دوره عکاسی تبلیغات صنعتی

دوره عکاسی تبلیغات صنعتی

دوره عکاسی تبلیغات صنعتی ، یکی از پرطرفدارترین گرایشهای عکاسی است به این دلیل که حرفه عکاسی تبلیغات صنعتی میتواند بسیار پردرآمد باشد.

در این حرفه میتوان در تمامی زمینه های تبلیغات محصولات ،صنایع ، خدمات و .‌‌‌.. فعالیت داشت.
موسسه آموزش عالی آرمان مجهز به آتلیه عکاسی با جدیدترین تجهیزات مورد استفاده در این گرایش می باشد دوره عکاسی تبلیغات صنعتی آموزشگاه عکاسی آرمان تلاش می کند تا هنرآموزان بتوانند به صورت کامل (مبتدی تا پیشرفته، ۰ تا ۱۰۰) در این گرایش مهارت های لازم را کسب نمایند.

مدرسین مجرب

بهرمندی از اساتید تراز اول کشور

معتبرترین گواهینامه

اعطا مدرک از وزارت علوم تحقیقات و فناوری

تجهیزات بروز

مجهزترین امکانات آموزشی

 دوره عکاسی تبلیغات صنعتی

عکاسی تبلیغات صنعتی حوزه وسیعی است که چندین شاخه از تخصص های مختلف عکاسی در ذیل آن قرار دارد ،عکاسی تبلیغات صنعتی به شاخه هایی از عکاسی با اهداف تجاری و تبلیغاتی اشاره دارد تا یک کالا یا برند یا خدمات را به فروش برساند و همانطور که از نامش پیداست ، به معنی عکس هایی است که با هدف تبلیغاتی گرفته می شود .

عکسهای تبلیغاتی در مکانهای زیادی مانند بروشورهای تبلیغاتی ، بنرهای شهری ، منوهای غذا و…. که نیاز به تقویت متن وجود دارد ، مورد استفاده قرار می گیرد، این عکسها برای معرفی و فروش یک محصول به کار می رود و با نمای یک کالا،خدمات،برند در تبلیغات چاپی مانند مجلات ،بروشورها و… استفاده می شود.

هدف اصلی در این دوره توانمندسازی شرکت کنندگان در یافتن مهارت و سلیقه منحصر به فرد است که بی شک یکی از درآمدزاترین گرایشهای عکاسی خواهد بود.
خاطر نشان می شود این دوره تخصصی فقط برای افرادی مناسب است که با مباحث نورپردازی، عکاسی دیجیتال و ادیت و روتوش عکس آشنایی کامل داشته باشند.

دوره تبلیغات صنعتی آموزش عالی آرمان از پایه تا پیشرفته آموزش داده می شود .

این دوره به مدت ۳ ماه (۳۰ ساعت) و به صورت یک جلسه در هفته با تدریس با تجربه ترین اساتید تبلیغات صنعتی کشور، در آتلیه عکاسی موسسه که با جدید ترین امکانات آتلیه ای مجهز شده است برگزار می گردد و هرآنچه که باید در دوره عکاسی صنعتی بدانید را آموزش می دهد.

بازار کار رشته عکاسی تبلیغات صنعتی

بی تردیدبا توجه به تجاری بودن عکسهای گرفته شده در این گرایش و همچنین افزایش درخواست عکاسی تبلیغاتی در حوزه فروش و بازاریابی گرایش عکاسی تبلیغات صنعتی یکی از پولساز ترین گرایشهای عکاسی محسوب می شود، لذا با توجه به رقابت بالا در فضای تجارت، آموزش و بروز رسانی عکاسان در این حوزه به جد احساس می شود و نتیجه آموزش در این حوزه برای عکاسان باعث گسترش فعالیتهای آنها در بازار کار می گردد.

مزایا دوره عکاسی تبلیغات صنعتی آرمان

یکی از مهم ترین مزیت های شرکت در دوره عکاسی صنعتی آرمان آموزش توسط اساتید تراز اول کشور می باشد. اساتید موسسه آرمان با تجربه بالای خود، مباحث را به خوبی به هنرجویان تعلیم داده و در صورت وجود ابهام و یا اشکالی برای هنرجو، اقدام به رفع آن می نمایند.
از دیگر مزایایی که این موسسه را از اکثر موسسات آموزش عکاسی جدا می سازد آموزش در آتلیه مجهز عکاسی موسسه می باشد به نحوی که دانشجویان می توانند حتی در بیرون از ساعات کلاسی خود با هماهنگی همکاران واحد آموزش از آتلیه جهت تمرین و یا انجام پروژه های واقعی خود بهره مند شوند، ویژگی دیگر دوره عکاسی تبلیغات صنعتی موسسه آرمان امکان انتخاب چند گرایش تخصصی دیگر هم زمان با دوره تبلیغات می باشد به نحوی که هنرجو می تواند چندین گرایش از گرایشات پرمخاطب (مد و فشن،پرتره،هنری و…) را بر اساس علایق خود انتخاب نمایند، مزیت بعدی در رابطه با پشتیبانی این آموزشگاه می باشد به نحوی که حتی پس از پایان دوره هنرجویان می توانند از پشتیبانی اساتید بهره مند شوند.

نحوه اجرای دوره عکاسی تبلیغات صنعتی

 دوره عکاسی تبلیغات صنعتی در قالب ده جلسه سه ساعت به مدت ۳۰ ساعت برای علاقمندان برگزار می شود. این دوره توسط اساتید مجرب و تراز اول کشور تدریس شده و به همین دلیل نگرانی از بابت نحوه تدریس اساتید وجود نخواهد داشت.
از مزایای دوره حضوری می توان به امکان استفاده از آتلیه موسسه اشاره نمود، در این صورت هنرجویان مجبور نیستند برای تمرین به آتلیه های بیرون مراجعه کرده و هزینه های زیادی را متحمل شوند؛ بلکه می توانند با وقت گرفتن، در زمانی مشخص از آتلیه و تمامی امکانات آن استفاده نمایند.

در پایان دوره نیز هنرجو پس از شرکت در ژوژمان پایان دوره که قالبا بصورت نمایشگاه گروهی عکس بصورت کاملا حرفه ای برگزار می شود موفق به اخذ مدرک مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که معتبر ترین مدرک عکاسی در داخل و خارج از کشور می باشد، نایل می آیند .

پیش نیازهای دوره عکاسی تبلیغات صنعتی

مهم ترین تفاوتی که دوره آموزش عکاسی صنعتی موسسه آرمان با سایر دوره هایش دارد، این است که این دوره تخصصی فقط برای افرادی مناسب است که با مباحث نورپردازی، عکاسی دیجیتال و ادیت و روتوش عکس آشنایی کامل داشته باشند.
 بنابراین اگر به عکاسی علاقه مند هستید اما هیچ اطلاعاتی درباره مباحث فوق ندارید، دوره جامع عکاسی موسسه آرمان بهترین انتخاب برای شما است چرا که دوره عکاسی تبلیغات صنعتی یکی از دروس این دوره بود و شما با اطلاع از پیش نیازهای عکاسی تبلیغات می توانید استفاده بهتر و بیشتری از این دوره ببرید.

مخاطبین دوره عکاسی صنعتی

مخاطبین دوره عکاسی تبلیغات صنعتی، دانشجویان و فارغ التحصیلان عکاسی و یا افراد فعال در حوزه عکاسی و علاقمندان به کسب دانش و مهارت عکاسی از محصولات می باشند؛ بنابراین اگر شما به تازگی از هنرستان و یا دانشگاه فارغ التحصیل شده اید و یا در حوزه های دیگر عکاسی مشغول به فعالیت بوده اید و قصد دارید این گرایش را جدی تر دنبال کنید شرکت در دوره عکاسی تبلیغات صنعتی می تواند راهی مناسب برای گسترش دادن حرفه تان به حساب بیاید.

گواهینامه پایان دوره عکاسی تبلیغات صنعتی

گواهینامه پایان دوره تبلیغات صنعتی که موسسه آموزش عالی آرمان در انتهای دوره به دانشجویان خود اعطا می نماید مورد تایید و ممهور به مهر وزارت علوم تحقیقات و فناوری می باشد که خود به منزله دانش و مهارت بالای فرد در حوزه کاری خود می باشد طبیعتا با توجه به تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری این گواهینامه قابلیت تایید و ترجمه توسط قوه قضاییه و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران می باشد و جزو مدارکی که جهت مهاجرت بسیار کاربردی می باشد.
گواهینامه دریافت شده ممهور به مهر وزارت علوم تحقیقات و فناوری بوده و فارغ التحصیلان می توانند جهت استعلام گواهینامه خود با وارد کردن بارکد درج شده در روی گواهینامه در سایت www.vohec.ir نسبت به دریافت اصالت گواهینامه خود اقدام نماین

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

بله ، برای فراگیری عکاسی تیلیغاتی باید عکاسی دیجیتال ، نورپردازی و ادیت و روتوش عکس به صورت کامل مسلط باشید.

بله یکی از پر درآمد ترین گرایش های عکاسی گرایش تیلیغات است.

بله حتما ، این مهارت هیچ دامنه محدودی ندارد و می توان در معرفی تمام محصولات، خدمات و حرفه ها و هرآنچه نیاز به فروش دارد فعالیت کرد.

بله، در پایان دوره گواهینامه پایان دوره موسسه آرمان به هنرجویان اعطا می گردد.

۰
دوره برگزار شده

آرمانی شوید

۰
هیئت علمی
۰ +
سال سابقه
دوره های پیشنهادی
دوره جامع عکاسی

دوره جامع عکاسی

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

دوره تدوین فیلم

دوره تدوین فیلم

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

دوره عکاسی پرتره

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

دوره طراحی لباس

دوره جامع طراحی لباس و پارچه

گواهینامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری