دوره جامع عکاسی

دوره جامع عکاسی

چنانچه از هنر لذت می‌برید و عاشق ثبت لحظه‌ها هستید شغل عکاسی می‌تواند مناسب شما باشد. هر چند وجود استعداد و قریحه ذاتی در هنر، می‌تواند منجر به خلق آثاری بدیع شود، ولی بدون تردید در عکاسی که علمی است آمیخته با هنر، تنها با آموزش صحیح است که می‌توان، تصاویری فوق العاده ثبت کرد.
امروزه با توجه به در دسترس بودن شبکه های اجتماعی و سایر رسانه های تصویری ، عکاسی می تواند یکی از پردرآمد ترین مشاغل باشد.
دوره جامع عکاسی موسسه آموزش عالی آرمان در قالب سه ترم ۳ماهه به مدت ۹ ماه به همراه یک گرایش تخصصی (پرتره،هنری،تبلیغات صنعتی و …) اجرا می گردد.

مدرسین مجرب

بهرمندی از اساتید تراز اول کشور

معتبرترین گواهینامه

اعطا مدرک از وزارت علوم تحقیقات و فناوری

تجهیزات بروز

مجهزترین امکانات آموزشی

دوره جامع عکاسی

امروزه عکاسی علم و هنری بسیار فراتر از ثبت و ضبط تصاویر است. از نقطه نظر علمی این پدیده هر روز در حال گسترش و نوآوری بیشتر است. روش های نوین عکاسی، علم نورپردازی، نرم افزارهای ادیت و رتوش عکس همه و همه هر روز در حال تکامل و گسترش هستند. عکاسی به مثابه هنری مدرن میلیون ها نفر را جذب خود کرده است. عکاسی هنری است که خلاقیت و تکنیک دو بال مهم آن هستند. برای حرفه ای شدن در عکاسی نیاز به گذراندن یک دوره جامع عکاسی با بهترین و باتجربه ترین اساتید دارید.

عکاسی یکی از پردرآمدترین مشاغل امروزی است. عکاسی صنعتی، عکاسی پرتره، عکاسی از طبیعت، عکاسی خبری، عکاسی هنری، عکاسی ورزشی و … همه و همه شاخه هایی از عکاسی هستند که در صورت یادگیری صحیح شان می توانید از آنها کسب درآمد کنید و دغدغه پیدا نمودن شغل را برای هر عکاسی از بین می برد، به شرطی که یک دوره جامع از عکاسی را خوبی آموزش دیده باشد.

سرفصل های دوره عکاسی تلفیقی از دورس دانشگاهی و مهارتی آموزش عکاسی می باشند که رویکرد اصلی آن، آماده نمودن افراد، به ویژه بازار کار در رشته عکاسی است. در طول دوره دانشجویان در لابراتوار و آتلیه مجهز موسسه تحت نظارت اساتید مطرح این رشته، شروه به آموزش عکاسی می کنند و همچنین ادیت و آماده سازی عکس ها، با نرم افزارهای تخصصی رشته عکاسی (فتوشاپ، لایت روم و …) را بصورت کاملا حرفه ای می آموزند.

در آخرین ترم با انتخاب یکی از گرایشهای تخصصی مورد علاقه خود که توسط موسسه ارائه می گردد، دوره عکاسی خود را به اتمام می رسانند. گرایش هایی که دانشجویان دپارتمان آموزش عکاسی موسسه می توانند در ترم سوم بیاموزند عبارت است از: عکاسی پرتره، عکاسی تبلیغات صنعتی، عکاسی هنری و یا فاین آرت و عکاسی مستند اجتماعی است که در ذیل به اختصار درباره هر کدام از این گرایش ها توضیح داده ایم.

عکاسی پرتره در دوره جامع عکاسی:

در جهان، یک هنر بسیار پردرآمد است چرا که بسیاری از مردم از دیدن چهره خود و خانواده بسیار لذت می برند، به همین دلیل با نصب نمودن قاب بر روی دیوار یا سفارش نسخه بزرگ عکس بر روی بوم یا شاسی و نگهداری عکس ها در آلبوم به عکس پرتره ارزش می دهند.

عکاسی پرتره دارای حالت های مختلفی مانند عکس پرتره فارغ التحصیلی، عکس پرتره عروسی، عکس پرتره نوزاد و کودک، عکس پرتره عاشقانه و … می باشد که به دلایل مختلف مناسبت ها، مردم نسبت به گرفتن آن اقدام می نمایند.

عکاسی تبلیغاتی در دوره جامع عکاسی:

حوزه وسیعی است که چندین شاخه از عکاسی و تخصص در ذیل آن قرار می گیرند. عکاسی صنعتی به شاخه هایی از عکاسی با اهداف تجاری و تبلیغاتی اشاره دارد تا یک کالا یا برند یا خدمات به فروش رسانده شود و همانطور که از نام آن پیداست، به معنی عکس هایی است که با اهداف تبلیغاتی گرفته می شوند.

عکس های تبلیغاتی در مکان های زیادی مانند بروشرهای تبلیغاتی، شهری، منو غذا و … فضاهای مشابهی که نیاز به تقویت متن دارد، استفاده می شوند. این عکس ها برای معرفی و فروش یک محصول به کار می رود و با نمایش یک کالا، خدمات، برند یا یک فرد در تبلیغات چاپی مانند مجلات، روزنامه ها، بروشور و غیره استفاده می شود.

عکاسی فاین آرت در دوره جامع عکاسی:

عکاسی فاین آرت یا عکاسی در حوزه هنرهای زیبا با دیگر شاخه های عکاسی همچون مد و تبلیغات نیز همپوشانی دارد، به این جهت که در همه حوزه ها آنچه عکاس را از دیگران متمایز می کند نگاه منحصر به فرد وی به جهان در تولید اثر است. از همین رو به تمام علاقمندان به عکاسی توصیه می شود تا در این دوره عکاسی قدمی برای آموزش بردارند و آثاری با امضا شخصی خود تولید کنند.

عکاسی مستند در دوره جامع عکاسی:

این نوع عکاسی یکی از گرایش های پر استفاده عکاسی در برنامه های تلوزیونی به شمار می آید این شاخه به زیر مجموعه های دیگری نیز تقسیم بندی می شود. که عبارتند از مستند های اجتماعی، مستند های حیات وحش و غیره.

این زیر مجموعه ها باید دقیق و به دور از بزرگنمائی باشند عکاسان زیر شاخه گرایش مستند باید به صورت لحظه ای و کاملا حرفه ای مستند تهیه کنند. وظیفه اصلی عکاسان این گرایش به تصویر کشیدن معضلات اجتماعی که دامن گیر ملت ها است و وقایع مهم در برنامه تلوزیونی می باشد.

هدف اصلی در این دوره عکاسی توانمند سازی شرکت کنندگان در یافتن مهارت و سلیقه ی منحصر به فرد است که بی شک یکی از درآمدزا ترین گرایش های عکاسی خواهد بود.

شرکت کنندگان در دوره جامع عکاسی موسسه آموزش عالی آرمان علاوه بر انتقال مفاهیم و اصول تئوری عکاسی که بی شک در گرفتن عکس های حرفه ای لازم می باشد نسبت به آموزش عملی مباحث تکنیکال این هنر در آتلیه مجهز موسسه که بهره مند از تجهیزات تخصصی عکاسی روز مانند انواع ست های نورپردازی می باشد تحت نظارت اساتید تخصصی آموزش می بینند و دوره عکاسی خود را کامل می کنند

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

خیر با دوربین های نیمه حرفه ای هم میتونید در کلاس های ما شرکت کنید مثل : Canon یا Nikon سری D

پرتره، فشن مدلینگ ، فاین آرت(هنری) تبلیغات صنعتی (عکاسی از محصولات)

بله شهریه هر ترم به صورت اقساط پرداخت می شود.

بله . اساتید عکاسی در جلسه اول کلاس به شما مشاوره تخصصی برای خرید دوربین بر اساس بودجه و هدف شما ارائه می کنند.

بله شما به همراه اساتید جلسات عکاسی خارج از موسسه خواهید داشت و در کنار آن می توانید با اخذ مجوز عکاسی در طول دوره در سطح شهر عکاسی کنید.

خیر. مجموعه آرمان دارای آتلیه مجهز به همراه تمامی امکانات نورپردازی است و شما می توانید با تعیین وقت قبلی از آن استفاده کنید.

امروزه با توجه به در دسترس بودن شبکه های اجتماعی و سایر رسانه های تصویری ، عکاسی می تواند یکی از پردرآمد ترین مشاغل امروزه باشد.

اگر فردی در یک درس نمره قبولی اخذ نموده ولی تمایل داشته باشد یک نوبت دیگر درس مذکور را شرکت نماید می تواند بدون پرداخت هزینه با هماهنگی و تایید آموزش در کلاس مذکور شرکت نماید.

بله، در پایان دوره مدرک مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با قابلیت ترجمه ویژه مهاجرت اعطا می گردد.

بله، در دوره جامع عکاسی حداقل یک دوره تخصصی را برای دریافت مدرک باید بگذرانید و هنرجویان می توانند چندین گرایش از گرایشات (پرتره، تبلیغات صنعتی، هنری و… ) را انتخاب نمایند.

۰
دوره برگزار شده

آرمانی شوید

۰
هیئت علمی
۰ +
سال سابقه
دوره های پیشنهادی
دوره جامع عکاسی

دوره جامع عکاسی

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

آموزش تدوین

دوره تدوین و ساخت تیزر

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

دوره عکاسی پرتره

گواهینامه داخلی موسسه آرمان

بسته های غیرحضوری عکاسی

گواهینامه داخلی موسسه آرمان