند و دوره عکاسی خود را کامل می کنند.

چرا آموزش عکاسی مهم است؟

عکاسی هنر و حرفه ای بسیار ضروری در جامعه کنونی به حساب می آید؛ تفاوتی ندارد عکاسی را به عنوان شغل انتخاب کنید و یا تفریح در هر صورت اگر در این زمینه آموزش ببینید قادر خواهید بود تصاویر بسیار جذاب و البته با کیفیتی را ثبت نمایید. از طرفی دیگر اگر عکاسی را در کلاس های عکاسی نام آشنا و البته با سابقه یاد بگیرید، مدرکی معتبر دریافت کرده و قادر خواهید بود در صورت تمایل از این راه نیز به کسب درآمد بپردازید. (این موضوع حتی برای افرادی که شغل مناسبی دارند و به عکاسی تنها به عنوان منبع درآمد کوچکی نگاه می کنند مناسب می باشد).

آموزش عکاسی با مدرک بین المللی

بازار کار رشته عکاسی

با توجه به اهمیت عکاسی تقریبا در اکثر مشاغل می توان گفت که یکی از ضروری ترین نیازهای آن ها تولید محتوای تصویری می باشد. همچنین به دلیل رقابت بالا در بازار کار بسیاری از شرکت ها روی کیفیت محتوای خود خیلی حساس هستند به همین دلیل هزینه زیادی را صرف استخدام عکاسی ماهر و با تجربه می کنند؛ نتیجه این امر بازار کار بسیار مناسب برای عکاسانی است که این شغل را به صورت حرفه ای ادامه می دهند؛ بنابراین در صورتی که مدرکی معتبر داشته و نمونه کارهای با کیفیتی دارا باشید، مطمئنا می توانید به عکاسی به عنوان شغلی پردرآمد نگاه کنید.

مزایا دوره آموزش عکاسی در آرمان

یکی از مهم ترین مزیت های شرکت در دوره جامع عکاسی آرمان آموزش توسط اساتید تراز اول کشور می باشد. اساتید موسسه آرمان با تجربه بالای خود، مباحث را به خوبی به هنرجویان تعلیم داده و در صورت وجود ابهام و یا اشکالی برای هنرجو، اقدام به رفع آن می کنند. از دیگر مزایایی که این موسسه را از اکثر موسسات آموزش عکاسی جدا می سازد آموزش در آتلیه مجهز عکاسی ، تجهیز شده در موسسه می باشد به نحوی که دانشجویان می توانند حتی در بیرون از ساعات کلاسی خود با هماهنگی همکاران واحد آموزش از آتلیه جهت تمرین و یا انجام پروژه های واقعی خود بهره مند شوند،ویژگی دیگر دوره جامع عکاسی موسسه آرمان امکان انتخاب چند گرایش تخصصی می باشد به نحوی که هنرجو می تواند چندین گرایش از گرایشات پرمخاطب (پرتره، تبلیغات صنعتی، هنری و…) را بر اساس علایق خود انتخاب نمایند. مزیت بعدی در رابطه با پشتیبانی این آموزشگاه می باشد به نحوی که حتی پس از پایان دوره هنرجویان می توانند از پشتیبانی اساتید بهره مند شوند. امکان پرداخت شهریه به صورت اقساطی ویژگی دیگری است که موسسه آرمان را از سایر موسسات متمایز می نماید ، یکی از جذابیتهای مورد طرفداران این موسسه برگزاری تورها و عکاسی های بیرون از مجموعه می باشد به نحوی که در هر ترم اساتید تعدادی از جلسات را در فضاهای باز و بیرونی اعم از بازار بزرگ ، پارکها و موزه های داخل شهر برگزار می نمایند تا هنرجویان توانایی عکاسی در فضای باز و طبیعت را کسب نمایند.

نحوه اجرای دوره جامع عکاسی

دوره عکاسی به دو صورت حضوری و غیر حضوری برگزار می شود و شما می توانید براساس شرایط خود هر یک از این دو شیوه آموزش عکاسی را انتخاب نمایید.

دوره جامع عکاسی به شیوه حضوری :

دوره حضوری عکاسی طی ۹ ماه و در ۱۷۰ ساعت برای شرکت کنندگان در گروه و ساعات مختلف هفته اعم از صبحها ، بعد از ظهرها (بعد از ساعات اداری ) و آخر هفته برگزار می شود. این دوره توسط اساتید مجرب و تراز اول کشور تدریس شده و به همین دلیل نگرانی از بابت نحوه تدریس اساتید وجود نخواهد داشت، همچنین برای درک بیشتر هنرجویان از مباحث تدریس شده، جلسات عکاسی خارج از آموزشگاه آرمان نیز برای آن ها پیش بینی شده است که به کمک اساتید خود در سطح شهر در فضاهای باز اعم از بازار بزرگ،پارکها و … به عکاسی می پردازند.
از مزایای دوره حضوری می توان به امکان استفاده از آتلیه موسسه اشاره نمود، در این صورت هنرجویان مجبور نیستند برای تمرین به آتلیه های بیرون مراجعه کرده و هزینه های زیادی را متحمل شوند؛ بلکه می توانند با رزرو آتلیه  در زمانی مشخص از تمامی امکانات آن استفاده نمایند.
در پایان دوره نیز هنرجو پس از شرکت در ژوژمان پایان دوره که قالبا بصورت نمایشگاه گروهی عکس که کاملا حرفه ای برگزار می شود موفق به اخذ مدرک مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که معتبر ترین مدرک عکاسی در داخل و خارج از کشور می باشد، نایل می آیند .

دوره جامع عکاسی به شیوه غیرحضوری :

در دنیای امروز افراد مشغله های فراوانی دارند به خصوص شرایط کنونی جامعه که به علت ویروس کرونا برخی افراد تمایل به شرکت در کلاس های حضوری را ندارند باعث شد تا آموزش عالی آرمان با استفاده از فن آوری های روز آموزشی اقدام به برگزاری دوره های غیرحضوری نماید تا افراد بتوانند در هر شرایطی از آموزش های مختلف بهره مند شوند.
دوره غیر حضوری عکاسی، به طور خاص برای افرادی در نظر گرفته شده است که به علت مشغله کاری و یا دوری مسافت نمی توانند به صورت حضوری در کلاسها شرکت نموده و یا نمی توانند مدت زمان طولانی را صرف یادگیری و آموزش نمایند ،همچنین برای افرادی که در این حوزه دانش و مهارت لازم را داشته اند ولی فاقد مدرک آموزشی معتبر می باشند پیشنهاد می شود.
دوره غیر حضوری عکاسی به دلیل کوتاه بودن دوره و همچنین پایین بودن هزینه آن نسبت به دوره حضوری ، به طور خاص مورد استقبال افراد قرار می گیرد.
در دوره های غیرحضوری عکاسی محتوای آموزشی توسط اساتید تراز اول داخل و خارج از کشور بصورت آموزش تصویری تولید و در قالب دی وی دی های آموزشی و یا پلتفرم آموزشی موسسه بنام ویدمی (سرویس اشتراک ویدیو آموزشی ) در سه نسخه اندروید ، آیفون و ویندوز عرضه می شود.
مزایای دیگر دوره غیرحضوری عکاسی موسسه آموزش عالی آرمان نسبت به سایر موسسات امکان شرکت دانشجویان غیرحضوری عکاسی در کلاسهای آنلاین جهت رفع مشکلات دانشجویان محترم می باشد، لذا دانشجویان دوره های غیرحضوری عکاسی همچون شرکت کنندگان دوره جامع عکاسی بصورت حضوری امکان ارتباط با اساتید مجموعه را خواهند داشت و در پایان دوره نیز با انجام تکالیف دوره و تایید آنها توسط اساتید مجموعه  هنرجو فارغ التحصیل شده و مدرک مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای او ارسال می شود.

پیش نیازهای دوره آموزش عکاسی به صورت مجازی

مهم ترین تفاوتی که دوره آموزش عکاسی موسسه آرمان با اکثر موسسات دارد، این است که هیچ پیش نیازی برای شرکت در این دوره لازم نیست چراکه دوره مذکور جامع بوده و از صفر تا صد به آموزش عکاسی می پردازد؛ بنابراین اگر به عکاسی علاقه مند هستید اما هیچ اطلاعاتی درباره مبانی آن ندارید، دوره جامع عکاسی موسسه آرمان بهترین انتخاب برای شما است. همچنین اگر دانشجوی رشته هایی مانند گرافیک،عکاسی و یا سینما هستید نیز این آموزش ها می توانند برخی مباحثی که حتی در دانشگاه نیز برای شما ارائه نشده اند را پوشش دهند. دلیل این امر این است که دروس تدریس شده در این دوره کاملا عملی و مهارتی می باشند در نتیجه هر فردی با هر میزان دانش و اطلاعاتی می تواند از مطالب تدریس شده بهره مند شود.

مخاطبین دوره جامع عکاسی

مخاطبین دوره جامع عکاسی، فارغ التحصیلان رشته های هنری از هنرستانها و دانشگاه ها ، دانشجویان عکاسی، معماری، سینما و به طور کلی تمامی افراد علاقه مند به هنر عکاسی می باشند؛ بنابراین اگر شما به تازگی از هنرستان و یا دانشگاه فارغ التحصیل شده اید و قصد دارید این حرفه را جدی تر دنبال کنید شرکت در دوره جامع آموزش عکاسی می تواند راهی مناسب برای ادامه دادن حرفه تان به حساب بیاید. همچنین اگر در رشته ای دیگر تحصیل کرده اید و اکنون قصد دارید عکاسی را به صورت حرفه‌ای یاد بگیرید نیز می توانید از این دوره ها استفاده کرده و در پایان با دریافت گواهی پایان دوره معتبر ساده تر از گذشته به دنبال شغلی در حوزه عکاسی بگردید.

 گواهینامه پایان دوره عکاسی

مطمئنا یکی از مهم ترین مسائلی که افراد هنگام ثبت نام در موسسه به آن اهمیت زیادی می دهند، مدرک اعطایی موسسه می باشد. طبیعتا هر اندازه گواهینامه پایان دوره (مدرک) از اعتبار بیشتری برخوردار باشد هنرجو پس از فارغ التحصیلی آسان تر می تواند در بازار کار به فعالیت بپردازد. موسسه آرمان به فارغ التحصیلان خود مدرک مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را ارائه می دهد که نه تنها در ایران بلکه در بسیاری از کشورهای دیگر نیز اعتبار دارد. به همین جهت حتی اگر شخصی قصد مهاجرت داشته باشد می تواند مدرک خود را ترجمه کرده و در کشور مورد نظر خود ارایه نماید .
خاطرنشان می شود گواهینامه دریافت شده ممهور به مهر وزارت علوم تحقیقات و فناوری بوده و فارغ التحصیلان می توانند جهت استعلام گواهینامه خود با وارد کردن بارکد درج شده در روی گواهینامه در سایت www.vohec.ir نسبت به دریافت اصالت گواهینامه خود اقدام نمایند .

نظر هنرجویان دوره عکاسی آرمان

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

خیر با دوربین های نیمه حرفه ای هم میتونید در کلاس های ما شرکت کنید مثل : Canon یا Nikon سری D

پرتره، فشن مدلینگ ، فاین آرت(هنری) تبلیغات صنعتی (عکاسی از محصولات)

بله ، امکان پرداخت اقساط شهریه دوره می باشد.

بله . اساتید عکاسی در جلسه اول کلاس به شما مشاوره تخصصی برای خرید دوربین بر اساس بودجه و هدف شما ارائه می کنند.

بله شما به همراه اساتید جلسات عکاسی خارج از موسسه خواهید داشت و در کنار آن می توانید با اخذ مجوز عکاسی در طول دوره در سطح شهر عکاسی کنید.

خیر. مجموعه آرمان دارای آتلیه مجهز به همراه تمامی امکانات نورپردازی است و شما می توانید با تعیین وقت قبلی از آن استفاده کنید.

امروزه با توجه به در دسترس بودن شبکه های اجتماعی و سایر رسانه های تصویری ، عکاسی می تواند یکی از پردرآمد ترین مشاغل امروزه باشد.

اگر فردی در یک درس نمره قبولی اخذ نموده ولی تمایل داشته باشد یک نوبت دیگر درس مذکور را شرکت نماید می تواند بدون پرداخت هزینه با هماهنگی و تایید آموزش در کلاس مذکور شرکت نماید.

بله، در پایان دوره مدرک مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با قابلیت ترجمه ویژه مهاجرت اعطا می گردد.

بله، در دوره جامع عکاسی حداقل یک دوره تخصصی را برای دریافت مدرک باید بگذرانید و هنرجویان می توانند چندین گرایش از گرایشات (پرتره، تبلیغات صنعتی، هنری و… ) را انتخاب نمایند.

خیر ، گواهینامه پایان دوره حضوری و غیرحضوری تفاوتی ندارد.

بله ،در ابتدای هر ترم با هماهنگی واحد آموزش امکان تغییر گروه خود را دارید

بسته غیرحضوری عکاسی آرمان شامل محتوای آموزش تصویری می باشد که علاقمندان می توانند با ثت نام در دوره به آن دسترسی داشته باشند .

بله ،دانشجویان غیرحضوری امکان رفع اشکال با اساتید  و یا شرکت در ژوژمانها و بازدیدهای عکاسی را دارا هستند

۰
دوره برگزار شده

آرمانی شوید

۰
هیئت علمی
۰ +
سال سابقه
دوره های پیشنهادی
دوره طراحی لباس

دوره جامع طراحی لباس و پارچه

گواهینامه داخلی موسسه آرمان

دوره تدوین فیلم

دوره تدوین فیلم و ساخت تیزر

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

دوره عکاسی تبلیغات صنعتی

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

دوره عکاسی پرتره

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

34 پاسخ
  • مسئول انفورماتیک
   مسئول انفورماتیک گفته:

   سلام کاربر گرامی
   برای اطلاع از نحوه پرداخت اقساطی دوره عکاسی، لطفا با کارشناسان موسسه آرمان تماس بگیرید

   پاسخ
  • مسئول انفورماتیک
   مسئول انفورماتیک گفته:

   سلام کاربر گرامی دوره جامع عکاسی شامل تمام نکات و آموزش های لازم در بازار کار عکاسی هست و به مدت ۹ ماه به صورت حضوری و غیر حضوری آموزش داده می شود

   پاسخ
 1. منیژه
  منیژه گفته:

  برای آموزش عکاسی از مبتدی تا حرفه ای چه مدت زمانی لازمه؟ این دوره شامل آموزش عکاسی با موبایل هم میشه؟

  پاسخ
 2. منیژه
  منیژه گفته:

  برای آموزش عکاسی از مبتدی تا حرفه ای چه مدت زمانی لازمه؟ این دوره شامل آموزش عکاسی با موبایل هم میشه؟

  پاسخ
  • مسئول انفورماتیک
   مسئول انفورماتیک گفته:

   سلام کاربر گرامی شما برای گرفتن مدرک عکاسی و استفاده از آن در بازار کار باید دوره جامع عکاسی را بگذرانید. این دوره طی ۹ ماه و به صورت حضوری یا غیر حضوری آموزش داده می شود

   پاسخ
  • مسئول انفورماتیک
   مسئول انفورماتیک گفته:

   درود کاربر گرامی
   آموزش عکاسی صنعتی برای افرادی که از قبل زا مباحث اولیه عکاسی ، نور پردازی و … آشنایی دارند، پیش زمینه خاصی ندارند اما اگر مباحث اولیه عکاسی را به خوبی نیاموخته اید به جای آموزش عکاسی تبلیغات صنعتی بهتر است، دوره جامع عکاسی را بگذرانید که دوره عکاسی صنعتی نیز بخشی از این دوره کامل است.

   پاسخ
  • مسئول انفورماتیک
   مسئول انفورماتیک گفته:

   سلام روز بخیر خانم صارمی هزینه دوره جامع عکاسی ۲٫۵۵۰٫۰۰۰ تومان می باشد برای اطلاع از زمان برگذاری دوره، مدت دوره ، پیش نیاز ها و سرفصل ها به صفحه دوره جامع عکاسی مراجعه کنید

   پاسخ
  • مسئول انفورماتیک
   مسئول انفورماتیک گفته:

   درود کاربر گرامی لطفا ایمیل خود را در کامنت بفرستید تا شروع دوره عکاسی پرتره را به شما ایمیل دهیم.
   ایمیل شما در کامنت نمایش داده نخواهد شد

   پاسخ
 3. علی
  علی گفته:

  من در تقریبا با عکاسی آشنایی دارم اما چون میخوام به صورت حرفه ای عکاسی رو شورع کنم و از این طریق کسب درآمد کنم، میخوام توی این دوره شرکت کنم… توی سایت های مختلف که آموزش عکاسی گذاشته بودن گشتم و سایت شما به نظرم بهترین بود. فقط میخوام بدونم اگر این آموزش عکاسی به صورت مجازی هست، ویدئو های دوره در اختیارمون قرار میگیره یا نه آموزش آنلاین و زنده است؟

  پاسخ
 4. آروین اعتمادیان
  آروین اعتمادیان گفته:

  سلام من توی دوره جامع عکاسی شرکت کردم. دوره بسیار خوبی بود و از طریق آموزش های دوره تونستم وارد بازار کار عکاسی بشم. مخصوصا که آموزش عکاسی به صورت غیر حضوری هست، خیلی خوبه چون ما که تهران زندگی نمیکنیم هم می تونیم از این طریق توی دوره ها شرکت کنیم. یه پیشنهاد دارم برای آرمان، لطفا اخبار و موضوعات روز دنیا در مورد عکاسی رو هم توی وبلاگتون منتشر کنید، اینجوری بچه های دوره که علاقه به یادگیری بیشتری دارند، می تونن از این طریق چیزای بیشتری یاد بگیرند. من هر چند وقت میام و بلاگتون رو بررسی میکنم و موضوعات جدیدی که در مورد عکاسی منتشر کردید رو می خونم. بسیار عالیه

  پاسخ
 5. مهدیه
  مهدیه گفته:

  سلام من قبلا دوره عکاسی شرکت کردم الان میخوام عکاسی صنعتی یاد بگیریم، شما عکاسی صنعتی و تبلیغاتی رو جداگانه هم تدریس می کنید؟ البته میخوام اموزش عکاسی به صورت مجازی باشه چون من تهران نیستم

  پاسخ
  • مسئول انفورماتیک
   مسئول انفورماتیک گفته:

   سلام کاربر عزیز خیر، آموزش عکاسی صنعتی و تبلیغاتی نیز در آموزشگاه آرمان به صورت انلاین انجام نمی شود

   پاسخ
 6. احمدیان
  احمدیان گفته:

  آموزش عکاسی به صورت انلاین همون کیفیت آموزش عکاسی حضوری رو داره ؟ یعنی توی دوره آموزش عکاسی به صورت مجازی هم ما می تونیم به خوبی دوره های حضوری، عکاسی یاد بگیریم ؟

  پاسخ
  • مسئول انفورماتیک
   مسئول انفورماتیک گفته:

   بله چرا که نه، ما در کنار دوره آموزش عکاسی به صورت مجازی، یک سری دوره های تمرینی در فضای باز و پارک ها نیز برگزار میکنیم

   پاسخ
 7. همدم
  همدم گفته:

  سلام وقت بخیر من ۱۶ سالمه و میخوام توی دوره آموزش عکاسی شرکت کنم. میخوام بپرسم می تونم توی این دوره ثبت نام کنم و شرکت کنم ؟

  پاسخ
  • مسئول انفورماتیک
   مسئول انفورماتیک گفته:

   بله می تونید شرکت کنید ولی چون این دوره زیر نظر وزارت علوم هست، تا وقتی که مدرک دیپلمتون رو ارائه نکنید، نمی تونیم گواهی اصلی دوره رو بهتون بدیم و فقط یک گواهی موقت بهتون می دیم

   پاسخ
 8. لیلا
  لیلا گفته:

  منظورتون از آموزش عکاسی به صورت انلاین یک پکیج آموزشی هست یا وبینار ؟ چون من کارمند هم هستم و نمی تونم توی هر زمانی وقتم رو ازاد کنم برای شرکت توی وبینار و کلاس عکاسی آنلاین

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.